Ďalšie športy

Ragbisti RUC Piešťany sa zúčastnili „snehového“ turnaja Mulata Snow Rugby Ostrava 2016.

(archív RUC)

Piešťanci si užili ragby na snehu

Piešťanskí ragbisti sa 20. februára v rámci zimnej prípravy zúčastnili atraktívneho turnaja v snežnom ragby. Lyžiarske stredisko Skalka v okolí Ostravy sa stalo dejiskom nultého ročníka medzinárodného Mulata Snow Rugby Ostrava 2016.

11. 03. 2016 09:00  |  Šport / Ďalšie športy
Filip Zeman skončil na pražskom downmalle na 22. mieste. (M. Sarvaš)

Piešťanský biker Zeman v Prahe taký úspešný nebol

Piešťanský cyklista Filip Zeman sa zúčastnil posledného kola seriálu zjazdov Downmall Tour 2016 v obchodných centrách. V Prahe sa mu však v sobotu 20. februára nedarilo a skončil na 22. mieste. Naopak, jeho tímový kolega z CTM Racing Teamu, český pretekár Martin Lebl, pražský downmall vyhral.

03. 03. 2016 08:40  |  Šport / Ďalšie športy
T. Beitlová (uprostred) momentálne spolupracuje s novým trénerom M. Mataninom. (archív T. B.)

T. Beitlová dominovala v ČSOB Zimnej sérii

Piešťanská bežkyňa Terézia Beitlová nelenila ani v zime a pripísala si výborný výsledok v ČSOB Zimnej sérii, ktorú v kategórii žien do 39 rokov s prehľadom ovládla.

02. 03. 2016 13:00  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanskí florbalisti si aj naďalej udržali domácu neporaziteľnosť. (archív FBC Pá)

Florbalisti zdolali Púchov 8:5

Florbalisti FBC Páv Piešťany zvíťazili v sobotnom domácom zápase druhej ligy nad Púchovom 8:5. Piešťanci sú naďalej na domácej palubovke neporazení a aktuálne vedú tabuľku so 16 bodmi.

01. 03. 2016 16:04  |  Šport / Ďalšie športy

Tipujte a vyhrajte s Piešťanským týždňom!

Štart jarnej časti regionálnych a oblastných futbalových súťaží už klope na dvere. Pri tejto príležitosti začína Piešťanský týždeň novú súťaž Tipujte a vyhrajte s Piešťanským týždňom.

01. 03. 2016 10:36  |  Šport / Ďalšie športy
Ilustr. foto (archív MKK)

Obhajca titulu nečakane zakopol

Vo februári sa 32. ročník mestskej Domoss kolkárskej ligy prehupol do druhej polovice. Zaujímavé bolo hlavne 11. kolo, v ktorom utrpel prvú prehru v súťaži jej najväčší favorit a obhajca titulu - Povodie Váhu. V súboji posledných zasa Ratnovce už po druhý raz zdolali VEM Slovakia.

26. 02. 2016 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Florbalisti FBC Páv Piešťany porazili rivala z Novej Dubnice 9:3. (Mário Petlák - ihasthtag.eu)

Pávi doma aj naďalej neporazení

Florbalisti FBC Páv Piešťany si v sobotnom zápase druhej ligy udržali domácu neporaziteľnosť. Prvýkrát v histórii dokázali poraziť svojho konkurenta z Novej Dubnice 9:3.

26. 02. 2016 14:00  |  Šport / Ďalšie športy
Deti si na podujatí mohli vyskúšať viacero športov. (J. Stachura)

Na Dni loptových talentov si zašportovala stovka detí

Takmer stovka detí si prišla zašportovať a zasúťažiť na Deň loptových talentov, ktorý sa uskutočnil v sobotu 13. februára v telocvični Gymnázia Pierra de Coubertina. Akciu organizovali PFK Junior Piešťany a CVČ Ahoj, hlavným cieľom bolo motivovať deti k pohybu a športovaniu.

25. 02. 2016 13:00  |  Šport / Ďalšie športy
Juraj Filus (vľavo) s Michalom Slukom po Central Europe Throwdown. (archív Crossgymu)

Crossfiteri Filus a Sluka: Vážime si ľudí, čo nás prišli podporiť

Piešťanskí crossfiteri Juraj Filus a Michal Sluka si predminulý víkend v Bratislave zmerali sily s atlétmi z celej strednej Európy na podujatí Central Europe Throwdown. Prvý menovaný sa vzhľadom na zdravotné problémy umiestnil na 31. priečke a M. Sluka obsadil 17. miesto. Obaja atléti z piešťanského Crossgymu sa s nami podelili o dojmy z bratislavskej akcie.

21. 02. 2016 13:00  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanec Tobias Munk so svojou trénerkou Zuzanou Kamasovou. (archív T. M.)

T. Munk je golfistom roka

Iba deväťročný Piešťanec Tobias Munk získal v sobotu na štvrtom večere Slovenského golfu a Plese golfistov v hoteli DoubleTree by Hilton v Bratislave svoje najväčšie ocenenie v kariére. Nádejného golfistu ocenili ako Golfistu roka 2015 v kategórii do 12 rokov.

19. 02. 2016 13:00  |  Šport / Ďalšie športy
Články 351 - 360 z 1021