Víťazstvá Masára a Oravcovej

• 12. júla 2017, 09:55
  • Autor:ľm

Na prvých tohtoročných pretekoch Slovenského pohára vo vodnom lyžovaní, ktoré sa za ideálneho počasia uskutočnili na piešťanskej Sĺňave, si najlepšie počínali domáci juniori Zuzana Oravcová a Adam Masár, keď ako jediní zvíťazili v slalome, skokoch i v akrobatickej jazde.

Okrem slalomu Open, kde zvíťazil Marek Mlynek, a v trikoch do 14 rokov Matúš Noga (obaja Inter Bratislava), vyhrali vodní lyžiari z Piešťan všetky mládežnícke kategórie. V trikoch v kategórii do 12 rokov boli najlepší Peter Oravec a Ester Oravcová, do 14 rokov Klára Rybárová a v Open Marián Danáš, v slalome do 12 rokov boli prví Matúš Petráš a Ester Oravcová. Na stupne víťazov sa ešte dostali v kategórii do 12 rokov Mário Stanček, keď v slalome obsadil tretie miesto, do 17 rokov Samuel Oravec, ktorý skončil druhý vo všetkých troch disciplínach, v kategórii Open bol Jakub Oravec druhý v trikoch a tretí v slalome a Lea Hornáková si medzi 12-ročnými vybojovala v trikoch striebornú medailu.