V Prašníku uzavreli súťažnú sezónu

• Spravodajstvo
  • 23. augusta 2017, 14:11
  • Autor:Tomáš Horký

Počas uplynulej soboty sa v Prašníku uskutočnilo desiate kolo Inovecko-karpatskej hasičskej ligy (IKHL), ktoré bolo zároveň finálovým kolom šiesteho ročníka tejto súťaže.

Desiateho kola IKHL sa zúčastnilo 17 mužských a deväť ženských družstiev. Na futbalovom štadióne v Prašníku sa najviac darilo hasičom z Dobrovoľného hasičského zboru (DHZ) DHZ Topolecká, ktorí nazbierali 20 bodov. Na druhej priečke sa umiestnil DHZ Drgoňova Dolina, tretí skončil DHZ Vrzavka. Medzi ženami boli najlepšie hasičky z družstva DHZ Drgoňova Dolina, ktoré zvíťazili s desiatimi bodmi pred DHZ Babulicov Vrch a DHZ Firesport Family Senica.

Hasičky z Hrašného skončili v Inovecko-karpatskej hasičskej lige 2017 na celkovom ôsmom mieste.

V celkovom poradí šiesteho ročníka IKHL zvíťazil medzi mužmi so ziskom 161 bodov DHZ Babulicov Vrch pred DHZ Topolecká (149) a DHZ Drgoňova Dolina (137). Medzi ženami dominovali hasičky z DHZ Babulicov Vrch so ziskom 76 bodov pred DHZ Rudník (63) a DHZ Drgoňova Dolina (46).