Seniori bilancovali aj plánovali

Nedeľa 01. 04. 2018 17:00  | Piešťany / Spoločenská rubrika  | Autor: vd

Výročnú členskú schôdzu si členovia piešťanskej Jednoty dôchodcov Slovenska (JDS) užili spolu s oslavou Medzinárodného dňa žien. Schôdza bola nielen hodnotiaca, volebná či oslavujúca, ale i tancujúca.

schodza dochodcov 13

schodza dochodcov 13

„Hodnotili sme na nej naše aktivity a prácu počas posledných troch rokov a na ďalšie tri sme si zvolili svojich predstaviteľov,“ uviedla predsedníčka JDS Jarmila Vavrová. V reštaurácii Semafor, kde sa v pondelok 12. marca rokovalo a bilancovalo, bolo prítomných 154 členov organizácie. Pri predsedníckom stole sedeli aj predstavitelia Okresného úradu v Piešťanoch. Hosťovské stoly patrili spriateleným seniorom z Karlových Varov a z Bardejova.

„Na schôdzi sme prejednávali i dotácie, o ktoré sme požiadali mesto Piešťany aj Trnavský samosprávny kraj. Financie chceme použiť na relaxačné a ozdravné pobyty našich členov,“ dodala predsedníčka.

Tanečné vystúpenia už tradične pripravili pre seniorov tanečníčky základnej umeleckej školy pod vedením učiteľky Dagmar Kuběnovej. Schôdzu ukončili seniori diskusiou a občerstvením.

GARGO
Regal Burger

Anketa