Futbal

Úvodný výkop turnaja zrealizoval Anton Janžo (uprostred), zakladateľ prvého mužstva DŠO Sokol Modrová z roku 1951. (ml)

Medzinárodný turnaj v Modrovej vyhral futbalisti zo Strání

Futbal spája priateľov aj národy. Táto veta by mohla byť mottom Medzinárodného priateľského futbalového turnaja o pohár starostu obce Modrová, ktorý sa uskutočnil v polovici júla. Účastníkmi boli české mužstvá TJ Sokol Rudice a FC Strání „B“ a domáce MŠK Lúka a ŠK Modrová.

07. 08. 2015 15:00  |  Šport / Futbal
Hoci mal domáci FK Pobedim najnižší vekový priemer, skončil už vo štvrťfinále. (nk)

Veterán cup putoval z Pobedima do Starej Turej

Deväťdesiat rokov organizovaného futbalu si v sobotu v Pobedime pripomenuli premiérovým ročníkom Veterán cupu pre mužstvá s hráčmi nad 35 rokov. Pozvanie prijalo 12 tímov nielen z regiónu, ale i okresov Levice a Topoľčany.

07. 08. 2015 10:00  |  Šport / Futbal
Ilustr. foto (th)

Ako si v novej sezóne povedú kluby z regiónu?

Futbalové súťaže riadené ZsFZ Trnava aj súťaže regiónu ObFZ Trnava sa začínajú hrať už 8.-9. augusta. Všetky tímy využili práve skončenú letnú prestávku na dôkladnú prípravu, no počas nasledujúceho víkendu to všetko vypukne. My vám prinášame informácie o mužstvách z piešťanského regiónu, ktoré budú nastupovať v súťažiach od štvrtej ligy až po tretiu triedu.

06. 08. 2015 14:00  |  Šport / Futbal
Mužstvo futbalových zázrakov MUFUZA (vľavo), v drese ktorého hralo množstvo osobností, nastúpilo na zápas proti veteránom z Banky. (th)

Banka: Mravec na bicykli, Labuda s fitloptou

Pri príležitosti osláv dvadsiateho výročia osamostatnenia obce Banka sa v sobotu 1. augusta uskutočnil netradičný futbalový zápas. Proti sebe nastúpili veteráni domáceho klubu FC Havran a Mužstvo futbalových zázrakov - MUFUZA, v drese ktorého bolo vidieť viacero známych osobností.

06. 08. 2015 11:00  |  Šport / Futbal
Futbalistom MFK sa štart do sezóny nevydaril, v Malženiciach prehrali 0:3. (S. Cibulka)

Slovenský pohár: Vrbové prehralo

V prvom kole Slovenského pohára nastúpili v Malženiciach, u nováčika štvrtej ligy, futbalisti MFK Vrbové, ktorí hrali ešte v minulej sezóne tretiu ligu. Zverenci Szilárda Petényiho však do sezóny nevkročili najlepšie a po prehre 0:3 sa s pohárom rozlúčili.

30. 07. 2015 12:00  |  Šport / Futbal
Futbalisti Spartaka odlietali z Piešťan do Solúnu (th)

Futbalisti Spartaka odlietali z Piešťan do Solúnu

predkola Európskej ligy totiž odleteli futbalisti Spartaka Trnava, ktorí sa vo štvrtok predstavia v gréckom Solúne proti domácemu PAOK-u.

29. 07. 2015 13:51  |  Šport / Futbal obsahuje fotogalériu
Trebatické opory Martin Směřička a Miroslav Kotula budú obliekať dres OFK aj v budúcej sezóne. (th)

V Trebaticiach došlo k výraznému pohybu v kádri

Letnú prípravu na nový súťažný ročník začali futbalisti OFK Trebatice prvým tréningom v domácich podmienkach 6. júla. V kádri nastal počas prestávky pohyb a druhé mužstvo minulého ročníka piatej ligy má naplánovaných sedem prípravných zápasov.

22. 07. 2015 12:00  |  Šport / Futbal
Klubový autobus AS Trenčín prišiel pre piešťanské letisko niečo po deviatej hodine. (ben)

Trenčania odleteli do Bukurešti z Piešťan

Presne o 10.00 h odleteli z piešťanského letiska futbalisti slovenského majstra AS Trenčín na odvetné stretnutie druhého predkola Ligy majstrov do Bukurešti. Zajtra o 20.30 h (vysiela televízia Dajto) tam odohrajú odvetný zápas proti domácej Steaue.

21. 07. 2015 10:33  |  Piešťany / Aktuálne
Filip Hološko (th)

Filip Hološko na dva roky hráčom austrálskeho FC Sydney

Slovenský futbalový reprezentant Filip Hološko bude v kariére pokračovať v austrálskom klube FC Sydney, s ktorým podpísal dvojročný kontrakt. Informoval o tom oficiálny klubový web. F. Hološko nahradí v spomenutom klube Rakúšana Marca Janka, ktorý zamieril do FC Bazilej. V drese FC Sydney sa už v minulosti objavili slávne mená Dwight Yorke alebo Alessandro Del Piero. Slovenskou stopou z nedávnej minulosti je Karol Kisel, pripomenuli Austrálčania.

20. 07. 2015 12:05  |  Šport / Futbal
Víťazom 18. ročníka sa stali futbalisti Botofaga. (Ladislav Žitnanský)

V Krakovanoch sa hral tradičný Maracana Cap

V prvú júlovú sobotu sa v Krakovanoch uskutočnil tradičný futbalový Maracana Cap (Cap podľa prezývky hlavného organizátora). Ide o zvláštny a ojedinelý turnaj, ktorý sa hrá vo vyschnutom potoku Spúšť od roku 1993 a bol to už jeho 18. ročník.

15. 07. 2015 15:00  |  Šport / Futbal
Články 281 - 290 z 1049
Regal Burger

Anketa