Ďalšie športy

Mladí florbalisti FBC Páv Piešťany hrajú vo veľmi dobrej forme. (archív FBC Páv)

Florbalová staršia prípravka na víťaznej vlne

Mladí florbalisti CVČ Ahoj Piešťany hrajúci po záštitou FBC Páv Piešťany si v prebiehajúcej sezóne vedú mimoriadne úspešne.

24. 02. 2017 16:00  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanec Michal Brezovský je najúspešnejším golfistom na Slovensku. (archív M. Brezovského)

Golfisti Brezovský a Munk medzi elitou

Slávnostné udeľovanie najprestížnejších golfových ocenení na Slovensku je oficiálne ukončené. Ceny najlepším golfistom odovzdávala už po šiestykrát Slovenská golfová asociácia a medzi ocenenými boli aj dvaja Piešťanci - Tobias Munk a Michal Brezovský.

10. 02. 2017 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Ilustr. foto (pixabay)

Za stolmi štyri víťazstvá a jedna remíza

Štyri víťazstvá, jedna remíza - taká je bilancia stolnotenisových družstiev MTJ Piešťany-Moravany nad Váhom v úvodnom odvetnom kole slovenskej i regionálnych súťaží. Cenná je najmä remíza prvoligového áčka v Trenčianskej Teplej, kde boli ich súperom hráči z Novej Dubnice.

09. 02. 2017 16:00  |  Šport / Ďalšie športy
Lýdia Drahovská skončila na európskom šampionáte tretia. (archív L. Drahovskej)

Výborné výsledky zimných triatlonistov z ŠBR Piešťany

Snehové podmienky tohtoročnej zimy prajú nielen lyžiarom, ale aj bežkárom, čo je pozitívne i pre zimných triatlonistov, kde jednou z disciplín je namiesto plávania práve bežecké lyžovanie. Členovia klubu ŠBR Piešťany, ktorí sa venujú zimnému triatlonu, si prišli na svoje a dosiahli v poslednej dobe pekné umiestnenia.

08. 02. 2017 13:30  |  Šport / Ďalšie športy
Napriek nepriaznivému počasiu si bežkári prvý ročník podujatia užili. (L. Beleščák)

111 bežkárov na Svrbickej snežnej stope

Napriek mrazivému a hmlistému počasiu sa v sobotu 28. januára postupne zišlo až 111 účastníkov Svrbickej snežnej stopy. Prvý ročník tohto podujatia lyžiarskej turistiky na 10,6-kilometrovom okruhu okolo Svrbíc sa podľa organizátorov i účastníkov vydaril.

01. 02. 2017 14:26  |  Šport / Ďalšie športy
Lýdia Drahovská (vpravo) dosiahla ďalší výrazný úspech vo svojej krátkej kariére (archív L. Drahovskej)

Triatlonistka L. Drahovská bronzová na európskom šampionáte

Slovenská reprezentantka Lýdia Drahovská získala bronzovú medailu v kategórii junioriek na majstrovstvách Európy v zimnom triatlone v estónskom Otepää.

01. 02. 2017 11:00  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanka N. Kubová je členkou reprezentácie dievčat do 18 rokov. (archív N. K.)

Volejbalová reprezentantka N. Kubová: Chcela by som hrať v Taliansku

Slovenská volejbalová reprezentácia dievčat do 18 rokov v úvode roka 2017 neúspešne bojovala o postup na majstrovstvá Európy. V kádri bola aj Piešťanka Nicol Kubová, ktorá v súčasnosti pôsobí v extraligovom tíme COP Nitra. Mladá volejbalistka, ktorá je dcérou piešťanskej brankárskej hokejovej legendy Petra Kuba, sa s nami podelila o svoje dojmy z druhej fázy kvalifikácie o postup na šampionát, ktorá sa konala v talianskom Miláne.

26. 01. 2017 12:00  |  Šport / Ďalšie športy
Tento rok počasie prialo bežkárom, po stope sa dostali aj na Havran. (mf)

Bezovec - Piešťany po bielej stope

Štyridsať turistov a bežkárov vystúpilo v sobotu 21. januára z autobusa na Bezovci, aby sa pešo či po bielej stope vybrali v rozprávkovo nádhernom zimnom počasí do Piešťan.

25. 01. 2017 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Bežci na lyžiach si cez víkend prídu na svoje. (L. Beleščák)

Prvý ročník Svrbickej snežnej stopy už túto sobotu

Camping a caravaning club Mestskej telovýchovnej jednoty v Piešťanoch usporiada v spolupráci s Obcou Svrbice akciu v zimnej prírode. Trasa prvého ročníka Svrbickej snežnej stopy, určenej najmä pre lyžiarov na bežkách, povedie pohorím Považský Inovec. Tí prejdú desaťkilometrový okruh okolo Svrbíc. Akcia sa uskutoční už túto sobotu 28. januára, štart je naplánovaný v rozmedzí od 9.30 do 11.30 h.

25. 01. 2017 10:00  |  Šport / Ďalšie športy
Počas mrazivých dní, keď hrúbka ľadu dosahuje až 30 centimetrov,
nám niekedy na prevzdušnenie hladiny pomôže iba motorová píla. (pm)

Rybárstvo v našom regióne

Rybárov mnohí považujú za čudných ľudí. Nazývame ich aj tichí blázni. Je to z dôvodu, že nezainteresovaný človek má len obmedzené znalosti o ich živote. Faktom ale ostáva, že Slovenský rybársky zväz je najväčším občianskym združením na Slovensku a jeho členská základňa má vyše stotisíc členov. Je tvorená z menších jednotiek a jednou je aj MsO SRZ Piešťany. V okolí máme množstvo nádherných vôd, ktoré sú veľmi dobre zarybnené a poskytujú dokonalé vyžitie. Z dôvodu lepšieho poznania rybárskej komunity vám na stránkach našich novín budeme pravidelne prinášať informácie o ich činnosti.

20. 01. 2017 09:00  |  Šport / Ďalšie športy
Články 11 - 20 z 840
Lekáreň Regia

Anketa