Lodenica

Zosobášili sa

Novomanželom blahoželáme! (archív rodiny)

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 23. augusta v Kaplnke Sedembolestnej Panny Márie v Piešťanoch si povedali „áno“ Kristína Jančová z Veľkého Orvišťa a Pavol Benka z Pobedima. Novomanželom prajeme do spoločného života veľa lásky, šťastia, zdravia, porozumenia a radosti!

13. 09. 2014 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Novomanželom blahoželáme! (Erik Ďuriš)

Novomanželom blahoželáme!

V piatok 8. augusta o 13.00 h uzavreli manželstvo vo svadobnej sieni Galérie Fontána v Piešťanoch Petra Cingelová z Hlohovca a Michal Plačko zo Sokoloviec. Novomanželom želáme do spoločného života veľa lásky, porozumenia, radosti a spokojnosti.

23. 08. 2014 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Blahoželáme!  (archív rodiny Beššeovej)

Novomanželom blahoželáme!

Správne vidíme iba srdcom. Čo je dôležité, je očiam neviditeľné. Tento citát od Antonia de Saint-Exupéryho zdobil svadobné oznámenie Lenky Kubiczkovej z Havířova a piešťanského krasokorčuliara Andrea Beššeho. Svoje „áno“ si povedali v sobotu 21. júna v evanjelickom kostole v Havířove-Bludoviciach. Novomanželom želáme do spoločného života veľa lásky, radosti, šťastia a porozumenia.

05. 07. 2014 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Blahoželáme! (ed)

Novomanželom blahoželáme!

V Kostole svätého Gorazda vo Vrbovom si povedali v sobotu 26. apríla „áno“ Slávka Hrušková z Ducového a Stanislav Beluský z Vrbového. Ich manželstvo posvätil Daniel Lukačovič. Novomanželom želáme do spoločného života veľa lásky, šťastia, porozumenia a tolerancie!

17. 05. 2014 10:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Ženích Martin Kováčik pomáhal neveste Michaele Morovanskej uhasiť symbolický požiar. (Patrik Levický)

Hasič z Pobedima si bral dcéru hasiča z Čachtíc

Originálnu svadbu aj s hasením ohňa, zapnutými sirénami a hasičmi v zásahových oblekoch zažila obec Pobedim. Dobrovoľný hasič Martin Kováčik si bral dcéru predsedu Dobrovoľného hasičského zboru (DHZ) v Čachticiach, Michaelu Moravanskú. Na svadbe boli dva živly – oheň i voda.

10. 05. 2014 09:00  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Blahoželáme! (Igor Hečko)

Novomanželom blahoželáme!

V Kostole sv. Štefana v Piešťanoch si v sobotu 18. januára povedali „áno“ Denisa Vetríková a Patrik Horňák, obaja z Piešťan. Zosobášil ich kňaz Marián Kolenčík. Mladomanželom srdečne blahoželáme a želáme veľa lásky, šťastia, detičiek a k tomu dlhý život vo dvojici plný zdravia a radosti!

22. 02. 2014 14:30  |  Piešťany / Aktuálne
Blahoželáme!

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 9. novembra si povedali „áno“ Ivana Beššeová z Piešťan a Viktor Kolman z Prahy. Sobáš sa konal v hoteli Magnólia, snúbencov zosobášil viceprimátor mesta Piešťany Timotej Miština. Od toho dňa užívajú spoločné priezvisko Kolman. Mladomanželom srdečne blahoželáme a želáme veľa lásky, šťastia, detičiek a k tomu dlhý život vo dvojici plný zdravia a radosti!

23. 11. 2013 08:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Blahoželáme!

Novomanželom blahoželáme!

Veronika Mišíková a Jozef Bardík, obaja z Piešťan, uzavreli manželstvo v evanjelickom kostole v Piešťanoch v sobotu 28. septembra. Mladomanželom prajeme veľa šťastia na spoločnej ceste životom.

19. 10. 2013 08:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Blahoželáme!

Novomanželom blahoželáme!

Bubeník slovenskej skupiny Gladiátor Georgio Babulic si spolu so svojou láskou Martinou Matúšovou povedali po trinástich rokoch spoločného života: „ÁNO“. Sobáš sa konal 21. septembra v kúpeľnej kaplnke v Piešťanoch. Novomanželia žijú spolu so svojimi deťmi - šesťročnou Sofiou a 14-mesačným Jurajom - v Hornej Strede. Srdečne im blahoželáme a prajeme im dlhý život plný zdravia, radosti, pekných pesničiek a detičiek.

05. 10. 2013 08:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Blahoželáme!

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 14. septembra si povedali „áno“ Petra Strnadová a Patrik Havrlent, obaja z Piešťan. Svoj manželský sľub potvrdili v kúpeľnej kaplnke. Zosobášil ich Peter Sabol, správca farnosti svätého Cyrila a Metoda. Peťka a Paťko, dali ste si dva svadobné prstienky, nech sú po rokoch rovnako krásne aj vaše spomienky. Srdečne blahoželáme!

28. 09. 2013 08:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Články 11 - 20 z 60
Regal Burger

Anketa