Basketbal

Kapitán SR Jakub Kádaši sa už nevie dočkať európskeho šampionátu. (L. Duračka)

Majstrovstvá Európy chlapcov do 18 rokov sa blížia

Kapitán basketbalovej reprezentácie do 18 rokov Jakub Kádaši je pred blížiacim sa európskym šampionátom v Piešťanoch a Bratislave (29. júla 6. augusta) pozitívne motivovaný a snaží sa to preniesť aj medzi spoluhráčov v kabíne.

21. 07. 2017 11:00  |  Šport / Basketbal
Mladá rozohrávačka Laura Horvátová
už nebude obliekať dres Čajok. (foto: L. Duračka)

Horvátová mieri do Nitry

Dres Čajok nebude v nasledujúcej sezóne obliekať mladá rozohrávačka Laura Horvátová. Kroky piešťanskej rodáčky smerujú do extraligovej Nitry, kde by mala dostať väčší priestor na palubovke.

18. 07. 2017 15:00  |  Šport / Basketbal
Jenna Smith (archív čajok)

Do Piešťanských Čajok prichádza skúsená americká pivotka Jenna Smith

Štvrtá posila Piešťanských Čajok pre sezónu 2017/2018 je už známa. Do tímu z kúpeľného mesta prichádza skúsená americká pivotka Jenna Smith, ktorá by mala byť jednou z kľúčových hráčok Piešťan v podkošovom priestore.

17. 07. 2017 09:46  |  Šport / Basketbal
Poradí bývalý tréner Polkowíc Maroš Kováčik (vľavo) koučovi Piešťanských Čajok Martinovi Pospíšilovi dôležité informácie? (archív Čajok)

M. Pospíšil: Poľky sú favorit, v športe je ale možné všetko

Už pred utorkovým žrebom európskych basketbalových súťaží FIBA v Mníchove bolo jasné, že Piešťanské Čajky sa o účasť v Eurolige budú musieť pobiť v kvalifikácii proti silnému poľskému klubu CCC Polkowice. O kvalifikačnom súperovi sme sa porozprávali s trénerom Čajok Martinom Pospíšilom.

16. 07. 2017 12:00  |  Šport / Basketbal
V piešťanskej Diplomat aréne sa mladým Slovenkám žiaľ ani raz nepodarilo zvíťaziť a všetky tri zápasy vyhrali hosťujúce hráčky.  (L. Duračka)

Osemnástka v príprave stále bez víťazstva, Rumunky vyhrali všetky stretnutia

Slovenské basketbalové reprezentantky do 18 rokov pripravujúce sa na turnaj B-divízie majstrovstiev Európy v írskom Dubline počas uplynulého týždňa tri domáce prípravné stretnutia proti rovesníčkam z Rumunska. V piešťanskej Diplomat aréne sa mladým Slovenkám žiaľ ani raz nepodarilo zvíťaziť a všetky tri zápasy vyhrali hosťujúce hráčky.

16. 07. 2017 09:27  |  Šport / Basketbal
Žreb európskych súťaží FIBA sa uskutočnil v utorok 4. júla v Mníchove. (archív FIBA)

Čajky poznajú mená potenciálnych súperov

Piešťanské basketbalistky spoznali na minulotýždňovom utorkovom žrebe európskych klubových súťaží FIBA v Mníchove svojich potenciálnych súperov v Eurolige alebo v Eurocupe. V oboch prípadoch čakajú na Čajky zaujímavé medzinárodné stretnutia.

13. 07. 2017 15:00  |  Šport / Basketbal
Slovenské basketbalové reprezentantky do 18 rokov odohrali v stredu večer prvý z troch prípravných zápasov proti Rumunsku.  (L. Duračka)

Prvý zápas s Rumunskom „osemnástke“ nevyšiel, napravia to už dnes?

Slovenské basketbalové reprezentantky do 18 rokov odohrali v stredu večer prvý z troch prípravných zápasov proti Rumunsku. Tretí zápas v príprave na turnaj B-divízie majstrovstiev Európy v írskom Dubline im opäť nevyšiel podľa predstáv a Rumunkám podľahli 57:74.

13. 07. 2017 10:48  |  Šport / Basketbal
V drese slovenskej reprezentácie sa na európskom šampionáte v Českej republike predstavilo päť Čajok. (FIBA)

ME: Čajky sa nestratili, nehrali však prvé husle

01. 07. 2017 08:00  |  Šport / Basketbal

Piešťanské Čajky sa prihlásili do Euroligy, v kvalifikácii ich čakajú Polkowice

Piešťanské Čajky sa aj v nasledujúcej sezóne predstavia v pohárovej Európe. Klub z kúpeľného mesta však podal prihlášku do najlepšej ženskej medzinárodnej súťaže – Euroligy. O účasť medzi európskou elitou však budú musieť Piešťanky bojovať v kvalifikácii, kde si zmerajú sily s poľským celkom CCC Polkowice.

27. 06. 2017 21:36  |  Šport / Basketbal
Piešťanská Diplomat aréna bude hostiť najväčšie talenty Európy. (L. Duračka)

Piešťany môžu z európskeho šampionátu vyťažiť

Majstrovstvá Európy basketbalistov do 18 rokov bude tento rok hostiť Slovensko. Na deväť dní (29. júla - 6. augusta) sa Bratislava a Piešťany stanú centrom európskeho mládežníckeho basketbalu. Slovenskí fanúšikovia tak budú mať možnosť spoznať budúce hviezdy paluboviek.

24. 06. 2017 15:00  |  Šport / Basketbal
Články 1 - 10 z 414
Gargo - Krbové a interiér štúdio

Anketa