Lodenica

Futbal

Ilustr. foto (archív 1. FC Slovácko)

Tomáš Košút podpísal dvojročný kontrakt s Arkou Gdynia

Slovenský futbalový obranca Tomáš Košút si v nastávajúcej sezóne bude obliekať dres poľského klubu Arka Gdynia. Ako referuje Przeglad Sportowy, 27-ročný rodák z Piešťan podpísal s novým zamestnávateľom dvojročný kontrakt.

13. 06. 2017 08:16  |  Šport / Futbal
Centrum futbalovej mládeže Jozefa Adamca ukončilo ďalšiu úspešnú sezónu. (archív CFM JA)

V. Hornáček: Počet detí v CFM JA je stabilizovaný

Centrum futbalovej mládeže Jozefa Adamca (CFM JA) v predstihu pred poslednými zápasmi v jednotlivých kategóriách poďakovalo hráčom, rodičom i priaznivcom na dvoch vydarených akciách.

11. 06. 2017 12:00  |  Šport / Futbal
(fb MFK Vrbové)

Oklieštené Vrbové vyhralo v Holíči

V zápase 30. kola štvrtej ligy vycestovali futbalisti MFK Vrbové do Holíča na stretnutie dvoch susedov v tabuľke, ktoré pre hostí znamenalo posledné vystúpenie vonku v tomto ročníku. Domácich viedol tréner Vladimír Včelka, ktorý pôsobil pred časom aj vo Vrbovom ako asistent trénera.

06. 06. 2017 15:46  |  Šport / Futbal
Ilustr. foto (archív PFK)

PFK s 26. výhrou v sezóne

Futbalisti PFK Piešťany vyhrali aj 26. zápas ôsmej ligy v rade. V nedeľu si poradili s Nižnou na jej ihrisku v pomere 4:2 a navýšili svoj náskok na prvom mieste.

06. 06. 2017 15:00  |  Šport / Futbal
Futbalisti V. Kostolian mohli v nedeľu otvárať šampanské. (M. Ledecký)

Veľké Kostoľany oslavujú postup do štvrtej ligy

Regionálne futbalové súťaže pokračovali ďalším kolom a opäť bolo vidieť zaujímavé stretnutia. Najsledovanejšie bolo záverečné kolo piatej ligy. V poslednom zápase jarnej časti Veľké Kostoľany porazili Križovany 8:0 a zaistili si postup do štvrtej ligy. Naopak, Krakovany sa po prehre 1:6 so Zvončínom porúčajú o súťaž nižšie.

06. 06. 2017 14:00  |  Šport / Futbal
Mladíci z AS Rím minuloročný Slovak Junior Cup vyhrali. (archív R. Mlynára)

Trebatice budú hostiť futbalový kemp akadémie Interu Miláno

Hoci mládežnícky futbalový turnaj Slovak Junior Cup sa z Piešťan presúva do Nitry, do regiónu zavíta v júli futbalový kemp pre mládež Inter Academy Camp, ktorý sa pod hlavičkou talianskeho veľkoklubu uskutoční v Trebaticiach. Informácie o podujatí i ďalšie zaujímavé skutočnosti nám porozprával Radoslav Mlynár, zástupca Interu Miláno pre Slovensko a strednú Európu.

04. 06. 2017 12:00  |  Šport / Futbal
Filip Hološko odohral v FC Sydney 52 zápasov a strelil 18 gólov. (archív F. Hološka)

Hološko v Sydney končí, jeho budúcnosť je nejasná

Slovenský futbalista Filip Hološko končí v tíme FC Sydney a jeho budúcnosť je zatiaľ nejasná. Tridsaťtriročný piešťanský rodák bol dôležitou súčasťou tímovej stratégie v sezóne, ktorá sa pre Sydney skončila triumfom v A-League po finálovom penaltovom rozstrele proti Melbourne Victory. Bývalý slovenský reprezentant bol súčasťou kádra FC Sydney od sezóny 2015/2016. Celkovo v jeho drese zaznamenal v 52 zápasoch 17 gólov v ligovej súťaži a jeden pridal v FFA Cupe.

31. 05. 2017 12:00  |  Šport / Futbal
(fb MFK Vrbové)

O víťazstve Vrbového rozhodol Gažík

Futbalisti MFK Vrbové hostili v 29. kole štvrtej ligy na domácej pôde Častkovce. V regionálnom šlágri sa napokon mohli z najtesnejšieho víťazstva 1:0 tešiť práve domáci hráči. V zápase nastúpili Vrbovčania s viacerými hráčmi ešte nedoliečenými po zranení, ale boli veľmi odhodlaní dosiahnuť čo najpriaznivejší výsledok.

30. 05. 2017 16:00  |  Šport / Futbal
Ilustr. foto (archív PFK)

Víťazstvo PFK režírovali Krištof s Glosom

Futbalisti PFK Piešťany aj naďalej pokračujú vo svojej víťaznej jazde. Naposledy si ich formu odniesol počas uplynulého víkendu Pastuchov, ktorý rozstrieľali v pomere 9:1. Štyri góly zaznamenal Krištof, hetrikom sa blysol Glos.

30. 05. 2017 15:30  |  Šport / Futbal
Futbalisti V. Kostolian (v modrom) spravili ďalší krok k postupu do štvrtej ligy. (ilustr. foto: M. Ledecký)

Veľké Kostoľany kráčajú za postupom, v regióne padalo veľa gólov

Koniec sezóny regionálnych futbalových súťaží sa pomaly blíži a zápasy získavajú ešte viac na atraktivite. Veľké Kostoľany víťazstvom nad Moravským Svätým Jánom spravili dôležitý krok k postupu, derby Krakovian s Trebaticami sa skončilo remízou, Kočín-Lančár zdolal Nižnú vysoko 10:0, Sokolovce zase zvíťazili v Merašiciach 8:2 a Ratnovce vyhrali nad Bankou 8:1.

30. 05. 2017 15:00  |  Šport / Futbal
Články 21 - 30 z 1003
Regal Burger

Anketa