Nadácia Adeli

Ďalšie športy

Piešťanskí dorastenci nestačili na Nitru, ale vyhrali nad Topoľčanmi. (archív FBC Páv)

Florbalisti FBC Páv úspešní len spolovice

Dorastenci FBC Páv Piešťany odštartovali sezónu v západnej časti florbalovej dorasteneckej ligy dvomi víkendovými stretnutiami s bilanciou jedna prehra, jedna výhra.

13. 10. 2017 12:00  |  Šport / Ďalšie športy
Štefan Orviský skončil na domácom turnaji deviaty. (šg)

Mariášistom z Lopašova nešla doma karta

Slovenská extraliga v mariáši pokračovala v Dolnom Lopašove deviatym kolom. Na Veľkej cene Malých Karpát súťažilo v sále tamojšieho kultúrneho domu 357 kartárov, čo je nový účastnícky rekord Veľkej ceny. Reprezentantovi nášho okresu sa doma príliš nedarilo, pretože spomedzi 20 družstiev obsadil s 1829 bodmi až desiatu priečku.

13. 10. 2017 11:00  |  Šport / Ďalšie športy
Figurant Peter Hošták sa riadne zapotil. (mk)

Na Bodone súťažili kynológovia

O horský bicykel a ďalšie hodnotné vecné ceny súťažilo osem kynológov so svojimi štvornohými zverencami z piatich klubov v nedeľu 8. októbra v Kynologickom klube Bodona v Piešťanoch. Najcennejšou trofejou však bol pohár TTSK.

13. 10. 2017 10:05  |  Šport / Ďalšie športy
Viacnásobní majstri sveta (zľava) P. Sagan a J. Metelka. (FB J. Metelku)

Metelka: Peťo Sagan je najlepší jazdec celej galaxie

Prenikavý úspech slovenského cyklistu Petra Sagana na nedávnych majstrovstvách sveta v nórskom Bergene sledoval so zatajeným dychom aj Jozef Metelka, ktorý doteraz reprezentoval Slovensko v cestnej aj dráhovej cyklistike medzi hendikepovanými športovcami.

08. 10. 2017 09:00  |  Šport / Ďalšie športy
Ondrej Kubo zužitkoval formu z triatlonovej sezóny aj na polmaratóne. (archív O. Kuba)

Kubo na polmaratóne v Košiciach piaty

Piešťanský triatlonista Ondrej Kubo sa ukázal aj ako výborný bežec. Jednu zo svojich silných triatlonových disciplín si vyskúšal na víkendovom Medzinárodnom maratóne mieru (MMM) v Košiciach, kde sa predstavil v polmaratóne. Na 21 kilometrov dlhej trati sa spomedzi 2392 bežcov, ktorí dobehli do cieľa, umiestnil na skvelom piatom mieste.

08. 10. 2017 07:00  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanskí florbalisti trénujú prevažne v Diplomat aréne.  (archív FBC Páv)

Florbalisti FBC Páv bez mužov, no s dôrazom na mládežníkov

FBC Páv čaká revolučný rok, nakoľko spravili množstvo zmien, aby sa florbal stal v Piešťanoch skutočne kvalitným športom - uvádza klub na svojej oficiálnej webstránke.

07. 10. 2017 08:44  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanci dokázali poraziť RK Bratislava. (Emil Štefanka)

Ragbisti RUC na domácom turnaji štvrtí

Prvé kolo majstrovstiev Slovenska v „sedmičkovom“ ragby - Memoriál Tonyho Puverle - sa uskutočnilo v piatok 15. septembra v Piešťanoch na futbalovom štadióne PFK.

28. 09. 2017 09:18  |  Šport / Ďalšie športy
Štafetový beh doslova dostal do varu všetkých, diváci výdatne povzbudzovali, šprintéri bežali odušu. (Roman Ondrejka)

Gymnazisti bežali ako o život

V rámci Európskeho týždňa športu pripravili vyučujúci telesnej výchovy Olympijský deň na Gymnáziu Pierra de Coubertina v Piešťanoch.

24. 09. 2017 09:00  |  Šport / Ďalšie športy
Vanesa Pomajbová hosťovala v tíme Bojničiek. (ah)

Atléti Družby na treťom mieste

Záverečné piate kolo pretekov družstiev najmladšieho žiactva v atletike sa uskutočnilo v nedeľu 10. septembra v Nových Zámkoch. Pre chlapcov z atletického oddielu TJ Družba Piešťany to bol súboj o bronzové medaily so Športovým gymnáziom Trenčín.

23. 09. 2017 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Vodní motoristi sa opäť budú preháňať po Váhu. (archív H2O)

Záverečné kolo Formula Future na Siesta pláži

Záverečné šieste kolo Majstrovstiev Slovenskej republiky v pretekoch Formula Future sa uskutoční v sobotu 23. septembra na Sĺňave, na Siesta pláži pri hati Drahovce.

21. 09. 2017 14:00  |  Šport / Ďalšie športy
Články 11 - 20 z 949