Téma týždňa

Hríby u nás opäť rastú!

VRBOVÉ - Po posledných výdatných dažďoch a následnom oteplení opäť začali rásť v našich lesoch huby. Včera sa na ne vybral aj Jozef Kolník z Vrbového.

12. 08. 2010 09:48  |  Piešťany / Aktuálne

Kde sa dá v Piešťanoch okúpať

PIEŠŤANY - V teplých letných dňoch ľudia hľadajú vhodné miesto, kde sa dá kúpať a osviežiť. Piešťany ako kúpeľné mesto však veľa možností neponúkajú.

08. 08. 2010 08:00  |  Piešťany / Aktuálne

Za projekt plavárne zaplatí mesto 62-tisíc eur

PIEŠŤANY - Júlové horúčavy spôsobili to, že obyvatelia a návštevníci mesta hľadali osvieženie najmä pri vode. Horúce počasie rozprúdilo tiež debatu o potrebe nového bazéna v Piešťanoch - o pripravovanej plavárni pri futbalovom štadióne v mestskom parku.

01. 08. 2010 02:36  |  Piešťany / Aktuálne

Na rekonštrukciu budovy stanice nemá železnica zatiaľ peniaze

PIEŠŤANY - Je čas dovoleniek, čoraz viac turistov prichádza do nášho mesta po železnici. Aj Piešťanci viac cestujú a posielajú svoje deti na prázdniny vlakom. Dovezú sa na stanicu, ale ťažkú batožinu musia vláčiť dvesto metrov, pretože zastaviť v priestoroch pred stanicou je zakázané.

25. 07. 2010 07:00  |  Piešťany / Aktuálne

Aby sme nebývali v betónových džungliach...

PIEŠŤANY - Stav zelene v meste v posledných rokoch vyvoláva negatívne reakcie obyvateľov Piešťan. Na viacerých uliciach zmizli vysoké stromy a nahradili ich úzke „prútiky“, ktoré poskytujú len málo tieňa či kyslíka.

25. 06. 2010 08:00  |  Piešťany / Aktuálne

Kam s deťmi počas letných prázdnin?

PIEŠŤANY - Prázdniny sú už na spadnutie a rodičia školopovinných detí opäť musia riešiť problém, kam s deťmi počas dvoch letných mesiacov. Ponuka denných táborov sa z roka na rok zvyšuje, napriek tomu je záujem zo strany rodičov veľký a časť z nich je obsadená už od začiatku júna.

18. 06. 2010 06:53  |  Piešťany / Aktuálne

Budovy v majetku mesta... (3)

PIEŠŤANY - Zaujíma vás, kto, ako dlho v budovách či nebytových priestoroch v majetku Mesta Piešťany sídli a koľko platí nájomné? Piešťanský týždeň prináša ďalšiu časť zoznamu nájomcov mesta - budov a priestorov v správe Bytového podniku mesta Piešťany:

14. 05. 2010 09:13  |  Piešťany / Aktuálne

Budovy v majetku mesta... (2)

PIEŠŤANY - Zaujíma vás, kto, ako dlho v budovách či nebytových priestoroch v majetku Mesta Piešťany sídli a koľko platí nájomné? Piešťanský týždeň prináša tretiu časť zoznamu nájomcov mesta. Sú v ňom zahrnuté aj tie priestory, ktoré sú voľné a k dispozícii. V ďalšom čísle prinesieme informácie z bytového podniku mesta.

13. 05. 2010 10:26  |  Piešťany / Aktuálne

Budovy v majetku mesta a kto v nich sídli (1)

PIEŠŤANY - Zaujíma vás, kto a ako dlho v budovách a nebytových priestoroch v majetku Mesta Piešťany sídli a koľko platí nájomné? Piešťanský týždeň bude na pokračovanie uverejňovať zoznam nájomcov mesta a bytového podniku, ktorý obsahuje okolo sedemdesiat budov a priestorov. Sú v ňom zahrnuté aj tie, ktoré sú voľné a k dispozícii, možno vás inšpirujú...

12. 05. 2010 10:00  |  Piešťany / Aktuálne

Vodné dielo Drahovce-Madunice má už päťdesiatku

PIEŠŤANY - Piešťanskí vodohospodári si tento rok pripomínajú päťdesiat rokov od začatia skúšobnej prevádzky vodného diela Drahovce-Madunice. Pri tejto príležitosti sa na berme Váhu uskutočnilo aj prvomájové odomykanie rieky v rámci podujatia Máj na Sĺňave.

12. 05. 2010 07:00  |  História / História obsahuje video obsahuje fotogalériu
Články 51 - 60 z 93
GARGO
Regal Burger

Anketa