Zosobášili sa

Novomanželom blahoželáme! (Erik Ďuriš)

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 30. apríla 2016 si vo farskom Kostole svätého Štefana v Piešťanoch povedali svoje „áno“ novomanželia Katarína Dóczyová zo Sokoloviec a Peter Vanko z Piešťan. Pretože oboch spája kinematografia, milujú sledovanie filmov, nechali sa odfotiť v kine Fontána. Želáme im, aby ich spoločný životný príbeh plný radosti a lásky skončil v záverečnej fáze happyendom.

07. 05. 2016 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Novomanželom blahoželáme! (I.M.O.)

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 9. apríla si v piešťanskej Galérii Fontána povedali svoje „áno“ Zuzana Kováčová a Andrej Šmelcer, obaja z Piešťan. Novomanželom želáme na spoločnej ceste životom veľa lásky, porozumenia a spokojnosti.

16. 04. 2016 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Srdečne blahoželáme! (lg)

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 11. júla o 15.00 h sa v kúpeľnej kaplnke v Piešťanoch zosobášili Erika Chromá z Nitrianskej Blatnice a Ľudovít Bella z Piešťan. Novomanželom želáme na spoločnej ceste životom veľa lásky, šťastia, pohody, radosti a plno pekných chvíľ.

18. 07. 2015 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Novomanželom blahoželáme! (V. Dusíková)

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 11. apríla popoludní si v rímskokatolíckom Kostole sv. Martina v Drahovciach povedali svoje „áno“ Jana Dusíková a Michal Vdovčík z Drahoviec. Sobáš i kázeň vykonali kňazi Peter Kučera a Branislav Rýchlik. Kostol praskal vo švíkoch a plno vinšovníkov bolo aj pred svätostánkom. Nevesta dostala viac ako sto kytíc. Ženíchovi a mladuche spievala a hrala spevácka skupina Drahovčanka. Svadobčania potom odišli do Červeníka, kde sa konala hostina.

18. 04. 2015 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Hasičský veliteľ Martin Piškula z Pobedima si vzal Katarínu Magulovú z Drahoviec, nechýbali ani kolegovia. (vd)

Hasičská spanilá jazda - ženil sa veliteľ Piškula

Drahovce a asi ani Piešťany ešte nezažili takú spanilú jazdu hasičskej a záchranárskej techniky, akú sprevádzali novomanželov Katarínu Magulovú a veliteľa dobrovoľných hasičov z Pobedima a zároveň profesionálneho piešťanského hasiča Martina Piškulu.

11. 10. 2014 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Novomanželom blahoželáme! (archív rodiny)

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 23. augusta v Kaplnke Sedembolestnej Panny Márie v Piešťanoch si povedali „áno“ Kristína Jančová z Veľkého Orvišťa a Pavol Benka z Pobedima. Novomanželom prajeme do spoločného života veľa lásky, šťastia, zdravia, porozumenia a radosti!

13. 09. 2014 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Novomanželom blahoželáme! (Erik Ďuriš)

Novomanželom blahoželáme!

V piatok 8. augusta o 13.00 h uzavreli manželstvo vo svadobnej sieni Galérie Fontána v Piešťanoch Petra Cingelová z Hlohovca a Michal Plačko zo Sokoloviec. Novomanželom želáme do spoločného života veľa lásky, porozumenia, radosti a spokojnosti.

23. 08. 2014 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Blahoželáme!  (archív rodiny Beššeovej)

Novomanželom blahoželáme!

Správne vidíme iba srdcom. Čo je dôležité, je očiam neviditeľné. Tento citát od Antonia de Saint-Exupéryho zdobil svadobné oznámenie Lenky Kubiczkovej z Havířova a piešťanského krasokorčuliara Andrea Beššeho. Svoje „áno“ si povedali v sobotu 21. júna v evanjelickom kostole v Havířove-Bludoviciach. Novomanželom želáme do spoločného života veľa lásky, radosti, šťastia a porozumenia.

05. 07. 2014 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Blahoželáme! (ed)

Novomanželom blahoželáme!

V Kostole svätého Gorazda vo Vrbovom si povedali v sobotu 26. apríla „áno“ Slávka Hrušková z Ducového a Stanislav Beluský z Vrbového. Ich manželstvo posvätil Daniel Lukačovič. Novomanželom želáme do spoločného života veľa lásky, šťastia, porozumenia a tolerancie!

17. 05. 2014 10:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Ženích Martin Kováčik pomáhal neveste Michaele Morovanskej uhasiť symbolický požiar. (Patrik Levický)

Hasič z Pobedima si bral dcéru hasiča z Čachtíc

Originálnu svadbu aj s hasením ohňa, zapnutými sirénami a hasičmi v zásahových oblekoch zažila obec Pobedim. Dobrovoľný hasič Martin Kováčik si bral dcéru predsedu Dobrovoľného hasičského zboru (DHZ) v Čachticiach, Michaelu Moravanskú. Na svadbe boli dva živly – oheň i voda.

10. 05. 2014 09:00  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Články 11 - 20 z 65
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa