Téma týždňa

Starosti jednej ulice - Ulica Andreja Hlinku

PIEŠŤANY - Prinášame vám seriál, v ktorom sa zameriame na starosti, ale aj radosti obyvateľov piešťanských ulíc. Naši reportéri sa zaujímajú o to, ako sa vám vo vašej ulici žije a čo by ste si v nej želeli vylepšiť. Ôsmou lokalitou, na ktorú sme sa zamerali, je Ulica Andrea Hlinku. Ďalšia v abecednom poradí bude Bajzova ulica. Očakávame vaše postrehy a námety. Píšte, telefonujte!

20. 01. 2011 06:00  |  Piešťany / Aktuálne

Čierni odberatelia elektriny si „uliali“ milión

PIEŠŤANY - V novembri vydala Stredoslovenská energetika správu o kontrole neoprávnených odberov elektrickej energie. V roku 2010 vykonali viac ako jedenásťtisíc kontrol, pričom riešili takmer sedemsto čiernych odberov.

12. 01. 2011 06:00  |  Piešťany / Aktuálne

Betlehemská hviezda mohla byť kométa či supernova

PIEŠŤANY - Kračúň krajom kráča. Divné slovné spojenie. Možno na prvý pohľad absolútne nesúvisiace s týmto obdobím roka. Ale len na prvý pohľad. Vianoce pre každého z nás znamenajú niečo iné.

25. 12. 2010 06:00  |  Piešťany / Aktuálne

Starosti jednej ulice - Ulica A. Šindelára

PIEŠŤANY - Prinášame vám seriál, v ktorom sa zameriavame na starosti, ale aj radosti obyvateľov piešťanských ulíc. Naši reportéri sa budú zaujímať o to, ako sa vám vo vašej ulici žije a čo by ste si v nej želeli vylepšiť. Štvrtú lokalitu, na ktorú sme sa zamerali, je Ulica Alexandra Šindelára. Ďalšia v abecednom poradí bude Ulica A. Hlinku. Očakávame vaše postrehy a námety. Píšte, telefonujte!

20. 12. 2010 06:00  |  Piešťany / Aktuálne

Namiesto darčekov mali len oheň v peci

PIEŠŤANY - V Mestskom kultúrnom stredisku sa túto stredu popoludní zišli členovia piešťanskej Ligy proti rakovine. Už pri dverách ich vítal usmiaty Mikuláš a každému výmenou za podpis v prezenčnej listine odovzdal balíček.

11. 12. 2010 06:37  |  Piešťany / Aktuálne

Čo robiť v prípade mimoriadnej udalosti

PIEŠŤANY - Tento rok sme i v Piešťanskom okrese zaznamenali niekoľko mimoriadnych udalostí. Pravdepodobne najviac ľudí zasiahol požiar PT Univerzál. Okrem toho mali počas letných mesiacov v niekoľkých obciach v okolí Piešťan problémy so záplavami. V týchto prípadoch by ľudia mali poznať základné úlohy a opatrenia na ochranu života, zdravia a majetku, a tiež zásady prvej pomoci.

19. 11. 2010 06:00  |  Piešťany / Aktuálne
Stretnutie skautov a rodičov

Stretnutie rodičov a priateľov skautingu

PIEŠŤANY - V posledný deň tohto týždňa sa stretli skauti, aby prezentovali svoj nový skautský dom a tým poprosili o pomoc pri jeho spojazdnení ich rodičov a známych.

07. 11. 2010 20:21  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu

Starosti jednej ulice: Ľudí z „Dubčekovej“ sprchujú autá

PIEŠŤANY - Prinášame vám nový seriál, v ktorom sa zameriame na starosti, ale aj radosti obyvateľov piešťanských ulíc. Naši reportéri sa budú zaujímať o to, ako sa vám vo vašej ulici žije a čo by ste si v nej želeli vylepšiť. Tretiu lokalitu, na ktorú sme sa zamerali, bola Ulica Alexandra Dubčeka. Ďalšia v abecednom poradí bude Agátová ulica. Očakávame vaše postrehy a námety. Píšte, telefonujte!

04. 11. 2010 09:03  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu

Policajti intenzívnejšie kontrolujú bezdomovcov

PIEŠŤANY - Klienti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany sa podľa posledných informácií čoraz viac začali sťažovať na prítomnosť bezdomovcov, ktorí sa celoročne zdržujú na Kolonádovom moste. Z tohto dôvodu sa v polovici októbra uskutočnilo stretnutie, na ktorom sa zúčastnili predstavitelia ochrany kúpeľov a zástupcovia mestskej polície a Obvodného oddelenia Policajného zboru v Piešťanoch.

27. 10. 2010 09:39  |  Piešťany / Aktuálne

Starosti jednej ulice: Ulica Adama Trajana

PIEŠŤANY - Prinášame vám nový seriál, v ktorom sa zameriame na starosti, ale aj radosti obyvateľov piešťanských ulíc. Naši reportéri sa budú zaujímať o to, ako sa vám vo vašej ulici žije a čo by ste si v nej želeli vylepšiť. Druhá lokalita, na ktorú sme sa zamerali, bola Ulica Adama Trajana. Ďalšia v abecednom poradí bude Ulica Alexandra Dubčeka. Očakávame vaše postrehy a námety. Píšte, telefonujte!

21. 10. 2010 11:08  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Články 41 - 50 z 99
GARGO
Regal Burger

Anketa