Zosobášili sa

Novomanželia Belanovci. (Idka Tittelová)

Novomanželom blahoželáme!

V romantickom prostredí piešťanského penziónu Benátky si v sobotu 2. septembra povedali svoje „áno“ rodáčka z Piešťan Petra Jánechová a Miroslav Belan z Bratislavy.

08. 09. 2017 12:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
(Jaroslav Halás)

Svadbu si užili aj ich synovia

V sobotu 15. júla si vo Vozokanoch povedali „áno“ Brigith Vighová a Marko Markovič z Piešťan. Svadobnú hostinu si celá rodina užila v Kursalone. Čo bolo na tomto sobáši zaujímavé? Posúďte sami. Mladomanželia to zhrnuli do štyroch viet: „Žijeme spolu niekoľko rokov, máme spolu dve krásne a zdravé detičky, no stále nám niečo chýbalo. Vraví sa, že sobášom sa nič nemení, že je to formalita a sobášny list len kus papiera, ale vôbec to tak nie je. Oslovenie ‚môj muž’, ‚moja žena’ má úplne iné hodnoty. Pre nás tie najkrajšie!“

29. 07. 2017 07:30  |  Piešťany / Zosobášili sa
Novomanželom blahoželáme! (Katarína Káčerová)

Novomanželom blahoželáme!

V Kultúrno-spoločenskom centre Fontána v Piešťanoch si povedali svoje „áno“ Mária Nikodemová zo Solčian a Peter Jurčo z Topoľčian. Svadobný obrad sa konal v prvý júlový deň. Príjemné popoludnie sa preklopilo do ešte príjemnejšej fázy, keď nastala svadobná hostina v penzióne Benátky. Novomanželom želáme veľa lásky, radosti zo spoločného života v zdraví a porozumení.

15. 07. 2017 07:44  |  Piešťany / Zosobášili sa
Zuzana Boorová a Marek Mašan budú korčuľovať životom spolu. (Lenka Mikesková)

Pred svadbou na korčuliach k Čerencu

V sobotu 25. júna si povedali „áno“ Zuzana Boorová a Marek Mašan z Piešťan. V evanjelickom kostole ich manželský zväzok potvrdil farár Branislav Dolinský. Po vážnej chvíli nasledovala veselica. Svadobná hostina sa konala v reštaurácii na sídlisku Adam Trajan. Novomanželia sa odfotili na hrádzi vodnej nádrže Čerenec, pretože oboch spája záľuba korčuľovanie, ženích si obul korčule.

09. 07. 2016 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Novomanželom blahoželáme! (Martina Jankechová)

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 11. júna si povedali „áno“ Barbora Hallová a Patrik Djordjevič z Piešťan. Na spoločnú cestu životom vyšli z Kostola sv. Štefana, kde manželský sľub spečatil kňaz Petr Gula. Svadobnú hostinu si dvojica so svojimi príbuznými a priateľmi užila v penzióne Benátky. Čím bola svadba výnimočná? „Jednoznačne v tom, že v tento deň sme spojili svoj život s našou láskou,“ uviedla šťastná nevesta.

25. 06. 2016 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Vicemisska Nikoleta Duchoňová si vzala popradského hokejistu Richarda Rapáča. (archív rodiny)

Svadobné šaty vicemiss ušila Piešťanka

Prvá vicemiss súťaže Miss Slovensko 2013, Nikoleta Duchoňová z Piešťan, sa vydala za hokejistu spod Tatier, krídelníka popradských „kamzíkov“ Richarda Rapáča. Sobáš mali v sobotu 4. júna v kaplnke svätého Bartolomeja vo Fričovciach.

18. 06. 2016 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Novomanželom blahoželáme! (Erik Ďuriš)

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 30. apríla 2016 si vo farskom Kostole svätého Štefana v Piešťanoch povedali svoje „áno“ novomanželia Katarína Dóczyová zo Sokoloviec a Peter Vanko z Piešťan. Pretože oboch spája kinematografia, milujú sledovanie filmov, nechali sa odfotiť v kine Fontána. Želáme im, aby ich spoločný životný príbeh plný radosti a lásky skončil v záverečnej fáze happyendom.

07. 05. 2016 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Novomanželom blahoželáme! (I.M.O.)

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 9. apríla si v piešťanskej Galérii Fontána povedali svoje „áno“ Zuzana Kováčová a Andrej Šmelcer, obaja z Piešťan. Novomanželom želáme na spoločnej ceste životom veľa lásky, porozumenia a spokojnosti.

16. 04. 2016 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Srdečne blahoželáme! (lg)

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 11. júla o 15.00 h sa v kúpeľnej kaplnke v Piešťanoch zosobášili Erika Chromá z Nitrianskej Blatnice a Ľudovít Bella z Piešťan. Novomanželom želáme na spoločnej ceste životom veľa lásky, šťastia, pohody, radosti a plno pekných chvíľ.

18. 07. 2015 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Novomanželom blahoželáme! (V. Dusíková)

Novomanželom blahoželáme!

V sobotu 11. apríla popoludní si v rímskokatolíckom Kostole sv. Martina v Drahovciach povedali svoje „áno“ Jana Dusíková a Michal Vdovčík z Drahoviec. Sobáš i kázeň vykonali kňazi Peter Kučera a Branislav Rýchlik. Kostol praskal vo švíkoch a plno vinšovníkov bolo aj pred svätostánkom. Nevesta dostala viac ako sto kytíc. Ženíchovi a mladuche spievala a hrala spevácka skupina Drahovčanka. Svadobčania potom odišli do Červeníka, kde sa konala hostina.

18. 04. 2015 09:00  |  Piešťany / Zosobášili sa
Články 1 - 10 z 61
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa