Ďalšie športy

Takmer 250 bežcov sa zúčastnilo sobotného Night City Run Piešťany. (jbš)

V sobotu sa opäť bežalo nočnými Piešťanmi

Takmer 250 bežcov si spríjemnilo sobotný večer športovaním a postavilo sa na štart Night City Run Piešťany. Vydarenú športovú akciu doplnili aj kultúrne vložky a športovcov po výkonoch zabavili skupiny Gladiátor, Double Trouble či Coverage.

18. 07. 2017 12:18  |  Šport / Ďalšie športy
Pretekov Formula Future sa zúčastnilo 19 detí. (B. Janošíková)

Mladí vodní motoristi súťažili na Sĺňave

Na Sĺňave v Klube vodného motorizmu a vodných športov (KVMVŠ) Piešťany sa počas poslednej júnovej soboty konalo ďalšie kolo Formuly Future, teda súťaže mladých vodných motoristov. Deti boli rozdelené do troch kategórií podľa veku. Na štart sa postavilo 19 detí z rôznych klubov: OVM Malacky, KMV MA-JAK Malacky, ŠK Viking Medveďov, H2O Motosport Piešťany, SJ Sport Malacky a, samozrejme, nechýbali ani zástupcovia domácich, teda KVMVŠ. Deti súťažili vo viazaní uzlov a v slalome na vytýčenej trati na Sĺňave, samozrejme, na motorovom člne.

14. 07. 2017 13:00  |  Šport / Ďalšie športy
V sobotu sa bude opäť bežať nočnými Piešťanmi. (archív jbš)

Lákadlom Night City Run bude Gladiátor

Štvrtý ročník úspešného behu Piešťany Night City Run sa uskutoční v sobotu 15. júla. Organizátori ho oživia live koncertmi známych hudobných skupín. Lákadlom bude kapela Gladiátor, ktorá na Námestí slobody vystúpi tesne po skončení behu o 21.30 h.

13. 07. 2017 09:28  |  Šport / Ďalšie športy
Ilustr. foto (Tomáš Horký)

Mladí v Piešťanoch prevažne športujú

12. 07. 2017 13:53  |  Piešťany / Aktuálne
Ilustr. foto (FB J. Metelku)

Definitívny odchod Metelku do Veľkej Británie naberá na realite

Majstrovstvá sveta v cyklistike hendikepovaných športovcov na prelome augusta a septembra v juhoafrickom Pietermaritzburgu môžu byť posledné, na ktorých bude Slovensko reprezentovať dvojnásobný paralympijský víťaz Jozef Metelka. Možnosť, že v budúcnosti sa na súťažiach predstaví vo farbách Veľkej Británie, naznačil už skôr.

12. 07. 2017 13:03  |  Šport / Ďalšie športy
Zuzana Oravcová hviezdila v slalome, skokoch aj akrobatickej jazde. (ľm)

Víťazstvá Masára a Oravcovej

Na prvých tohtoročných pretekoch Slovenského pohára vo vodnom lyžovaní, ktoré sa za ideálneho počasia uskutočnili na piešťanskej Sĺňave, si najlepšie počínali domáci juniori Zuzana Oravcová a Adam Masár, keď ako jediní zvíťazili v slalome, skokoch i v akrobatickej jazde.

12. 07. 2017 12:00  |  Šport / Ďalšie športy
Motocyklového podujatia sa zúčastnilo vyše 130 pretekárov v 13 triedach. (th/PMK)

Neľútostné súboje dvíhali divákov zo sedadiel

Piešťanské letisko opäť motoristicky ožilo. Počas uplynulého víkendu sa na ňom preháňali motocykloví jazdci na Veľkej cene Piešťany, ktorú Piešťanský motocyklový klub zorganizoval druhý rok po sebe. Vyše 130 pretekárov rozdelených do 13 tried si v rámci pretekov započítavaných do Majstrovstiev a preboru Českej republiky na prírodných okruhoch pod hlavičkou Českomoravskej asociácie motocyklového športu, ktorých sledovalo množstvo divákov, rozhodne prišlo na svoje.

11. 07. 2017 09:20  |  Šport / Ďalšie športy obsahuje video
Žiacka nádej Sára Gavalierová skončila v slalome šiesta. (ľm)

Lyžiari na tráve v Rakúsku

V rakúskom Schwarzenbachu sa konalo tretie kolo Grasski FIS Children Cup žiakov do 16 rokov v lyžovaní na tráve. V šesťčlennej slovenskej výprave boli aj traja lyžiari z Piešťan. Najlepšie si počínal Alex Jánoška z Banky, ktorý v slalome zvíťazil a v obrovskom slalome zaostal za víťazom zo Švajčiarska len o tri stotiny. Vanesa Drahovská obsadila dvakrát štvrté miesto a Sára Gavalierová bola v „obráku“ desiata a v slalome sa posunula na šieste miesto.

05. 07. 2017 12:00  |  Šport / Ďalšie športy
Medzinárodné motocyklové podujatie sa na letisku uskutoční už tento víkend. (T. Horký)

Veľká cena Piešťany na veľkej obrazovke

Motoristický sviatok je tu! Od piatka do nedele sa na letisku uskutočnia motocyklové preteky Veľká cena Piešťany započítavané do Majstrovstiev a preboru Českej republiky na prírodných okruhoch pod hlavičkou Českomoravskej asociácie motocyklového športu. Hlavným programom budú preteky vyše 130 jazdcov rozdelených do 13 tried, no organizátori pre návštevníkov pripravili aj bohatý výber sprievodných aktivít.

04. 07. 2017 14:00  |  Šport / Ďalšie športy
Cyklisti CK Piešťany
na stupňoch víťazov. (mt)

Časovku v Sokolovciach poznačil silný vietor

Cyklistický klub Piešťany usporiadal v nedeľu 18. júna Majstrovstvá Slovenska v časovke jednotlivcov masters. Štart 20-kilometrovej časovky bol v Sokolovciach, trať viedla smerom na Hlohovec po otočku a späť. Počasie bolo slnečné a teplé, ale išlo sa za veľmi silného severného vetra, ktorý poznačil aj výsledné časy. Pretekov sa zúčastnilo 101 mužov i žien. Ako vždy, cyklisti z CK Piešťany sa nestratili.

28. 06. 2017 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Články 61 - 70 z 958
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa