Lodenica

Ďalšie športy

Družstvo CVČ Ahoj Piešťany - stoja zľava: tréner P. Bajnok, J. Wakil, M. Pavlíček, J. Cíbik, v podrepe zľava: F. Košinár, D. Kišš, D. Varačka, F. Gregorovič, A. Kišš, vpredu A. Kusý. (archív CVČ)

Historický úspech: Slovenský pohár v rukách florbalistov CVČ Ahoj

Družstvo CVČ Ahoj Piešťany v kategórii mladších žiakov dosiahlo na deviatom ročníku Slovenského pohára vo florbale historický úspech. Na silne obsadenom turnaji v konkurencii desiatich klubov z celého Slovenska a moravského FB Jablonkov obsadilo prvé miesto.

23. 06. 2017 13:00  |  Šport / Ďalšie športy
Alex Jánoška (vľavo) sa dostal dvakrát na striebornú priečku. (archív (ľm))

Lyžiari na tráve pretekali na Ahoji

V lyžiarskom stredisku Ahoj na Banke sa cez víkend stretla svetová žiacka špička v lyžovaní na tráve. Na druhom kole pretekov FIS Children Cup, ktoré organizoval LK Remas Piešťany, sa zúčastnili pretekári z Rakúska, Talianska, Švajčiarska, Nemecka, Česka a, samozrejme, aj slovenskí reprezentanti.

22. 06. 2017 15:40  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanskí ragbisti si uctili pamiatku nedávno zosnulého trénera Vladimíra Kubalu. (archív RUC)

Ragbisti na turnajoch v Čunove a Trnave

Domáce ihrisko 1. RC Slovana Bratislava v Čunove sa v sobotu 10. júna zaplnilo mladými nádejami slovenského, ale aj českého ragby, aby odohrali tretí turnaj detí v tomto roku. Samozrejme, miniragbisti z Rugby Union Clubu (RUC) Piešťany na podujatí nemohli chýbať.

22. 06. 2017 10:00  |  Šport / Ďalšie športy
Anton Javorka (archív CVČ)

Javorka čestným olympionikom

Slovenský olympijský výbor (SOV) má od 9. júna nového čestného člena, ikonu slovenskej atletiky, maratónca a reprezentanta ČSSR Antona Javorku, rodáka z Moravian nad Váhom.

22. 06. 2017 08:15  |  Šport / Ďalšie športy
Žiačky zo ZŠ Brezová patrili k najlepším. (archív ZŠ Brezová)

ZŠ Brezová opäť ovládla Piešťanské hry v atletike

Piešťanské hry v atletike základných škôl - Memoriál Štefana Estera - sa uskutočnili na futbalovom štadióne PFK v stredu 14. júna. V súťaži, ktorá napísala už 52 ročníkov, opäť kraľovala ZŠ Brezová, ktorá zvíťazila osemnástykrát po sebe a celkovo sa z prvenstva radovala 19-krát.

20. 06. 2017 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Ondrej Kubo, víťaz medzi mužmi a Lýdia Drahovská ovládla kategóriu žien. (archív jd)

Triatlonistom Kubovi i sestrám Drahovským sa darilo

Piešťanskí triatlonisti zaznamenali ďalšie úspechy. Na sobotných pretekoch Slovenského pohára v triatlone Pressburg triathlon 2017 na Draždiaku v Petržalke dokázali vo svojich kategóriách zvíťaziť Ondrej Kubo i sestry Eliška a Lýdia Drahovské.

15. 06. 2017 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Matej Elbek Musaev sa stal majstrom Slovenska. (ilustr. foto: archív mem)

Šachisti uspeli na majstrovstvách SR

V Ružomberku sa počas posledného májového víkendu uskutočnili majstrovstvá Slovenska jednotlivcov i družstiev v rapid šachu. Piešťany mali na podujatí úspešné zastúpenie v kategórii chlapcov do 10 rokov a dievčat do 14 rokov.

14. 06. 2017 15:24  |  Šport / Ďalšie športy
Vanesa Drahovská skončila druhá v slalome aj obrovskom slalome. (lm)

Lyžiari začali sezónu

Lyžovanie na tráve a vodné lyžovanie má v Piešťanoch dlhoročnú tradíciu. Oba športy počas prvého júnového víkendu takmer súčasne odštartovali úvodné preteky. Piešťanci si na nich počínali výborne a podarilo sa im získať viacero pódiových umiestnení.

14. 06. 2017 14:00  |  Šport / Ďalšie športy
Milan Tupý na časovkárskom špeciáli. (archív mt)

Cyklistické preteky Masters v plnom prúde

Slovenský pohár v cestnej cyklistike pod názvom Merida Cup má za sebou už siedme kolo. Veľmi úspešne si zatiaľ vedú aj cyklisti z CK Piešťany, ktorí sa pravidelne umiestňujú na stupňoch víťazov. V prvom kole bola časovka dvojíc v Perneku. Vo svojej kategórii zvíťazil Milan Tupý s Milošom Gežom. Peter Rihay spolu s Františkom Ostrackým skončili druhí, podobne i Peter Polák.

14. 06. 2017 10:00  |  Šport / Ďalšie športy
Okolo Slovenska: Pelotón cyklistov prechádzal aj pod Čachtickým hradom. (Okolo Slovenska)

O prémie na Havrane i pod Čachtickým hradom

Cyklistické preteky Okolo Slovenska opäť prechádzali cez Piešťany i časť regiónu. Tretia etapa prestížnych pretekov z Nitry do Trnavy prechádzala okresom Piešťany a pretekári tu absolvovali aj dve prémie.

13. 06. 2017 10:00  |  Šport / Ďalšie športy
Články 31 - 40 z 915
Regal Burger

Anketa