Poďte kráčať pre zdravie

Piatok 02. 02. 2018 22:00  | Piešťany / Spoločenská rubrika  | Autor: red

Piešťanská pobočka Ligy proti rakovine (LPR) vás pri príležitosti Svetového dňa proti rakovine v sobotu 3. februára pozýva na podujatie s názvom Pochod pre zdravie. Štartovať sa bude o 10.00 h na Teplickej ulici 28 - pri klube LPR, končiť bude v Piešťanskom pivovare, kde vás bude čakať teplý čaj a cibuľový chlieb.

Heslom kampane je “We can. I can” – “My môžeme. Ja môžem.” (autor: archív LPR)

Heslom kampane je “We can. I can” – “My môžeme. Ja môžem.” (autor: archív LPR)

Pochod pre zdravie sa uskutoční pri príležitosti Svetového dňa proti rakovine. už tradične každý rok koná4.februára. Jeho organizátorom je Únia pre medzinárodnú kontrolu rakoviny (UICC), ktorá chce spoločne so svojimi členskými organizáciami z celého sveta upriamiť pozornosť miliónov ľudí na možnosti, ako znížiť riziko vzniku rakoviny prostredníctvom včasnej prevencie a zdravého životného štýlu. K tejto iniciatíve sa pravidelne pridáva aj Liga proti rakovine.

V rokoch 2016 až 2018 je heslom kampane ku Svetovému dňu proti rakovine “We can. I can” –“My môžeme. Ja môžem.” Je totiž potrebné uvedomiť si, že keď sa spoja jednotlivcov dobrovoľníckych organizáciách, na pôde škôl, súkromných spoločností, ako aj v rámci štátnych orgánov a inštitúcií, spoločne budeme môcť bojovať proti neustále narastajúcemu bremenu na celom svete.

Príďte teda v sobotu o 10.00 h urobiť čosi pre zdravie a spojiť sa ostatnými pre dobrú vec.

GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa