Téma týždňa

Čo robiť v prípade mimoriadnej udalosti

PIEŠŤANY - Tento rok sme i v Piešťanskom okrese zaznamenali niekoľko mimoriadnych udalostí. Pravdepodobne najviac ľudí zasiahol požiar PT Univerzál. Okrem toho mali počas letných mesiacov v niekoľkých obciach v okolí Piešťan problémy so záplavami. V týchto prípadoch by ľudia mali poznať základné úlohy a opatrenia na ochranu života, zdravia a majetku, a tiež zásady prvej pomoci.

19. 11. 2010 06:00  |  Piešťany / Aktuálne
Stretnutie skautov a rodičov

Stretnutie rodičov a priateľov skautingu

PIEŠŤANY - V posledný deň tohto týždňa sa stretli skauti, aby prezentovali svoj nový skautský dom a tým poprosili o pomoc pri jeho spojazdnení ich rodičov a známych.

07. 11. 2010 20:21  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu

Starosti jednej ulice: Ľudí z „Dubčekovej“ sprchujú autá

PIEŠŤANY - Prinášame vám nový seriál, v ktorom sa zameriame na starosti, ale aj radosti obyvateľov piešťanských ulíc. Naši reportéri sa budú zaujímať o to, ako sa vám vo vašej ulici žije a čo by ste si v nej želeli vylepšiť. Tretiu lokalitu, na ktorú sme sa zamerali, bola Ulica Alexandra Dubčeka. Ďalšia v abecednom poradí bude Agátová ulica. Očakávame vaše postrehy a námety. Píšte, telefonujte!

04. 11. 2010 09:03  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu

Policajti intenzívnejšie kontrolujú bezdomovcov

PIEŠŤANY - Klienti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany sa podľa posledných informácií čoraz viac začali sťažovať na prítomnosť bezdomovcov, ktorí sa celoročne zdržujú na Kolonádovom moste. Z tohto dôvodu sa v polovici októbra uskutočnilo stretnutie, na ktorom sa zúčastnili predstavitelia ochrany kúpeľov a zástupcovia mestskej polície a Obvodného oddelenia Policajného zboru v Piešťanoch.

27. 10. 2010 09:39  |  Piešťany / Aktuálne

Starosti jednej ulice: Ulica Adama Trajana

PIEŠŤANY - Prinášame vám nový seriál, v ktorom sa zameriame na starosti, ale aj radosti obyvateľov piešťanských ulíc. Naši reportéri sa budú zaujímať o to, ako sa vám vo vašej ulici žije a čo by ste si v nej želeli vylepšiť. Druhá lokalita, na ktorú sme sa zamerali, bola Ulica Adama Trajana. Ďalšia v abecednom poradí bude Ulica Alexandra Dubčeka. Očakávame vaše postrehy a námety. Píšte, telefonujte!

21. 10. 2010 11:08  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu

NOVÝ SERIÁL - Starosti jednej ulice

PIEŠŤANY - Prinášame vám nový seriál, v ktorom sa zameriame na starosti, ale aj radosti obyvateľov piešťanských ulíc. Naši reportéri sa budú zaujímať o to, ako sa vám vo vašej ulici žije a čo by ste si želali vylepšiť. Prvú lokalitu, na ktorú sme sa zamerali, bola Ulica 8. mája. Ďalšia v abecednom poradí bude Ulica A. Trajana. Očakávame vaše postrehy a námety. Píšte, telefonujte!

06. 10. 2010 09:55  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Teplická ulica

Názory na rekonštrukciu Teplickej sú rôzne

PIEŠŤANY - Dnes doobeda sme s kamerou navštívili primátora mesta, Rema Cicutta a taktiež sme sa boli pozrieť priamo na Teplickej ulici, ako prebiehajú práce.

01. 10. 2010 17:27  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video

Piešťanské cesty - mestský tankodróm

PIEŠŤANY - Mnohí z obyvateľov kúpeľného mesta Piešťany a okolia sme sa s týmto dlhotrvajúcim problémom už stretli. Sú ním piešťanské cesty. Pojem, ktorý rezonuje nielen u tunajších ľudí, ale už aj u návštevníkov zo Slovenska a zo zahraničia. Ich stav je totiž katastrofálny, až taký, že sa skutočne ťažko hľadá iné mesto na Slovensku, ktoré by malo cesty v takom zlom stave.

06. 09. 2010 09:00  |  Piešťany / Aktuálne

Ľudia nemilosrdne vyhadzujú aj „živé hračky“

PIEŠŤANY - Situácia v piešťanskom útulku je v súčasnosti dosť napätá. Počet zvierat vysoko prekračuje jeho kapacitu. Piešťany však v tomto nie sú výnimkou. Aj v iných mestách sa počty psov a mačiek v útulkoch neustále zvyšujú.

31. 08. 2010 12:00  |  Piešťany / Aktuálne

V Drahovciach slivky aj v tekutej podobe

DRAHOVCE - Napriek tomu, že slivková sezóna sa ešte len rozbieha, Dom záhradkárov v Drahovciach patril v nedeľu 15. augusta práve slivkám. Tie tu boli v rámci druhého ročníka Slivkových hodov vystavené v rôznych podobách.

27. 08. 2010 08:00  |  Rubriky / Región
Články 41 - 50 z 94
GARGO
Regal Burger

Anketa