Téma týždňa

Budovy v majetku mesta... (3)

PIEŠŤANY - Zaujíma vás, kto, ako dlho v budovách či nebytových priestoroch v majetku Mesta Piešťany sídli a koľko platí nájomné? Piešťanský týždeň prináša ďalšiu časť zoznamu nájomcov mesta - budov a priestorov v správe Bytového podniku mesta Piešťany:

14. 05. 2010 09:13  |  Piešťany / Aktuálne

Budovy v majetku mesta... (2)

PIEŠŤANY - Zaujíma vás, kto, ako dlho v budovách či nebytových priestoroch v majetku Mesta Piešťany sídli a koľko platí nájomné? Piešťanský týždeň prináša tretiu časť zoznamu nájomcov mesta. Sú v ňom zahrnuté aj tie priestory, ktoré sú voľné a k dispozícii. V ďalšom čísle prinesieme informácie z bytového podniku mesta.

13. 05. 2010 10:26  |  Piešťany / Aktuálne

Budovy v majetku mesta a kto v nich sídli (1)

PIEŠŤANY - Zaujíma vás, kto a ako dlho v budovách a nebytových priestoroch v majetku Mesta Piešťany sídli a koľko platí nájomné? Piešťanský týždeň bude na pokračovanie uverejňovať zoznam nájomcov mesta a bytového podniku, ktorý obsahuje okolo sedemdesiat budov a priestorov. Sú v ňom zahrnuté aj tie, ktoré sú voľné a k dispozícii, možno vás inšpirujú...

12. 05. 2010 10:00  |  Piešťany / Aktuálne

Vodné dielo Drahovce-Madunice má už päťdesiatku

PIEŠŤANY - Piešťanskí vodohospodári si tento rok pripomínajú päťdesiat rokov od začatia skúšobnej prevádzky vodného diela Drahovce-Madunice. Pri tejto príležitosti sa na berme Váhu uskutočnilo aj prvomájové odomykanie rieky v rámci podujatia Máj na Sĺňave.

12. 05. 2010 07:00  |  História / História obsahuje video obsahuje fotogalériu

Vybrané prípady UFO v našom regióne

Vybrané prípady, ktoré zaznamenal Miroslav Karlík vo svojej knihe Najväčšie záhady sveta - Ufo na Slovensku.

08. 04. 2010 10:42  |  Piešťany / Aktuálne

Byť na ľade v zápase Kanada-Rusko je fantázia

PIEŠŤANY/VANCOUVER - Na nedávno skončených XXI. zimných olympijských hrách v kanadskom Vancouvri síce Piešťany medzi športovcami zastúpenie nemali, no medzi rozhodcami nechýbal 31-ročný medzinárodný čiarový rozhodca Milan Novák.

19. 03. 2010 08:00  |  Šport / Hokej

Upratovanie mesta im pomáha na nohy

PIEŠŤANY - Sú dlhodobo nezamestnaní a stratili už nádej, že sa ich život zmení. Niektorí z nich hľadajú riešenie na dne pohárika a zo začarovaného kruhu sa sami von dostať nedokážu.

13. 03. 2010 08:00  |  Piešťany / Aktuálne

Mýtne znamená likvidáciu dopravcov!

PIEŠŤANY - Slovenskí dopravcovia blokovali cesty po celom Slovensku. Dôvodom bola ich nespokojnosť so zavedením elektronického mýta. Porozprávali sme sa s Jozefom Slovákom zo spoločnosti NAD Slovák a s majiteľom spoločnosti Empiria Pavlom Maráčkom.

21. 01. 2010 09:57  |  Piešťany / Aktuálne

Šesť týždňov na bicykloch po Ugande a Rwande

PIEŠŤANY - V rámci piateho ročníka prehliadky hraných a dokumentárnych filmov o cestovaní, krajine a človeku EUROTOUR 2009 prišla do kina Fontána. O svojich zážitkoch z cestovania po Ugande a Rwande porozprávať Nina French-Sokolovská.

25. 11. 2009 10:36  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu

Peter Pontes: Postavte aquacentrum, ja pôjdem aj tak na Evu

PIEŠŤANY - Keď plavec Peter Pontes z Moravian nad Váhom povedal, že o pár dní oslavuje 57 rokov, nechcela som mu veriť. Tento vysoký štíhly muž, bývalý reprezentant Československa vo vodnom póle a niekoľkonásobný majster Slovenska, Čiech...

30. 10. 2009 11:26  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Články 51 - 60 z 87
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa