Ocenili aj piešťanských hasičov

Pondelok 07. 05. 2018 15:00  | Región / Aktuálne  | Autor: Júlia Kedrová

Pri príležitosti osláv svätého Floriána, patróna hasičov, sa v piatok 4. mája v Zrkadlovej sále Divadla Jána Palárika v Trnave uskutočnilo slávnostné oceňovanie príslušníkov Hasičského a záchranného zboru za dlhodobé a príkladné plnenie služobných povinností.

Hasiči vo sviatočnom preberali medaily.

Hasiči vo sviatočnom preberali medaily. (Autor: KR HaZZ Trnava)

Riaditeľ Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Trnave Vojtech Valkovič ocenil svedomitú a obetavú prácu hasičov Trnavského kraja medailami I., II. a III. stupňa. Medaily si odnieslo 19 príslušníkov. Slávnostného oceňovania sa zúčastnil riaditeľ odboru riadenia hasičských jednotiek Marián Dritomský, riaditelia okresných riaditeľstiev HaZZ Trnavského kraja, predstavitelia hasičov z Maďarskej a Českej republiky, zástupcovia mesta Trnava a samosprávneho kraja.

Medailu za službu v Hasičskom a záchrannom zbore I. stupňa získali Ladislav Kosár a Štefan Simon z OR HaZZ v Dunajskej Strede a Karin Ružičová z OR HaZZ v Galante. Medailu za službu v Hasičskom a záchrannom zbore II. stupňa udelili Jánovi Kolekovi z OR HaZZ v Dunajskej Strede, Petrovi Malárovi, Milanovi Suchomerovi, Vladimírovi Takáčovi a Marošovi Vadíkovi z OR HaZZ v Piešťanoch. Taktiež ju získali Ľubomír Vozár z OR HaZZ v Senici, Marek Horný, Jozef Morávek a Peter Morávek z OR HaZZ v Skalici.

Medailu za službu v Hasičskom a záchrannom zbore III. stupňa dostali Tibor Mészáros a Tomáš Csörgö z OR HaZZ v Dunajskej Strede, Daniel Dubovský z OR HaZZ v Galante, Peter Kočárik a Miroslav Petrek z OR HaZZ v Piešťanoch, Peter Šefčík z OR HaZZ v Senici a Jana Púčiková z KR HaZZ v Trnave.

GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa