Čajky na Ružomberok nestačili a do finále nepostúpili!

• 2. apríla 2014, 20:24

Basketbalistky Piešťanských Čajok cestovali v stredu do Ružomberka, kde ich čakal štvrtý zápas semifinálovej série za stavu 1:2 pre Ružomberčanky. Čajkám išlo v zápase o všetko a tak sa nemali na čo šetriť. Úvodnú štvrtinu zápasu však vyhrali domáce hráčka a prvý polčas skončil 36:15. Po zmene strán však Čajky zabrali, znížili stav, no v poslednej časti si domáce hráčky ustrážili vedenie a zdolali tak piešťanské basketbalistky 62:45. Čajky tak zostali pred bránami finále a v sérii o tretie miesto sa stretnú so Šamorínom!

Basketbal – extraliga žien – play-off – semifinále – štvrtý zápas (hralo sa na tri víťazstvá):

MBK Ružomberok – Piešťanské Čajky 62:45 (17:4, 19:11, 9:15, 17:15) – konečný výsledok série 3:1, Ružomberok postúpil do finále
Najviac bodov: Brezániová 14, Felixová 13, Murphyová 9 – Tathamová 13, Dudášová 10, Krč-Turbová 8

TH: 21/17 – 14/12, fauly: 19 – 23, trojky: 5 – 1, rozhodovali: Brziak, Fuska a Bohucký, 1100 divákov
Viac sa o zápase dočítate v nasledujúcom vydaní Piešťanského týždňa!
Pozrite si zostrih najdôležitejších momentov stretnutia!