Ďalšie športy

Víťazné družstvo Uletených na volejbalovom turnaji NEREGREK. (th)

Uletení vyhrali turnaj po druhýkrát

Počas prvej decembrovej soboty sa uskutočnil prvý ročník podujatia - NEREGREK volejbalový turnaj. Hralo sa v športovej hale Gymnázia Pierra de Coubertina v Piešťanoch a svoje sily si zmerali Uletení, GYPY, Rastlinky, Supermani a Štvrtok.

15. 12. 2017 19:00  |  Šport / Ďalšie športy
Nohejbalisti z NK Vrbové: (zľava) Lukáš Grivalský, Adam Varga a Zoltán Varga. (archív Z. Vargu)

Európsky úspech vrbovských nohejbalistov

V rumunskom meste Izvorani sa od 15. do 20. novembra konali trináste Majstrovstvá Európy v nohejbale, pod oficiálnou záštitou Rumunského olympijského a športového výboru, ktorých sa zúčastnilo 14 krajín. Šampionát prebiehal na pôde olympijského centra. Súťažili medzi sebou muži, juniori, ženy a mixy.

15. 12. 2017 16:00  |  Šport / Ďalšie športy
Šesťročná Emília Tarabová má už za sebou prvé úspechy. (vd)

Krasokorčuliarske nádeje na vianočnom ľade

Zimný štadión v Piešťanoch ožil v sobotu podvečer vianočným vystúpením nádejí, hviezdičiek aj lastovičiek piešťanského krasokorčuľovania. Na tribúne už netrpezlivo posedávali kamaráti - škôlkari, školáci, rodičia i starí rodičia najmenších aj 0 pár centimetrov väčších korčuliarok zo Skating clubu Piešťany.

14. 12. 2017 16:00  |  Šport / Ďalšie športy
Juraj Reško (vľavo) skončil v extralige z našich kartárov najlepšie - na 12. mieste. (šg)

Nevydarený finiš kartárov

Záverečným 12. turnajom v Poprade zavŕšili extraligoví mariášisti 19. ročník svojej súťaže. Na tamojšej Grand Prix Vysokých Tatier bojovalo o posledné body 342 hráčov z 20 slovenských klubov.

14. 12. 2017 09:00  |  Šport / Ďalšie športy
Vianočné vystúpenie zavŕšili spoločnou fotografiou účinkujúcich aj ich tréneriek pod stromčekom. (vd)

Na vianočnom ľade tancovali malé krasokorčuliarky

Zimný štadión ožil v sobotu podvečer vianočným vystúpením Nádejí, Hviezdičiek aj Lastovičiek piešťanského krasokorčuľovania. Na tribúne už netrpezlivo posedávali kamaráti - škôlkári aj školáci, rodičia i starí rodičia najmenších aj o pár centimetrov väčších korčuliarok zo Skating klubu.

10. 12. 2017 10:00  |  Šport / Ďalšie športy
Športovkyňou roka 2017 Trnavského kraja sa stala Magdaléna Rybáriková. (gak)

Za najlepšiu športovkyňu kraja vyhlásili Rybárikovú

Býva úž tradíciou, že v úvode decembra Trnavský samosprávny kraj oceňuje najlepších športovcov - jednotlivcov aj kolektívy, ktorí dosiahli v danom roku najlepšie výsledky či úspešne reprezentovali kraj alebo Slovensko.

09. 12. 2017 12:00  |  Šport / Ďalšie športy
Vyskúšate si beh v mikulášskom kostýme? (ajb)

Charitatívny Mikulášsky beh už v sobotu

Druhú adventnú sobotu 9. decembra sa uskutoční na Námestí slobody v Piešťanoch nultý ročník charitatívneho Mikulášskeho behu.

08. 12. 2017 14:00  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanské krasokorčuliarky sa zúčastnili celoslovenskej súťaže v Púchove. (Skating Club)

Vianočné vystúpenie krasokorčuliarok

Piešťanský zimný štadión ožije už o pár dní pôvabom a ladnosťou, o ktorú sa postarajú tunajšie krasokorčuliarky. V sobotu 9. decembra podvečer môžu diváci zažiť jedinečné vianočné vystúpenie plné emócií, slávnostnej nálady a krasokorčuliarskych výkonov v podaní členiek Skating Clubu Piešťany.

07. 12. 2017 16:00  |  Šport / Ďalšie športy
Slovenskí reprezentanti odohrali kvalifikačný zápas proti Cypru opäť na piešťanskom futbalovom štadióne. (slovakrugby.sk)

Slovenskí ragbisti nestačili v Piešťanoch na Cyprus

Počas posledného novembrového víkendu sa odohral jeden z najťažších súbojov slovenskej mužskej reprezentácie v ragby. Tá v rámci kvalifikačných súbojov v Conference 2 South nastúpila v sobotu 25. novembra na domácom ihrisku v Piešťanoch proti kvalitne pripravenému reprezentačnému výberu Cypru, ktorého tím sa skladal z viacerých hráčov pôsobiacich na Britských ostrovoch.

06. 12. 2017 18:00  |  Šport / Ďalšie športy
Ocenení jednotlivci i zástupcovia kolektívov. (gak)

Kraj oceňoval najlepších tohtoročných športovcov

Býva úž tradíciou, že v úvode decembra Trnavský samosprávny kraj oceňuje najlepších športovcov – jednotlivcov aj kolektívy, ktorí dosiahli v danom roku najlepšie výsledky či úspešne reprezentovali kraj alebo Slovensko.

01. 12. 2017 15:30  |  Šport / Ďalšie športy obsahuje video
Články 61 - 70 z 1022
GARGO
Regal Burger

Anketa