Nadácia Adeli

Futbal

Miroslav Kotula z OFK a jeho ďalekonosný pokus. Gól z toho nebol. (th)

Trebatičania sa cítia ukrivdení rozhodcom

Regionálny futbalový šláger sa odohral v sobotu v Malženiciach, ktoré hostili v priamom súboji o postup do štvrtej ligy futbalistov OFK Trebatice. Stretnutie sa napokon skončilo smutne pre Trebatičanov, ktorí prehrali 0:2 a opäť sa im nepodarilo postúpiť. Po zápase bol z futbalistov OFK cítiť smútok, no aj krivda.

10. 06. 2015 14:30  |  Šport / Futbal

Vrbovčania prehrali vo V. Ludinciach 0:1

V predposlednom kole cestovali futbalisti MFK Vrbové do Veľkých Ludiniec, ktoré sú v tretej lige, skupina západ, na piatom mieste. Vrbovčania na body nedosiahli a prehrali 0:1.

09. 06. 2015 16:00  |  Šport / Futbal
Drahovce v oblastných majstrovstvách potvrdili svoju dominanciu a kolo pred koncom sezóny si zabezpečili postupy do vyšších súťaží. (T. Horký)

Borovce a Drahovce postupujú, Trebaticiam to opäť nevyšlo

Regionálne futbalové súťaže mali na programe predposledné jarné kolo a vo veľa zápasoch išlo o všetko. V šlágri kola prehrali Trebatice v Malženiciach a definitívne prišli o šancu postúpiť. Naopak Drahovce v oblastných majstrovstvách a Borovce v oblastnej súťaže potvrdili svoju dominanciu a kolo pred koncom sezóny si zabezpečili postupy do vyšších súťaží.

08. 06. 2015 09:30  |  Šport / Futbal obsahuje fotogalériu
Vedenie hokejového klubu diskutovalo s fanúšikmi "bez mantinelov" (th)

Vedenie hokejového klubu diskutovalo s fanúšikmi "bez mantinelov"

Vo štvrtok večer sa po pár mesiacoch opäť uskutočnilo stretnutie vedenia hokejového klubu ŠHK 37 Piešťany s fanúšikmi. Diskusia sa niesla vo férovej atmosfére, no pri niektorých témach bola výmena názorov o čosi vášnivejšia.

05. 06. 2015 13:01  |  Šport / Hokej
Futbalisti Boroviec (v červenom) si môžu postup do oblastných majstrovstiev zaistiť už v nedeľu 7. júna.  (th)

Trebatice, Drahovce i Borovce môžu rozhodnúť o postupe

OFK Trebatice čaká v sobotu 6. júna zápas sezóny, keď sa o 17.00 h predstaví na ihrisku Malženíc. Malženice vedú dve kolá pred koncom sezóny tabuľku piatej ligy pred Trebaticami o dva body a v prípade víťazstva by sa Trebatičania priblížili postupu do štvrtej ligy. V Malženiciach sa očakáva vysoká návšteva takže to bude určite stáť za to.

05. 06. 2015 09:30  |  Šport / Futbal

Vrbovčania remizovali s Nededom

V 30. kole tretej ligy - západ privítali futbalisti MFK Vrbové hráčov FC Neded. Hostia hrali už od úvodu bez vylúčeného hráča, čo však Vrbovčania nevyužili a uhrali len remízu 1:1. V závere zápasu navyše domáci Spál nepremenil penaltu.

02. 06. 2015 16:15  |  Šport / Futbal
Futbalisti Boroviec (v červenom) si môžu postup do oblastných majstrovstiev zaistiť už v nedeľu 7. júna.  (th)

Chtelnica schytala debakel 0:8, Drahovce zakopli v Hornej Krupej

Regionálne futbalové súťaže pokračovali ďalším jarným kolom a sezóna sa pomaličky chýli ku koncu. Všetci zástupcovia regiónu v piatej lige zvíťazili, Drahovce prišlo o tri body v Majcichove, Borovce po víťazstve 2:0 nad Banko majú už štvorbodový náskok na čele oblastnej súťaže a Madunice si schuti zastrieľali proti Chtelnici, ktorej naložili 8:0.

01. 06. 2015 09:30  |  Šport / Futbal
Legendárny ľavý obranca Vladimír Hagara. (archív Spartaka Trnava)

Zomrel legendárny futbalista Vladimír Hagara

Slovenský futbal prišiel o veľkú persónu. V nedeľu 24. mája v ranných hodinách vo veku 71 rokov odišiel na večnosť bývalý futbalista a piešťanský rodák Vladimír Hagara.

29. 05. 2015 16:00  |  Šport / Futbal

O prehre Vrbového rozhodli dve penalty

Futbalisti MFK Vrbové nastúpili v 29. kole tretej ligy, skupina západ, u lídra súťaže v Borčiciach. O víťazovi rozhodli dva diskutabilne nariadené kopy v prospech domácich, ktorí tak zvíťazili 2:0.

26. 05. 2015 16:00  |  Šport / Futbal
Drahovčan Martin Nádaský (vľavo) oslavuje svoj gól do siete Leopoldova. (www.trnavskyhlas.sk)

Borovce porazili v šlágri kola Pečeňady, Lopašov rozstrieľal Madunice

Regionálne futbalové súťaže sa už blížia ku koncu sezóny a vo veľa zápasoch ide o dôležité body. Trebatice stále pomýšľajú na postup a s Borským Mikulášom si poradili 5:0, Drahovce majú po víťazstve nad Leopoldovom už šesťbodový náskok, Borovce porazili v šlágri kola Pečeňady 3:1 a Dolný Lopašov zvíťazil nad Madunicami vysoko 6:1.

25. 05. 2015 09:30  |  Šport / Futbal
Články 281 - 290 z 1026
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa