Kto teda používa mestskú bankomatovú kartu?

Sobota 30. 01. 2016 14:00  | Piešťany / Téma týždňa  | Autor: Tibor Hlobeň

Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny sa minulý rok konalo ako vždy v tradičnom termíne - prvý júnový víkend (5.-7. júna). Kópia z výpisu účtu za mesiac jún debetnej bankomatovej karty hovorí, že položky vo výške 611 eur (M. Hynekom označené ako občerstvenie v rámci Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny) a 556 eur (M. Hynekom označené ako slávnostný obed pre delegácie partnerských miest v rámci dní Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny 2015) boli uhradené dňa 23. júna, teda viac ako dva týždne po oficiálnom ukončení dní Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny!

Ilustr. foto

Ilustr. foto (Autor: Supa)

Za skoro zbytočné plytvanie priestorom po tomto konštatovaní preto považujeme ďalšiu polemiku k reakcii pána viceprimátora, ešte jednu poznámku si však zaslúži. Ak tvrdí, že platobnou bankomatovou kartou Mesta Piešťany disponuje len jedna osoba - primátor mesta, naznačuje tým, že konzumácie v bratislavskej Eurovei a v luxusnom hoteli neďaleko Piešťan sa zúčastnil a mestskou kartou uhradil Miloš Tamajka?


EPILÓG


Verejnosť nielen v Piešťanoch dodnes čaká na výsledky práce Bezpečnostnej komisie pod vedením M. Hyneka, zaoberajúcej sa minuloročným marcovým škandálom v súvislosti s vniknutím externej firmy do počítačov zamestnancov mestského úradu a dôsledkov tohto konania. Verejnosť nielen v Piešťanoch stále čaká na prezradenie prvýkrát ešte minulý rok sľúbeného mena súkromného sponzora, s ktorým M. Hynek rokoval v súvislosti s financovaním výstavy tréningovej hokejovej haly. Verejnosť nielen v Piešťanoch... sa niekedy dočká presnej a pravdivej odpovede na otázky, súvisiace s platobnou kartou Mesta Piešťany, určenej na reprezentačné a propagačné účely?

Tému spracoval Tibor Hlobeň, šéfredaktor Piešťanského týždňa

GARGO
Regal Burger

Anketa