Basketbal

Diplomat aréna bude hostiť ďalšie významné basketbalové podujatie. (L. Duračka)

Slovenský pohár v basketbale žien už tento víkend

Už počas nasledujúceho víkendu budú Piešťany hostiť ďalšie významné basketbalové podujatie. Po roku sa v Diplomat aréne opäť uskutoční finálový turnaj Slovenského pohára žien 2018. Od piatka do soboty sa tu stretne šesť najlepších extraligových tímov.

18. 01. 2018 17:00  |  Šport / Basketbal
Basketbalistky hľadajú nové spoluhráčky a kamarátky. (archív M. Rašlovej)

Piešťany majú na palubovke okrem Čajok aj Labute

Piešťanské Čajky určite netreba fanúšikom ženského basketbalu výraznejšie predstavovať. Málokto však tuší, že v Piešťanoch pôsobí aj tím bielych labutí.

18. 01. 2018 11:00  |  Šport / Basketbal
Víťazný pokrik po zápase s Good Angels Košice.  (L. Duračka)

Skvelé vítazstvo Čajok! Good Angels zdolali 72:66

Piešťanské Čajky zakončili základnú časť basketbalovej extraligy skvelým víťazstvom. V stredajšom stretnutí dokázali na domácej palubovke Diplomat arény zdolať Good Angels Košice 72:66. Pred víkendovým Slovenským pohárom v Piešťanoch sa tak Čajky naladili víťazstvom.

17. 01. 2018 21:44  |  Šport / Basketbal
Extraligový šláger už dnes v Diplomat aréne.  (basket.sk)

Záver základnej časti, ako sa patrí! Čajky dnes privítajú Good Angels Košice

Extraligový šláger na záver základnej časti ženskej basketbalovej extraligy. Už dnes je na programe súboj najlepších ženských tímov v posledných rokov, keď Piešťanské Čajky o 18:00 privítajú v Diplomat aréne Good Angels Košice. V súboji prvých Košičaniek s druhými Čajkami tak rozhodne nebude núdza o kvalitný basketbal.

17. 01. 2018 09:35  |  Šport / Basketbal
Piešťanské basketbalistky prehrali v Rige obe stretnutia.  (autor)

Čajky v Rige neuspeli, v play-off narazia na Good Angels Košice

Piešťanské Čajky majú za sebou posledný turnaj B – skupiny Východoeurópskej ligy EEWBL, ktorý sa uskutočnil počas uplynulého víkendu v lotyšskej Rige. Po dvoch prehrách s domácim TTT Riga a švédskym Udominate Basket Umea tak zakončia skupinovú fázu na štvrtom mieste. To znamená, že ich súperom vo štvrťfinále play-off bude najlepší tím z A – skupiny Good Angels Košice.

15. 01. 2018 10:50  |  Šport / Basketbal
Čajky čakajú v Rige kvalitní súperi.  (L. Duračka)

Čajky cestujú do Rigy vybojovať čo najlepšiu pozíciu do play-off

Piešťanské Čajky čaká vo Východoeurópskej lige EEWBL posledný turnaj B – skupiny, ktorý sa uskutoční počas nasledujúceho víkendu v lotyšskej Rige. Piešťanské basketbalistky odohrajú posledné dva zápasy proti najsilnejším celkom v skupine – domácemu TTT Riga a švédskemu celku Udominate Basket Umea. Zvyšné štyri tímy B-skupiny sa predstavia v rovnakom čase na turnaji v litovskom Kaunase.

11. 01. 2018 15:09  |  Šport / Basketbal
Čajky ďakujú skupinke verných fanúšikov, ktorý ich prišli do Nitry podporiť.  (L. Duračka)

Čajky vstúpili do Nového roka víťazne, Nitra však hrýzla

Piešťanské basketbalistky majú za sebou úspešný vstup do roka 2018. V trojkráľovom stretnutí dokázali zvíťaziť na palubovke BKM Junior UKF Nitra 83:65 a pripísali si tak dvanástu výhru v extraligovej sezóne. V poslednom kole základnej časti privítajú Piešťanky 17. januára rivalky z Good Angels Košice.

07. 01. 2018 09:43  |  Šport / Basketbal
Čajky budú môcť obhajovať trofej v Diplomat aréne.  (L. Duračka)

Slovenský pohár opäť v Piešťanoch. Obhája Čajky trofej v domácom prostredí?

Piešťanské Čajky budú obhajovať víťazstvo v Slovenskom pohári na domácej palubovke. Klub z kúpeľného mesta dostal opäť možnosť organizovať turnaj Slovenského pohára, ktorý sa uskutoční v dňoch 19. - 21. januára 2018 v Diplomat aréne.

29. 12. 2017 08:18  |  Šport / Basketbal
Piešťanské basketbalistky, ako ich nepoznáme.  (Foto: archív Čajok)

Čajky zahodili dresy a nafotili sexy kalendár

Piešťanské Čajky odhodili zápasové dresy a s nimi aj zábrany. Basketbalistky z kúpeľného mesta prichystali pre fanúšikov na blížiaci sa rok 2018 prekvapenie a nafotili odvážny kalendár, kde nechali vyniknúť svoju ženskosť.

28. 12. 2017 17:12  |  Šport / Basketbal
Čajky si so Šamorínom bez väčších problémov poradili. (apt)

Po vysokom víťazstve pochvala nebola

Piešťanské Čajky vyhrali v stredajšom zápase 11. kola extraligy nad ŠBK Šamorín 83:39. V predposlednom stretnutí v roku 2017 a poslednom domácom Čajky nad Šamorínom dominovali, o čom svedčí víťazstvo o 44 bodov.

17. 12. 2017 17:00  |  Šport / Basketbal
Články 1 - 10 z 484
Regal Burger

Anketa