Ďalšie športy

Piešťanské volejbalistky si zahrajú o titul slovenských šampiónok. (archív VKM)

Kadetky VKM postúpili na majstrovstvá Slovenska

Družstvo kadetiek Volejbalového klubu mládeže Piešťany poslal súťažný žreb v polovici mája do Prešova, aby tam zabojovali o postup na majstrovstvá Slovenska.

25. 05. 2018 19:00  |  Šport / Ďalšie športy
Eliške Drahovskej sa darilo aj na triatlonových pretekoch v Senci. (apt)

Eliška Drahovská majsterkou Slovenska

Piešťanským pretekárkam, sestrám Eliške a Lýdii Drahovským, sa darilo na Majstrovstvách Slovenska v akvatlone, ktoré sa konali počas druhého májového víkendu v Bratislave.

25. 05. 2018 18:00  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanec Vojtech Bublavý je najstarším hráčom extraligy. (šg)

Naši mariášisti bodovali na Liptove

Slovenská extraliga v mariáši pokračovala piatym turnajom - Veľkou cenou Liptova v Liptovskom Mikuláši. O body do SEM extraligy hralo 378 kartárov z 19 klubov. Mariášisti z Dolného Lopašova síce zabodovali lepšie než predtým na východe republiky, no v družstvách si aj tak nepolepšili. Stále sa im totiž nedarí trafiť také nasadenie hráčov, aby získali do súťaže najviac bodov.

24. 05. 2018 17:00  |  Šport / Ďalšie športy
Hokejbalisti Sharks vo vyrovnanom stretnutí porazili Scorpions 3:2.  (FB Sharks)

VHBL: Štvrťfinále odštartovalo, favoriti úvodné duely zvládli

Vrbovská hokejbalová liga mala v sobotu na pláne prvé zápasy štvrťfinále play-off. Favoriti jednotlivých sérií v úvodných dueloch nezaváhali a pripísali si víťazstvá. Hlavne Wild Dogs a Night Hawks zdolali svojich súperov jednoznačným rozdielom.

23. 05. 2018 17:00  |  Šport / Ďalšie športy
Súčasťou Dňa športu vo Vrbovom bol aj jumpingový maratón. (Branko Remiáš)

Vo Vrbovom športovali ostošesť

Vrbové v sobotu 12. mája žilo športom. A to doslova. V areáli Základnej školy na Komenského ulici sa totiž uskutočnil už druhý rok po sebe Deň športu vo Vrbovom, do ktorého sa zapojili športové kluby a združenia z mesta pod šikmou vežou, aby verejnosti predstavili zaujímavým a zábavným spôsobom svoj šport.

22. 05. 2018 18:00  |  Šport / Ďalšie športy
Piešťanec Roman Fano bol lekárom výpravy SR na olympiáde v Pjongčangu. (archív SOV)

R. Fano: Dobré zážitky z olympiády

Slovenský olympijský výbor vydá 11. júna svoj časopisecký magazín OLYMPIC.sk jar/leto 2018. Jeho obsah sa už pripravuje, okrem iného bude obsahovať aj viaceré návraty k Zimným olympijským hrám (ZOH) v Pjongčangu.

21. 05. 2018 10:00  |  Šport / Ďalšie športy
Ilustračné foto. (apt)

Traja kolkárski majstri sú z nášho okresu

Po skončení dlhodobých kolkárskych súťaží družstiev prišli na rad majstrovstvá Slovenska jednotlivcov na 2x60 hodov. V nich sa bojovalo o tituly v desiatich vekových kategóriách (dorastenci, dorastenky, juniori, juniorky, muži, ženy, seniori a seniorky do 60 a nad 60 rokov). Je potešiteľné, že tri z desiatich zlatých medailí získali kolkári z nášho okresu. Navyše k nim pridali tri strieborné.

20. 05. 2018 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Štvorgólový Martin Svetlík zo Sharks. (FB Sharks)

Základnú časť VHBL vyhrali Wild Dogs

Vrbovská hokejbalová liga mala počas uplynulého víkendu na programe posledné kolo základnej časti. Jej víťazom sa stali Wild Dogs s jednobodovým náskokom pred Scarface.

20. 05. 2018 09:00  |  Šport / Ďalšie športy
Dvojhodinový maratón disciplín si mladí športovci užili. (apt)

Piešťanským detským atlétom sa darilo

Detská atletika si už aj v Piešťanoch nachádza čoraz viac priaznivcov. V utorok 8. mája sa na Základnej škole Holubyho uskutočnilo tretie postupové kolo Detskej P-T-S a Detskej štafetovej ligy Trnavského kraja. Domáci reprezentanti sa nenechali zahanbiť.

18. 05. 2018 17:00  |  Šport / Ďalšie športy
Jaroslav Baláž ml. (uprostred) zvíťazil v triede FS. (mb)

Vodní motoristi v Zábřehu suverénni

Počas prvého májového víkendu sa v Zábřehu pri Ostrave konal Česko - Slovenský pohár vznášadiel, ktorého spoluorganizátorom bol Klub vodného motorizmu a vodných športov (KVMVŠ) Piešťany.

17. 05. 2018 12:00  |  Šport / Ďalšie športy
Články 1 - 10 z 1048
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa