GEFCO

Ďalšie športy

Šesťročná Emília Tarabová má už za sebou prvé úspechy. (vd)

Krasokorčuliarske nádeje na vianočnom ľade

Zimný štadión v Piešťanoch ožil v sobotu podvečer vianočným vystúpením nádejí, hviezdičiek aj lastovičiek piešťanského krasokorčuľovania. Na tribúne už netrpezlivo posedávali kamaráti - škôlkari, školáci, rodičia i starí rodičia najmenších aj 0 pár centimetrov väčších korčuliarok zo Skating clubu Piešťany.

14. 12. 2017 16:00  |  Šport / Ďalšie športy
Juraj Reško (vľavo) skončil v extralige z našich kartárov najlepšie - na 12. mieste. (šg)

Nevydarený finiš kartárov

Záverečným 12. turnajom v Poprade zavŕšili extraligoví mariášisti 19. ročník svojej súťaže. Na tamojšej Grand Prix Vysokých Tatier bojovalo o posledné body 342 hráčov z 20 slovenských klubov.

14. 12. 2017 09:00  |  Šport / Ďalšie športy
Vianočné vystúpenie zavŕšili spoločnou fotografiou účinkujúcich aj ich tréneriek pod stromčekom. (vd)

Na vianočnom ľade tancovali malé krasokorčuliarky

Zimný štadión ožil v sobotu podvečer vianočným vystúpením Nádejí, Hviezdičiek aj Lastovičiek piešťanského krasokorčuľovania. Na tribúne už netrpezlivo posedávali kamaráti - škôlkári aj školáci, rodičia i starí rodičia najmenších aj o pár centimetrov väčších korčuliarok zo Skating klubu.

10. 12. 2017 10:00  |  Šport / Ďalšie športy
Športovkyňou roka 2017 Trnavského kraja sa stala Magdaléna Rybáriková. (gak)

Za najlepšiu športovkyňu kraja vyhlásili Rybárikovú

Býva úž tradíciou, že v úvode decembra Trnavský samosprávny kraj oceňuje najlepších športovcov - jednotlivcov aj kolektívy, ktorí dosiahli v danom roku najlepšie výsledky či úspešne reprezentovali kraj alebo Slovensko.

09. 12. 2017 12:00  |  Šport / Ďalšie športy
Vyskúšate si beh v mikulášskom kostýme? (ajb)

Charitatívny Mikulášsky beh už v sobotu

Druhú adventnú sobotu 9. decembra sa uskutoční na Námestí slobody v Piešťanoch nultý ročník charitatívneho Mikulášskeho behu.

08. 12. 2017 14:00  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanské krasokorčuliarky sa zúčastnili celoslovenskej súťaže v Púchove. (Skating Club)

Vianočné vystúpenie krasokorčuliarok

Piešťanský zimný štadión ožije už o pár dní pôvabom a ladnosťou, o ktorú sa postarajú tunajšie krasokorčuliarky. V sobotu 9. decembra podvečer môžu diváci zažiť jedinečné vianočné vystúpenie plné emócií, slávnostnej nálady a krasokorčuliarskych výkonov v podaní členiek Skating Clubu Piešťany.

07. 12. 2017 16:00  |  Šport / Ďalšie športy
Slovenskí reprezentanti odohrali kvalifikačný zápas proti Cypru opäť na piešťanskom futbalovom štadióne. (slovakrugby.sk)

Slovenskí ragbisti nestačili v Piešťanoch na Cyprus

Počas posledného novembrového víkendu sa odohral jeden z najťažších súbojov slovenskej mužskej reprezentácie v ragby. Tá v rámci kvalifikačných súbojov v Conference 2 South nastúpila v sobotu 25. novembra na domácom ihrisku v Piešťanoch proti kvalitne pripravenému reprezentačnému výberu Cypru, ktorého tím sa skladal z viacerých hráčov pôsobiacich na Britských ostrovoch.

06. 12. 2017 18:00  |  Šport / Ďalšie športy
Ocenení jednotlivci i zástupcovia kolektívov. (gak)

Kraj oceňoval najlepších tohtoročných športovcov

Býva úž tradíciou, že v úvode decembra Trnavský samosprávny kraj oceňuje najlepších športovcov – jednotlivcov aj kolektívy, ktorí dosiahli v danom roku najlepšie výsledky či úspešne reprezentovali kraj alebo Slovensko.

01. 12. 2017 15:30  |  Šport / Ďalšie športy obsahuje video
Nádejný piešťanský kartingový pretekár A. Nemec na svetovom šampionáte v Taliansku. (apn)

Alex Nemec na MS v prvej päťdesiatke

Piešťanský kartingový pretekár Alex Nemec sa v prvej polovici novembra predstavil v talianskej Adrii na majstrovstvách sveta. Úradujúci slovenský šampión v triede Mini 60 sa v silnej konkurencií pretekárov z celého sveta umiestnil na celkovom 48. mieste.

25. 11. 2017 13:00  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanský pretekár tradične končí sezónu na podujatí Autoshow. (atv)

T. Vrábel: Na Autoshow to bola dobrá zábava

Piešťanský pretekár Tomáš Vrábel tradične zakončil motoristickú sezónu na podujatí Autoshow, ktoré sa koná na Slovakia Ringu. Vo svojej triede sa umiestnil na tretej priečke. Podobne sa mu darilo aj na motokárach, keď v seriáli Slovenského kartingového pohára obsadil rovnako bronzový stupienok.

24. 11. 2017 20:00  |  Šport / Ďalšie športy
Články 41 - 50 z 1000
GARGO
Regal Burger

Anketa