GEFCO

Auto zapichol do potoka

Streda 13. 09. 2017 10:00  | Región / Aktuálne  | Autor: vd

Hasiči v minulom týždni zachraňovali vodiča, ktorý sa zapichol so svojím autom do potoka v Dubovanoch. Zavolali ich k zranenej starenke spadnutej v byte za dverami a vyriešili aj záhadu stratenej susedky zo sídliska Adam Trajan.

V Dubovanoch prerazil chevrolet zábradlie na mostíku a skončil v potoku.

V Dubovanoch prerazil chevrolet zábradlie na mostíku a skončil v potoku. (Autor: KR HaZZ Trnava)

Šťastie v nešťastí mal vodič z Boroviec, ktorý v utorok 5. septembra zapichol svoje osobné auto do potoka v Dubovanoch. Preletel cez zábradlie mostíka, narazil do svahu a ten ho odrazil do potoka Dudváh. Prví k nemu prišli policajti, ktorí mu poskytli predlekársku pomoc, potom záchranu prenechali hasičom a len čo dorazila na miesto sanitka, vzali vodiča do nemocnice záchranári. Hasiči vykonali na zdemolovanom aute protipožiarne opatrenia a po zdokumentovaní nehody políciou auto opatrne vytiahli z vody za použitia prostriedkov na zabránenie prípadnému úniku škodlivín do vody. Olejová vanička však vyťahovanie vydržala.

Vo štvrtok 7. septembra v noci sa riadne vystrašila dcéra starenky, ktorá sa nemohla k svojej matke dostať do bytu na Vážskej ulici v Piešťanoch, pretože bola spadnutá za dverami. Kľúč mala zasunutý v bezpečnostných dverách zvnútra. Pretože babička bola zranená a jej zdravotný stav sa mohol zhoršiť, hasiči obetovali dvere a násilne ich otvorili. O starenku sa postarali záchranári.

Strach o susedu mal aj obyvateľ bytu na sídlisku Adam Trajan. V pondelok 11. septembra privolal hasičov, pretože sa jeho susedka neozývala. Mal podozrenie, že sa jej niečo stalo. Napokon sa ukázalo, že išla iba na prechádzku.

GARGO
Regal Burger

Anketa