GEFCO

Vianočné vystúpenie krasokorčuliarok

Štvrtok 07. 12. 2017 16:00  | Šport / Ďalšie športy  | Autor: vd

Piešťanský zimný štadión ožije už o pár dní pôvabom a ladnosťou, o ktorú sa postarajú tunajšie krasokorčuliarky. V sobotu 9. decembra podvečer môžu diváci zažiť jedinečné vianočné vystúpenie plné emócií, slávnostnej nálady a krasokorčuliarskych výkonov v podaní členiek Skating Clubu Piešťany.

Piešťanské krasokorčuliarky sa zúčastnili celoslovenskej súťaže v Púchove.

Piešťanské krasokorčuliarky sa zúčastnili celoslovenskej súťaže v Púchove. (Autor: Skating Club)

„Pozývame všetkých milovníkov krasokorčuľovania. Ak máte chuť vidieť a podporiť naše šikovné krasokorčuliarky, radi vás privítame na štadióne. Chceme naším vystúpením inšpirovať najmä malé deti i dospelých a prilákať ich k tomuto peknému športu,“ uviedla trénerka Emília Tarabová zo Skating Clubu Piešťany.

Práve tento klub má za sebou niekoľko úspechov najmä v súťažiach krasokorčuliarskych nádejí. „Sezóna je v plnom prúde. Naše nádejné krasokorčuliarky absolvovali celoslovenskú súťaž v Púchove. Najlepšie umiestnenie zo súťažiacich získala Paulína Beňová, ktorá pre Piešťany vybojovala krásne tretie miesto v kategórii Nádeje 7. Ôsmu priečku v kategórii IK mladšie vykorčuľovala Nela Krištofovičová,“ dodala E. Tarabová.

Ak sa inšpirujete a chcete sa stať súčasťou krasokorčuliarskej rodiny, Skating Club vás pozýva do svojich kurzov pre malé deti aj dospelých. Viac informácií na získate na skatingclubpiestany@gmail.com.

GARGO
Regal Burger

Anketa