Lodenica

Futbal

Brankár domácich Strecký mal plné ruky práce. Kapituloval až päťkrát, hoci za to nemohol. (gak)

Piešťanci dali Veselé do smútku

V druhom kole VII. futbalovej ligy privítali hráči Veselého na svojom štadióne minuloročného lídra VIII. ligy PFK Piešťany, ktoré na domácej pôde v prvom kole nadelili Borovciam štyri góly.

12. 08. 2017 20:45  |  Šport / Futbal
Neúnavný Štefan Kollár (vľavo) skóroval na 0:3. (gak)

Dubovanci ozbíjali Chtelničanov o tri body

Aktuálny ročník VII. RUBBEX ligy sa začal v sobotu 5. augusta na trávniku v Chtelnici, kde domáci hráči privítali súpera z Dubovian. Napokon sa ukázali ako správni hostitelia, keďže súperovi darovali všetky body.

09. 08. 2017 10:00  |  Šport / Futbal
Zápasy nižších futbalových súťaží sa začínajú už tento víkend. (gak)

Chtelnica je jasný favorit, Dubovany sa ale nevzdávajú

Sobotný štart siedmej futbalovej ligy ponúkne hneď na úvod zaujímavé stretnutia. Jedným z nich bude duel TJ Družstevník Chtelnica - OŠK Dubovany, ktorý sa uskutoční o 17. hodine. Piešťanský týždeň ešte pred samotným štartom súťaže zmapoval, aké novinky sú v táboroch oboch spomenutých tímov a oslovení zástupcovia nám prezradili, ako sa na vzájomný zápas pripravujú.

04. 08. 2017 08:00  |  Piešťany / Aktuálne
Jozef Glos sa stal najlepším hráčom turnaja. (archív PFK)

Futbalisti PFK vyhrali regionálny turnaj

Futbalisti PFK Piešťany sa zúčastnili na turnaji v Siladiciach, kde si zmerali sily s poprednými mužstvami trnavského regiónu. Po veľmi dobrých výkonoch sa tešili zo zaslúženého víťazstva a navyše Jozef Glos bol vyhlásený za najlepšieho hráča turnaja.

03. 08. 2017 10:00  |  Piešťany / Aktuálne
Radosť Trnavčanov po prvom góle v novom ročníku Fortuna ligy. (spartak.sk)

Na úvod chudobné víťazstvo

Trnavský Spartak vykročil do nového ročníka futbalovej Fortuna ligy úspešne, no výkonom ostal za očakávaniami. Hral síce útočne, no v koncovke bol jalový. Našťastie, hostia boli na tom ešte horšie.

27. 07. 2017 15:04  |  Šport / Futbal
Futbalisti Veľkých Kostolian (v modrom) v Slovnaft Cupe končia. (Ján Král)

Slovnaft Cup: Veľké Kostoľany nestačili na Malženice

V prvom kole Slovnaft Cupu si to v nedeľu medzi sebou rozdali Veľké Kostoľany a Malženice. Hosťujúci celok z Malženíc potvrdil úlohu favorita a po víťazstve 2:0 sa môže tešiť z postupu do ďalšieho kola.

27. 07. 2017 15:00  |  Šport / Futbal
Ilustr. foto (Miroslav Ledecký)

Vyžrebovanie jesennej časti 6. ligy ObFZ Trnava

Milí čitatelia, nižšie futbalové súťaže riadené Oblastným futbalovým zväzom (ObFZ) Trnava začínajú svoje zápasy v novom ročníku 2017/2018 už počas prvého augustového víkendu. Keďže regionálny futbal je neodmysliteľnou súčasťou športového spravodajstva našich novín a teší sa veľkej priazni obyvateľov miest i obcí v regióne, radi by sme vám v nasledujúcich týždňoch prinášali komplexnejší pohľad na dianie na futbalových štadiónoch. Aktuálne pre fanúšikov klubov 6. ligy ponúkame rozpis jesennej časti súťaže, v budúcom vydaní prinesieme vyžrebovania 7. a 8. ligy klubov z regiónu Piešťan a Hlohovca.

27. 07. 2017 09:30  |  Šport / Futbal
Trebatice (v zelených dresoch) ostali jediným zástupcom piešťanského regiónu v piatej lige. (ilustr. foto: M. Ledecký)

Regionálne futbalové súťaže so zmenami

Piatkový aktív Oblastného futbalového zväzu (ObFZ) Trnava priniesol niekoľko noviniek, s ktorými sa budú fanúšikovia futbalu stretávať. V regionálnych súťažiach nastalo pred začiatkom sezóny 2017/2018 viacero zmien a my prinášame ich súhrn.

22. 07. 2017 15:00  |  Šport / Futbal
Piešťanskí futbalisti zvíťazili v ôsmej lige jednoznačným spôsobom, keď vyhrali všetkých 27 stretnutí. (archív PFK)

M. Krajčovič: Víťazstvo PFK bolo dominantné

Po troch rokoch odohral piešťanský A-tím celú sezónu. Aj keď po predchádzajúcom odhlásení futbalistov PFK zo štvrtej ligy museli muži pod vedením Michala Krajčoviča začať v najnižšej regionálnej súťaži, v neznámych vodách slovenského futbalu dominovali a počas 27 zápasov získali plný počet bodov.

09. 07. 2017 12:00  |  Šport / Futbal
Martin Krajčovič je nový tréner PFK (archív PFK)

Bratská výmena, muži majú nového trénera

Michal Krajčovič sa k 30. júnu vzdal postu trénera futbalistov PFK Piešťany z dôvodu pracovnej vyťaženosti. Vo funkcii ho nahradí jeho brat Martin a ako asistent mu bude vypomáhať i športový riaditeľ PFK Cyril Stachura.

04. 07. 2017 16:00  |  Šport / Futbal
Články 1 - 10 z 1003
Regal Burger

Anketa