Ďalšie športy

Piešťanec Matej E. Musaev (vľavo) sa predstaví na svetovom šampionáte v Grécku. (archív M. E. Musaeva)

Šachista Musaev víťazný

V Ružomberku sa 14. júna uskutočnil turnaj mládeže v rapid šachu. Veľmi dobre si počínal medzi osemročnými šachistami Matej Elbek Musaev z Piešťan, ktorý na podujatí nenašiel premožiteľa. Na prelome októbra a novembra by sa mal predstaviť na majstrovstvách sveta v Grécku.

10. 07. 2015 11:00  |  Šport / Ďalšie športy
Triatlon Slovakman 226 sa uskutoční 1. augusta. (archív Slovakman 226)

Triatlonová elita už čoskoro opäť v Piešťanoch

Čas sa nezadržateľne kráti a do štartu trinásteho ročníka triatlonu Slovakman 226, ktorý sa uskutoční v Piešťanoch, ostáva už len necelý mesiac. S akými novinkami prichádzajú organizátori do ďalšieho roku obľúbeného triatlonového podujatia?

09. 07. 2015 12:00  |  Šport / Ďalšie športy

Tatranské vrcholy na lyžiach

V stredu 8. júla o 17.30 h sa v Piešťanskom informačnom centre na Pribinovej ulici uskutoční stretnutie s horolezkyňou a skialpinistkou Ivou Šikulovou Filovou, ktoré bude spojené s premietaním zaujímavých fotografií.

07. 07. 2015 10:59  |  Galéria / Osobnosti
Martin Žlnay (vpravo) na stupni víťazov. (archív ah)

Oštepár Žlnaj bronzový

Nových Zámkoch sa počas víkendu 27.-28. júna konali juniorské majstrovstvá Slovenska v ľahkej atletike. Zúčastnili ich sa aj atléti z Družby Piešťany a opäť si viedli úspešne.

07. 07. 2015 10:25  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanská atlétka ovládla Spartan Race v Gdyni, v Litoveli skončila štvrtá. (archív T. B.)

T. Beitlová: Z majstrovstiev Európy v Spartan Race chcem medailu

Brodiť sa v bahne, plaziť sa popod ostnatý drôt či prekonať ďalšie náročné prekážky nie je práve najjednoduchšie. Problém s tým však nemá Piešťanka Terézia Beitlová. Rozhodla sa vyskúšať si preteky Spartan Race. Hneď pri prvých dvoch štartoch dosiahla výborné výsledky a v exkluzívnom rozhovore nám prezradila viacero zaujímavostí z týchto náročných pretekov i ďalšie „spartanské“ ambície.

05. 07. 2015 11:00  |  Šport / Ďalšie športy
Naďa Urbanová (uprostred) vyhrala beh na 1000 m. (ah)

Atléti Družby opäť úspešní

Atletické majstrovstvá v kategórii mladších žiakov sa konali 21. júna a piešťanskí atléti z Družby boli opäť veľmi úspešní.

03. 07. 2015 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Najlepší pretekári druhého kola majstrovstiev Slovenska v súťaži Formula Future. (V. Todt)

Mladí vodní motoristi súťažili na Sĺňave

Piešťanskí nadšenci vodných športov sa mohli v sobotu 27. júna prísť na Sĺňavu pozrieť na druhé kolo majstrovstiev Slovenska v súťaži Formula Future. Mladší aj starší pretekári súťažili vo viazaní vodáckych uzlov a v jazde na motorovom člne.

03. 07. 2015 11:30  |  Šport / Ďalšie športy
Branislav Boledovič (vľavo) spolu s trénerom Františkom Bobáňom (vpravo).

Bojovník Boledovič získal opasok v MMA

V Piešťanoch sa dostávajú do popredia bojové športy, čoho dôkazom je aj nedávny úspech zápasníka Branislava Boledoviča v MMA. Člen MMA Fight Club Predators Piešťany si vybojoval opasok v kategórii do 84 kilogramov v Slovenskej lige amatérov (SLAM), čo sa dovtedy žiadnemu Piešťancovi nepodarilo.

01. 07. 2015 12:45  |  Piešťany / Aktuálne
Hendikepovaný Jozef Metelka sa medzi zdravými cyklistami vôbec nestratil. (foto: archív J. M.)

Paracyklista Metelka naháňal Sagana

Piešťanský paracyklista Jozef Metelka v poslednom čase predvádza vynikajúce výkony a medzi hen-dikepovanými cyklistami nemá konkurenciu. Výborné výkony však predviedol počas uplynulého víkendu aj medzi zdravými, keď sa predstavil na spoločných majstrovstvách Česka i Slovenska v Žiline. V časovke jednotlivcov obsadil medzi slovenskými pretekármi vynikajúcu štvrtú priečku a v pretekoch s hromadným štartom skončil desiaty.

30. 06. 2015 19:00  |  Šport / Ďalšie športy
Terézia Beitlová (druhá sprava) sa zúčastnila charitatívneho behu Stefanik Trail.

Piešťanka Beitlová bežala so starostami 140 kilometrov

Uplynulý víkend patril aj vytrvalostným bežcom, ktorí sa zúčastnili diaľkového behu Stefanik Trail. Bežalo sa z Brezovej pod Bradlom do Bratislavy a hlavnou myšlienkou bolo podporiť dobrú vec.

27. 06. 2015 09:00  |  Šport / Ďalšie športy
Články 351 - 360 z 899
Gargo - Krbové a interiér štúdio

Anketa