Ďalšie športy

Cyklisti CK Piešťany
na stupňoch víťazov. (mt)

Časovku v Sokolovciach poznačil silný vietor

Cyklistický klub Piešťany usporiadal v nedeľu 18. júna Majstrovstvá Slovenska v časovke jednotlivcov masters. Štart 20-kilometrovej časovky bol v Sokolovciach, trať viedla smerom na Hlohovec po otočku a späť. Počasie bolo slnečné a teplé, ale išlo sa za veľmi silného severného vetra, ktorý poznačil aj výsledné časy. Pretekov sa zúčastnilo 101 mužov i žien. Ako vždy, cyklisti z CK Piešťany sa nestratili.

28. 06. 2017 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Hokejbalisti Red Wings sa tešia z víťazstva v 24. ročníku PHbL. (J. Buranovský)

Red Wings ovládli Piešťanskú hokejbalovú ligu

Jedna z najstarších hokejbalových mestských líg na Slovensku - Piešťanská hokejbalová liga (PHbL), ktorá sa hrá od roku 1991, spoznala už svojho 24. víťaza. Majstrovský titul získali hráči Red Wings, ktorí vo finálovej sérii porazili celok HBC 2012 3:1 na zápasy.

28. 06. 2017 12:00  |  Šport / Ďalšie športy
Jozefovi Metelkovi časovka v Žiari nad Hronom príliš nevyšla. (FB J. Metelku)

Metelka si v časovke pohoršil, skončil na deviatom mieste

Aj piešťanský paracyklista Jozef Metelka sa predstavil na spoločných majstrovstvách Česka a Slovenska v časovke v Žiari nad Hronom a jeho okolí. Medzi elitnými slovenskými „zdravými“ cyklistami sa paralympionik jazdiaci za tím Mickey Cranks umiestnil na deviatej priečke.

27. 06. 2017 14:18  |  Šport / Ďalšie športy
Tomáš Líška vyhral kategóriu Mr. Swimwear. (archív T. Líšku)

Tomáš Líška uspel na fitnes súťaži v Dubaji

Piešťanec Tomáš Líška, ktorý sa v minulosti venoval horskej cyklistike, žije už jeden a pol roka v Dubaji v Spojených arabských emirátoch. Popri práci sa začal aktívne venovať fitnes a nedávno sa predstavil aj na amatérskej súťaži Dubai Muscle Beach IFBB Amateur Championship, kde sa mu podarilo dvakrát umiestniť na stupňoch víťazov.

25. 06. 2017 11:00  |  Šport / Ďalšie športy
Družstvo CVČ Ahoj Piešťany - stoja zľava: tréner P. Bajnok, J. Wakil, M. Pavlíček, J. Cíbik, v podrepe zľava: F. Košinár, D. Kišš, D. Varačka, F. Gregorovič, A. Kišš, vpredu A. Kusý. (archív CVČ)

Historický úspech: Slovenský pohár v rukách florbalistov CVČ Ahoj

Družstvo CVČ Ahoj Piešťany v kategórii mladších žiakov dosiahlo na deviatom ročníku Slovenského pohára vo florbale historický úspech. Na silne obsadenom turnaji v konkurencii desiatich klubov z celého Slovenska a moravského FB Jablonkov obsadilo prvé miesto.

23. 06. 2017 13:00  |  Šport / Ďalšie športy
Alex Jánoška (vľavo) sa dostal dvakrát na striebornú priečku. (archív (ľm))

Lyžiari na tráve pretekali na Ahoji

V lyžiarskom stredisku Ahoj na Banke sa cez víkend stretla svetová žiacka špička v lyžovaní na tráve. Na druhom kole pretekov FIS Children Cup, ktoré organizoval LK Remas Piešťany, sa zúčastnili pretekári z Rakúska, Talianska, Švajčiarska, Nemecka, Česka a, samozrejme, aj slovenskí reprezentanti.

22. 06. 2017 15:40  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanskí ragbisti si uctili pamiatku nedávno zosnulého trénera Vladimíra Kubalu. (archív RUC)

Ragbisti na turnajoch v Čunove a Trnave

Domáce ihrisko 1. RC Slovana Bratislava v Čunove sa v sobotu 10. júna zaplnilo mladými nádejami slovenského, ale aj českého ragby, aby odohrali tretí turnaj detí v tomto roku. Samozrejme, miniragbisti z Rugby Union Clubu (RUC) Piešťany na podujatí nemohli chýbať.

22. 06. 2017 10:00  |  Šport / Ďalšie športy
Anton Javorka (archív CVČ)

Javorka čestným olympionikom

Slovenský olympijský výbor (SOV) má od 9. júna nového čestného člena, ikonu slovenskej atletiky, maratónca a reprezentanta ČSSR Antona Javorku, rodáka z Moravian nad Váhom.

22. 06. 2017 08:15  |  Šport / Ďalšie športy
Žiačky zo ZŠ Brezová patrili k najlepším. (archív ZŠ Brezová)

ZŠ Brezová opäť ovládla Piešťanské hry v atletike

Piešťanské hry v atletike základných škôl - Memoriál Štefana Estera - sa uskutočnili na futbalovom štadióne PFK v stredu 14. júna. V súťaži, ktorá napísala už 52 ročníkov, opäť kraľovala ZŠ Brezová, ktorá zvíťazila osemnástykrát po sebe a celkovo sa z prvenstva radovala 19-krát.

20. 06. 2017 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Ondrej Kubo, víťaz medzi mužmi a Lýdia Drahovská ovládla kategóriu žien. (archív jd)

Triatlonistom Kubovi i sestrám Drahovským sa darilo

Piešťanskí triatlonisti zaznamenali ďalšie úspechy. Na sobotných pretekoch Slovenského pohára v triatlone Pressburg triathlon 2017 na Draždiaku v Petržalke dokázali vo svojich kategóriách zvíťaziť Ondrej Kubo i sestry Eliška a Lýdia Drahovské.

15. 06. 2017 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Články 11 - 20 z 899
Gargo - Krbové a interiér štúdio

Anketa