Zosobášili sa

Blahoželáme! (Igor Hečko)

Novomanželom blahoželáme!

V Kostole sv. Štefana v Piešťanoch si v sobotu 18. januára povedali „áno“ Denisa Vetríková a Patrik Horňák, obaja z Piešťan. Zosobášil ich kňaz Marián Kolenčík. Mladomanželom srdečne blahoželáme a želáme veľa lásky, šťastia, detičiek a k tomu dlhý život vo dvojici plný zdravia a radosti!

22. 02. 2014 14:30  |  Piešťany / Aktuálne
Blahoželáme!

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 9. novembra si povedali „áno“ Ivana Beššeová z Piešťan a Viktor Kolman z Prahy. Sobáš sa konal v hoteli Magnólia, snúbencov zosobášil viceprimátor mesta Piešťany Timotej Miština. Od toho dňa užívajú spoločné priezvisko Kolman. Mladomanželom srdečne blahoželáme a želáme veľa lásky, šťastia, detičiek a k tomu dlhý život vo dvojici plný zdravia a radosti!

23. 11. 2013 08:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Blahoželáme!

Novomanželom blahoželáme!

Veronika Mišíková a Jozef Bardík, obaja z Piešťan, uzavreli manželstvo v evanjelickom kostole v Piešťanoch v sobotu 28. septembra. Mladomanželom prajeme veľa šťastia na spoločnej ceste životom.

19. 10. 2013 08:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Blahoželáme!

Novomanželom blahoželáme!

Bubeník slovenskej skupiny Gladiátor Georgio Babulic si spolu so svojou láskou Martinou Matúšovou povedali po trinástich rokoch spoločného života: „ÁNO“. Sobáš sa konal 21. septembra v kúpeľnej kaplnke v Piešťanoch. Novomanželia žijú spolu so svojimi deťmi - šesťročnou Sofiou a 14-mesačným Jurajom - v Hornej Strede. Srdečne im blahoželáme a prajeme im dlhý život plný zdravia, radosti, pekných pesničiek a detičiek.

05. 10. 2013 08:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Blahoželáme!

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 14. septembra si povedali „áno“ Petra Strnadová a Patrik Havrlent, obaja z Piešťan. Svoj manželský sľub potvrdili v kúpeľnej kaplnke. Zosobášil ich Peter Sabol, správca farnosti svätého Cyrila a Metoda. Peťka a Paťko, dali ste si dva svadobné prstienky, nech sú po rokoch rovnako krásne aj vaše spomienky. Srdečne blahoželáme!

28. 09. 2013 08:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Blahoželáme. foto: ED

Novomanželom blahoželáme!

Martina Košťálová a Zdeno Madunický, obaja zo Šterús, si v sobotu 31. augusta 2013 povedali v kostole v Šterusoch svoje „áno“. Zosobášil ich kňaz Marek Križan. Novomanželom želáme do spoločného života veľa lásky, spokojnosti, radosti a zdravia!

21. 09. 2013 08:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Blahoželáme!

Novomanželom blahoželáme!

Denisa Ondrušková z Piešťan a Martin Minďar z Vrbového si povedali svoje „áno“ v sobotu 17. augusta na mestskom úrade vo Vrbovom, kde ich sobášila poslankyňa Jana Miklášová. Novomanželom želáme šťastný život plný zdravia, lásky a spokojnosti.

14. 09. 2013 08:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Blahoželáme!

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 31. augusta 2013 si v Kostole sv. Štefana v Piešťanoch povedali svoje „áno“ Nikoleta Slivová z Dolného Lopašova a Marcel Žák z Piešťan. Novomanželom želáme veľa zdravia, šťastia a pekných dní naplnených láskou!

07. 09. 2013 08:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Novomanželom blahoželáme!

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 27. júla si v kostole vo Voderadoch povedali „áno“ Lenka Komová z Veľkých Kostolian a Juraj Hruboň z Pobedima. Zosobášil ich kňaz Branislav Rýchlik. Novomanželom želáme do spoločného života veľa zdravia, šťastia, radosti a pekných dní plných lásky a porozumenia!

24. 08. 2013 08:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Novomanželom blahoželáme!

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 1. júna si Mária Pirchanová a Martin Pavlech dali svoj prvý manželský bozk. Ona je z Dubovian, on z Ostrova, sobáš mali v bydlisku nevesty. V dubovianskom kostole ich manželský sľub požehnal kňaz Michal Križák. Do spoločného života mladomanželom želáme veľa lásky, šťastia, porozumenia a dlhý život v zdraví.

22. 06. 2013 08:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Články 21 - 30 z 65
GARGO
Regal Burger

Anketa