Pyrodan

Ďalšie športy

Ragby je šport džentlmenov. Svedčí o tom aj toto gesto oboch súperov. (archív RUC)

Ragbisti na úvod prehrali s RK Bratislava

Piešťanské ragby zažilo mimoriadne nabitý víkend, ktorý sa začal spoločným sústredením reprezentácie žien a prvýkrát aj dievčat do 18 rokov.

15. 10. 2017 14:00  |  Šport / Ďalšie športy
Úspešní mladí atléti. (ah)

Atlétom Družby sa na majstrovstvách darilo

Atletické Majstrovstvá západoslovenskej oblasti mladších a najmladších žiakov sa uskutočnili v nedeľu 1. októbra v Skalici. Po úspechu v súťaži družstiev vynikli pretekári z atletického oddielu TJ Družba Piešťany aj v jednotlivých disciplínach.

15. 10. 2017 09:00  |  Šport / Ďalšie športy
Memoriálu Vlada Plulíka sa tento rok zúčastnilo 114 bežcov. (jm)

Na Chopok bežali na Plulíkovu počesť

Od roku 2009, keď sa konal prvý ročník Memoriálu Vlada Plulíka, uplynulo osem rokov. Každý ročník bol niečím iný a špeciálny.

14. 10. 2017 16:00  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanskí dorastenci nestačili na Nitru, ale vyhrali nad Topoľčanmi. (archív FBC Páv)

Florbalisti FBC Páv úspešní len spolovice

Dorastenci FBC Páv Piešťany odštartovali sezónu v západnej časti florbalovej dorasteneckej ligy dvomi víkendovými stretnutiami s bilanciou jedna prehra, jedna výhra.

13. 10. 2017 12:00  |  Šport / Ďalšie športy
Štefan Orviský skončil na domácom turnaji deviaty. (šg)

Mariášistom z Lopašova nešla doma karta

Slovenská extraliga v mariáši pokračovala v Dolnom Lopašove deviatym kolom. Na Veľkej cene Malých Karpát súťažilo v sále tamojšieho kultúrneho domu 357 kartárov, čo je nový účastnícky rekord Veľkej ceny. Reprezentantovi nášho okresu sa doma príliš nedarilo, pretože spomedzi 20 družstiev obsadil s 1829 bodmi až desiatu priečku.

13. 10. 2017 11:00  |  Šport / Ďalšie športy
Figurant Peter Hošták sa riadne zapotil. (mk)

Na Bodone súťažili kynológovia

O horský bicykel a ďalšie hodnotné vecné ceny súťažilo osem kynológov so svojimi štvornohými zverencami z piatich klubov v nedeľu 8. októbra v Kynologickom klube Bodona v Piešťanoch. Najcennejšou trofejou však bol pohár TTSK.

13. 10. 2017 10:05  |  Šport / Ďalšie športy
Viacnásobní majstri sveta (zľava) P. Sagan a J. Metelka. (FB J. Metelku)

Metelka: Peťo Sagan je najlepší jazdec celej galaxie

Prenikavý úspech slovenského cyklistu Petra Sagana na nedávnych majstrovstvách sveta v nórskom Bergene sledoval so zatajeným dychom aj Jozef Metelka, ktorý doteraz reprezentoval Slovensko v cestnej aj dráhovej cyklistike medzi hendikepovanými športovcami.

08. 10. 2017 09:00  |  Šport / Ďalšie športy
Ondrej Kubo zužitkoval formu z triatlonovej sezóny aj na polmaratóne. (archív O. Kuba)

Kubo na polmaratóne v Košiciach piaty

Piešťanský triatlonista Ondrej Kubo sa ukázal aj ako výborný bežec. Jednu zo svojich silných triatlonových disciplín si vyskúšal na víkendovom Medzinárodnom maratóne mieru (MMM) v Košiciach, kde sa predstavil v polmaratóne. Na 21 kilometrov dlhej trati sa spomedzi 2392 bežcov, ktorí dobehli do cieľa, umiestnil na skvelom piatom mieste.

08. 10. 2017 07:00  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanskí florbalisti trénujú prevažne v Diplomat aréne.  (archív FBC Páv)

Florbalisti FBC Páv bez mužov, no s dôrazom na mládežníkov

FBC Páv čaká revolučný rok, nakoľko spravili množstvo zmien, aby sa florbal stal v Piešťanoch skutočne kvalitným športom - uvádza klub na svojej oficiálnej webstránke.

07. 10. 2017 08:44  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanci dokázali poraziť RK Bratislava. (Emil Štefanka)

Ragbisti RUC na domácom turnaji štvrtí

Prvé kolo majstrovstiev Slovenska v „sedmičkovom“ ragby - Memoriál Tonyho Puverle - sa uskutočnilo v piatok 15. septembra v Piešťanoch na futbalovom štadióne PFK.

28. 09. 2017 09:18  |  Šport / Ďalšie športy
Články 21 - 30 z 962