Pre prezidenta uvili adventný veniec

Streda 15. 11. 2017 15:00  | Región / Aktuálne  | Autor: vd

Stredná odborná škola Rakovice len pred pár dňami otvorila svoje brány všetkým záujemcom o štúdium na tejto už historickej škole piešťanského regiónu, ktorá vychovala celý rad floristov, záhradníkov, aranžérov i viazačov a v posledných rokoch aj odborníkov zameraných na regionálny cestovný ruch.

Andrej Kiska dostal od rakovických študentov kyticu aj adventný veniec.

Andrej Kiska dostal od rakovických študentov kyticu aj adventný veniec. (Autor: aš)

Po podujatí Rakovická jesienka sa 8. novembra študenti vybrali spolu so svojou výchovnou poradkyňou Henrietou Kunicovou na prezentáciu stredných škôl na Myjavu.

Akcia sa konala v Kultúrnom dome Samka Dudíka za účasti prezidenta republiky Andreja Kisku. Hlava štátu si so záujmom prezrela a vypočula nielen prezentácie stredných škôl, ale prezident sa zastavoval aj pri jednotlivých stánkoch a rozprával sa so žiakmi o ich budúcom povolaní.

Najnovšie informácie o rakovickej škole i jej odboroch mu sprostredkovali žiaci Timotej Gajdoš, Dagmar Morávková a Simona Šajánková. „Pánovi prezidentovi sme venovali vianočnú kyticu a adventný veniec. Tieto aranžmány vytvoril T. Gajdoš na spomínanej prezentácii stredných škôl,“ uviedla H. Kunicová.

GARGO
Regal Burger

Anketa