Vodič zachránil mladú ženu z horiaceho auta

Štvrtok 06. 04. 2017 10:02  | Región / Aktuálne  | Autor: KR PZ

Hrdinovia ešte nevymreli. Jeden, novodobý, zachránil mladú ženu z horiaceho auta. Stihol ju z neho vytiahnuť skôr, než by došlo k tragédii. Stalo sa to pri Zvončíne, kde s autom čelne narazila do stromu.

Vodič zachránil mladú ženu z horiaceho auta

Vodič zachránil mladú ženu z horiaceho auta (Autor: KR PZ)

„Polícia zasahovala v utorok o šiestej hodine ráno pri hrozivo vyzerajúcej nehode na Suchovskej ceste smerom do Trnavy.  Dvadsaťdvaročná žena z okresu Trnava išla na aute Daewoo smerom od Zvončína, kde prechádzala iné auto. Pri zaraďovaní sa späť do jazdného pruhu neprispôsobila rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a s autom vyšla mimo cestu vpravo, kde vzápätí čelne narazila do stromu. Auto začalo po nehode horieť. 54 ročný vodič zo Suchej nad Parnou, ktorý išiel za ňou, zastavil a ženu z horiaceho auta stihol ešte vytiahnuť. Pri náraze utrpela vodička predbežne ťažké zranenia, s ktorými bola prevezená do trnavskej nemocnice. Polícia jej administratívne zadržala vodičský preukaz  a o jej vine a treste sa bude rozhodovať  v správnom konaní.,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Polícia upozorňuje vodičov, aby nepreceňovali svoje schopnosti. Rána na cestách ešte môžu byť zradné. Rýchlosť jazdy treba vždy prispôsobiť poveternostným podmienkam, stavu cesty a vlastným skúsenostiam za volantom.

GARGO
Regal Burger

Anketa