Nadácia Adeli

Ďalšie športy

Víťazná piešťanská wakeskaterka Z. Vráblová. (archív Z. V.)

Zuzana Vráblová majsterkou Európy

Piešťanská wakeskaterka Zuzana Vráblová dosiahla ďalší výrazný úspech vo svojej kariére. Počas uplynulej soboty sa v talianskej Ravenne stala majsterkou Európy vo wakeskate žien.

23. 09. 2015 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanec Milan Tupý na časovkárskom špeciáli. (archív M. T.)

Tupý majstrom slovenska v časovke do vrchu

Počas uplynulej soboty sa v Banskej Bystrici uskutočnilo záverečné 20. kolo Slovenského pohára Masters v cyklistike, ktoré bolo vypísané ako majstrovstvá Slovenska v časovke do vrchu. Na podujatí sa predstavilo aj niekoľko piešťanských pretekárov, medzi ktorými opäť vyčnieval Milan Tupý.

23. 09. 2015 13:00  |  Šport / Ďalšie športy

Squashisti začínajú novú sezónu

Zhoršujúce sa počasie znamená nielen príchod jesene, ale aj začiatok novej squashovej sezóny. Squash Club Piešťany ju štartuje usporiadaním turnaja najvyššej kategórie „A“, čo znamená účasť hráčov slovenskej špičky.

17. 09. 2015 10:41  |  Šport / Ďalšie športy
Milan Tupý s trofejou. (archív M. T.)

Tupý ovládol Trnavskú cyklistickú ligu

Tohtoročná osemnásťkolová Trnavská cyklistická liga (TCL) už pozná víťazov. Vyhlásili ich v sobotu 12. septembra na Malženickej ceste za Trnavou po skončení jarmočnej časovky výkonnostných a rekreačných cyklistov na 6666 metrov.

16. 09. 2015 10:59  |  Šport / Ďalšie športy
Deviaty ročník podujatia Cyklo Holeška tour. (I.M.O)

Cyklo Holeška tour: Tristo ľudí na bicykloch

Na deviatom ročníku podujatia s názvom Cyklo Holeška tour štartovalo v utorok 1. septembra na okruhu dlhom 42,8 kilometra z obce Veselé viac ako tristo cyklistov. Trasa viedla cez Rakovice, Borovce, Trebatice, Krakovany, Ostrov, Vrbové, Šterusy, Kočín-Lančár, Dolný Lopašov, Chtelnicu, Nižnú, Veľké Kostoľany, Dubovany do cieľa vo Veselom.

15. 09. 2015 09:00  |  Šport / Ďalšie športy obsahuje fotogalériu
Jozef Metelka (archív Jozefa Metelku)

Cyklista Metelka celkovým víťazom Svetového pohára

Slovenský reprezentant v paracyklistike Jozef Metelka (MC4) vyhral cestné preteky s hromadným štartom v rámci Svetového pohára v juhoafrickom Pietermaritzburgu. Metelka sa zároveň stal v tejto sezóne celkovým víťazom tohto prestížneho seriálu v paracyklistike. Druhý slovenský reprezentant v Pietermaritzburgu Patrik Kuril skončil šiesty. V piatkovej časovke boli na stupni víťazov obaja - Metelka druhý a Kuril tretí. Informuje o tom server Slovenského paralympijského výboru.

14. 09. 2015 12:09  |  Šport / Ďalšie športy
Patrik Nemec tesne pred štartom. (archív P. N.)

Víťazný návrat P. Nemca na Slovakia Ring vo vypožičanom aute

Piešťanský automobilový pretekár Patrik Nemec sa po ročnej pauze opäť predstavil na okruhu Slovakia Ring. Zo svojich pretekárskych kvalít však nestratil nič a na Veľkej Cene Slovenska 2015 ovládol svoju kategóriu a celkovo sa umiestnil na siedmej priečke. To všetko dosiahol na vypožičanom aute Praga R1, v ktorom sedel prvýkrát, nakoľko mal so svojím Seatom Leon technické problémy. Viac nám o kurióznej situácii, ktorá sa vyskytla počas pretekov, porozprával v exkluzívnom rozhovore.

12. 09. 2015 08:32  |  Šport / Ďalšie športy
Aj v preťahovaní lanom Bašovčania do tímu nasadili ako jediní ženu. (pp)

BOVO olympiáda - zábavný športový trojboj

Spojenie elánu nových starostov Veľkého Orvišťa a Ostrova - Pavla Pauloviča a Jozefa Tkácza - so skúsenosťami dlhšie slúžiaceho richtára v Bašovciach Ľubomíra Dekana prinieslo obciam netradičné športové zápolenie - BOVO olympiádu. Prvý ročník športového dňa v disciplínach len zďaleka pripomínajúcich olympijské sa na futbalovom ihrisku vo Veľkom Orvišti konal v sobotu 5. septembra.

10. 09. 2015 14:00  |  Šport / Ďalšie športy

8. ročník Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v jazde na pákových drezinách

Občianske združenie Čango vás pozýva na 8. ročník Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v jazde na pákových drezinách.

10. 09. 2015 09:09  |  Rubriky / Región
Najlepší na Majstrovstvách Golf & Country Clubu Piešťany. (Marek Bocko)

Na golfových majstrovstvách dráma až do konca

Počas posledného augustového víkendu sa tradične na ihrisku na Kúpeľnom ostrove uskutočnili Majstrovstvá Golf & Country Clubu Piešťany. Golfový turnaj sa hrá na dve súťažné kolá. Finálové kolo v nedeľu prinieslo boje o prvé pozície až do posledných jamiek. Scenár by sa mohol prirovnať k profesionálnym podujatiam zo zahraničia.

09. 09. 2015 10:00  |  Šport / Ďalšie športy
Články 351 - 360 z 949
Regal Burger

Anketa