GEFCO

Ďalšie športy

Jozef Metelka s partnerkou odštartovali plesovú sezónu. (FB J. Metelku)

Metelka plesal v Opere

Plesovú sezónu na Slovensku tradične odštartoval Ples v opere. Jeho osemnáste pokračovanie si okrem charitatívneho zámeru, ktorým je podpora vzdelávania zdravotne znevýhodnených detí, pripomenul i storočnicu od vzniku Československa.

17. 01. 2018 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Mužstvo MTJ: (zľava) Ivan Papák, Peter Behul, Martin Malast, Michal Stehlík a Miroslav Jaššo. Chýbajú Miloš Varga a Lukáš Pažma. (archív MTJ)

Stolní tenisti MTJ nevyužili šancu

V záverečnom dvojkole prvej polovice súťaže nevyužili prvoligoví stolní tenisti MTJ Piešťany-Moravany šancu na zlepšenie svojho postavenia v tabuľke. Na domácich stoloch prehrali so Spojmi Ivanka 5:9 a s Pezinkom iba remizovali 7:7. Do odvetnej časti preto idú z desiateho miesta.

12. 01. 2018 11:00  |  Šport / Ďalšie športy
Dominik Guľáš (vľavo) a Dominik Žažo (vpravo) sú členmi tímu Štefana Svitka. (stefansvitko.com)

Na Dakare jazdia aj Piešťanci

Slovenskému motocyklistovi Štefanovi Svitkovi pomáhajú na jubilejnom 40. ročníku Rely Dakar aj dvaja Piešťanci. Členmi Slovnaft Rally Teamu sú tento rok prvýkrát dvaja Dominikovia - Žažo a Guľáš.

10. 01. 2018 16:00  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanský triatlonista Ondrej Kubo preukázal výbornú bežeckú formu. (stc)

Ondrej Kubo ovládol Trnavskú bežeckú trilógiu

Trnavská bežecká trilógia má za sebou ďalší ročník, ktorý ukončili bežci Trojkráľovou šestkou počas uplynulej soboty. Medzi mužmi sa stal absolútnym víťazom piešťanský triatlonista Ondrej Kubo, ktorý potvrdil svoju výbornú formu z minulého roka, keď dokázal ovládnuť všetky troje pretekov.

10. 01. 2018 11:00  |  Šport / Ďalšie športy
Víťazi jednotlivých kategórií. (Mária Blatnická)

Turnaj Karola Slováka ovládol Tomáš Danana

Napriek tomu, že na štarte 12. ročníka šachového Turnaja Karola Slováka 2017 vo Vrbovom sa deň pred Silvestrom postavili na štart aj dvaja obhajcovia víťazstva z predchádzajúcich ročníkov, pohár pre víťaza a odmenu vo výške 150 eur si odniesol premiérový víťaz turnaja Tomáš Danada z ŠK Nafta Gbely.

05. 01. 2018 18:46  |  Šport / Ďalšie športy
Lýdia Drahovská, členka ŠBR Piešťany, patrí k najtalentovanejším triatlonistkám na Slovensku. (ald)

Elitní triatlonisti neoddychujú ani cez Vianoce

Obaja sú Piešťanci, venujú sa jednému z fyzicky najnáročnejších športov a patria k absolútnej špičke na Slovensku. Reč je o triatlonistoch Ondrejovi Kubovi a Lýdii Drahovskej. Obaja sa na nedávnom vyhlasovaní ankety Triatlonista roka 2017 umiestnili na tretej priečke.

25. 12. 2017 10:00  |  Šport / Ďalšie športy
Výprava klubu Muay-Thai Piešťany na ligovom podujatí v Žiline. (FB Muay-Thai Piešťany)

Piešťanským thaiboxerom sa darilo

Počas uplynulej soboty bojovníci z klubu thajského boxu Muay-Thai Piešťany predstavili v Žiline na treťom kole amatérskej ligy Slovenskej Muay-Thai asociácie. Zápasníkom z kúpeľného mesta sa na podujatí darilo, keď zvíťazili v dôležitých zápasoch.

22. 12. 2017 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Štart je v sobotu 23. decembra o 11. hodine pri hoteli Panoráma na Červenej veži nad Piešťanmi.  (ts)

Rolničkový beh

Horská trasa najbližšie k Piešťanom, s najkrajšími výhľadmi, predvianočnou atmosférou a štrngajúcimi rolničkami. Chcete si ju vyskúšať?

22. 12. 2017 11:00  |  Šport / Ďalšie športy
Víťazné družstvo Uletených na volejbalovom turnaji NEREGREK. (th)

Uletení vyhrali turnaj po druhýkrát

Počas prvej decembrovej soboty sa uskutočnil prvý ročník podujatia - NEREGREK volejbalový turnaj. Hralo sa v športovej hale Gymnázia Pierra de Coubertina v Piešťanoch a svoje sily si zmerali Uletení, GYPY, Rastlinky, Supermani a Štvrtok.

15. 12. 2017 19:00  |  Šport / Ďalšie športy
Nohejbalisti z NK Vrbové: (zľava) Lukáš Grivalský, Adam Varga a Zoltán Varga. (archív Z. Vargu)

Európsky úspech vrbovských nohejbalistov

V rumunskom meste Izvorani sa od 15. do 20. novembra konali trináste Majstrovstvá Európy v nohejbale, pod oficiálnou záštitou Rumunského olympijského a športového výboru, ktorých sa zúčastnilo 14 krajín. Šampionát prebiehal na pôde olympijského centra. Súťažili medzi sebou muži, juniori, ženy a mixy.

15. 12. 2017 16:00  |  Šport / Ďalšie športy
Články 31 - 40 z 1000
GARGO
Regal Burger

Anketa