Basketbal

Čajky si poradili s rakúskymi majsterkami Flying Foxes SVS Post Viedeň, ktoré porazili vysokým rozdielom 101:66.  (L.Duračka)

CEWL: Čajky nedali Flying Foxes Viedeň šancu a pokorili ďalšiu stovku

Basketbalistky Piešťanských Čajok vstúpili do stredoeurópskej ligy CEWL bravúrne. V prvom stretnutí B-skupiny si na domácej palubovke Diplomat arény poradili s rakúskymi majsterkami Flying Foxes SVS Post Viedeň, ktoré porazili vysokým rozdielom 101:66.

10. 11. 2016 10:04  |  Šport / Basketbal
Piešťanky prvýkrát v tejto sezóne nastúpia v špeciálnej, tretej sade dresov. (th)

CEWL: Čajky zajtra nastúpia proti Flying Foxes Viedeň v špeciálnej sade dresov

Piešťanské basketbalistky začnú už zajtra na domácej palubovke svoje vystúpenie v stredoeurópskej súťaži Central Europe Women League, keď v Diplomat aréne privítajú rakúske šampiónky Flying Foxes SVS Post Viedeň. Čajky sú pred prvým duelom namotivované a chcú v ňom jednoznačne uspieť.

08. 11. 2016 19:35  |  Šport / Basketbal
Monique Oliver (č. 34) v zápase zaznamenala výborných 37 bodov a 13 doskokov. (exz.sk)

Čajky si proti Cassovii Košice pripísali siedme víťazstvo v sezóne

Sedem zápasov, sedem víťazstiev. To je aktuálna bilancia Piešťanských Čajok v extralige. Basketbalistky z kúpeľného mesta sa v sobotu predstavili na palubovke aktuálne posledného celku súťaže z Cassovie Košice a bez problémov zvíťazili jednoznačným rozdielom 94:36.

08. 11. 2016 10:00  |  Šport / Basketbal
Nikola Dudášová (uprostred) priznala, že Čajky si hru užívali. (L. Duračka)

N. Dudášová: Snáď sme naším basketbalom pobavili aj fanúšikov

Piešťanské Čajky pokorili hranicu sto nastrieľaných bodov už druhýkrát v sezóne. Po Nitre si ich formu odniesol Slovan Bratislava. Piešťanky tiahla najmä tridsaťdvabodová Američanka Monique Oliver, no k celkovému víťazstvu prispeli výbornou hrou všetky hráčky aktuálneho lídra extraligy.

01. 11. 2016 15:00  |  Šport / Basketbal
Čajky pokorili druhú stovku v sezóne, proti Slovanu hviezdila 32-bodová Oliver (L. Duračka)

Čajky pokorili druhú stovku v sezóne

Piešťanské Čajky si v sobotnom domácom stretnutí bez problémov poradili so Slovanom Bratislava. Hráčky z kúpeľného mesta potvrdili úlohu favoritiek a zvíťazili vysoko 107:44 a vyhrali tak aj šiesty extraligový zápas v rade.

31. 10. 2016 12:00  |  Šport / Basketbal obsahuje fotogalériu

„Pumy“ prestrieľali o 40 bodov

Piešťanské Čajky si bez problémov poradili aj v sobotnom zápase v Banskej Bystrici, keď na Štiavničkách porazili domáce „pumy“ vysoko o 40 bodov 91:51. Piešťanky tak doposiaľ vyhrali všetkých päť extraligových zápasov a stále sú na čele tabuľky.

25. 10. 2016 11:30  |  Šport / Basketbal
(L. Duračka)

Čajky budú v CEWL súperiť s SBŠ Ostrava, Flying Foxes a Kvarner Rijeka

Keďže basketbalistkám Piešťanských Čajok nevyšiel postup do základnej skupiny Európskeho pohára, vedenie klubu prihlásilo tím do stredoeurópskej ligy Central Europe Women League (CEWL). Čajky budú v skupine súperiť s tímami SBŠ Ostrava, Flying Foxes Schwechat, Kvarner Rijeka a mali by patriť medzi favoritky celej súťaže.

21. 10. 2016 10:38  |  Šport / Basketbal
Čajky potvrdili úlohu favorita v zápase s Popradom. (L. Duračka)

Proti Popradu zabrali aj mladé nádeje Piešťanských Čajok a prispeli k víťazstvu 92:34

Piešťanské Čajky privítali v stredajšom kole basketbalovej extraligy žien na domácej palubovke BAM Poprad. Vicemajsterky Slovenska si so svojimi súperkami bez problémov poradili a domov ich vyprevadili výsledkom 92:34.

20. 10. 2016 09:46  |  Šport / Basketbal
Piešťanské basketbalistky (v modrom) zdolali Šamorínčanky vysokým rozdielom. (L. Duračka)

Basketbalistky Čajok sú po víťazstve v Šamoríne na čele extraligy

Piešťanské basketbalistky sa po neúspešnej kvalifikácii Európskeho pohára rýchle oklepali zo sklamania a už v sobotu potvrdili úlohu favoritiek na palubovke ŠBK Šamorín. Čajky si so svojimi protivníčkami poradili bez problémov 86:51 a dostali sa na čelo extraligovej tabuľky.

19. 10. 2016 10:17  |  Šport / Basketbal
Piešťanky si po prehre s maďarským celkom základnú skupinu Európskeho pohára nezahrajú. (L. Duračka)

Sklamanie je veľké, sezóna však pokračuje. Čajky si zahrajú v stredoeurópskej lige CEWL

V tíme Piešťanských Čajok zavládol po stredajšom nezvládnutom odvetnom zápase s Pécsom smútok. Piešťanky si po prehre s maďarským celkom základnú skupinu Európskeho pohára nezahrajú. Sezóna je však ešte len na začiatku a Piešťanky sa budú sústrediť na domácu súťaž a prihlásili sa aj do stredoeurópskej ligy CEWL.

18. 10. 2016 11:00  |  Šport / Basketbal
Články 61 - 70 z 389

Anketa