Nadácia Adeli

Spoločenská rubrika

Ilustr. foto (mp)

Prihláste sa na krúžky v Ahoji

Centrum voľného času Ahoj Piešťany otvára v školskom roku 2017/ 2018 záujmové krúžky.

18. 07. 2017 15:31  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Srdečne blahoželáme!  (Viera Dusíková)

Srdečne blahoželáme!

Najkrajší darček dostala Piešťanka Barbora Piovarčiová k svojim narodeninám v podobe tretieho dieťatka - Rastíka (3350 g, 50 cm), ktorý uzrel svetlo sveta v pondelok 3. júla o 10.55 h. Po dvoch deťoch, sedemročnom Brankovi a trojročnej Agátke, sa šťastná mamina rozhodla pomenovať bábätko po tatinovi - Rasťovi Piovarčiovi. Dieťatku pomohol na svet MUDr. Ladislav Gleso.

16. 07. 2017 09:00  |  Piešťany / Narodili sa
Novomanželom blahoželáme! (Katarína Káčerová)

Novomanželom blahoželáme!

V Kultúrno-spoločenskom centre Fontána v Piešťanoch si povedali svoje „áno“ Mária Nikodemová zo Solčian a Peter Jurčo z Topoľčian. Svadobný obrad sa konal v prvý júlový deň. Príjemné popoludnie sa preklopilo do ešte príjemnejšej fázy, keď nastala svadobná hostina v penzióne Benátky. Novomanželom želáme veľa lásky, radosti zo spoločného života v zdraví a porozumení.

15. 07. 2017 07:44  |  Piešťany / Zosobášili sa
Piešťanskí turisti budú na budúci rok hostiť kolegov nielen z celého Slovenska. (TJ Bezovec Piešťan)

Európski turisti zavítajú do Piešťan

Počas uplynulého víkendu sa na Duchonke konal 64. zraz Klubu slovenskej turistiky (KST). Zišli sa na ňom turisti zo Slovenska, Poľska, Maďarska a Čiech. Nechýbali ani členovia TJ Bezovec Piešťany, ktorí prevzali štafetu v organizácii podujatia.

11. 07. 2017 12:00  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Adam Ďurica a jeho manželka Kristína pri krájaní svadobnej torty. (FB A. Ďuricu)

„Sme svoji!“ vyspevoval ženáč Adam Ďurica v Piešťanoch

Krásnu štvorposchodovú tortu krájal spevák Adam Ďurica spolu so svojou manželkou Kristínou, rodenou Lorenzovou, v priestoroch Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch. Spevácky objav roka z roku 2008, držiteľ Zlatého slávika a niekoľkých ocenení OTO a tiež autor minuloročnej najhranejšej pesničky Neľutujem zmenil svoj stav slobodného mladíka na „ženatý“.

08. 07. 2017 08:00  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Tento rok sa tatinovia s deťmi mihali na chate i tatranských chodníkoch v žltých tričkách.
 (dk)

V Tatrách dominovala žltá farba

Bola to výprava, akú vo Vysokých Tatrách ešte nezažili. V štýle komédie storočia S tebou ma baví svet sa z našich veľhôr vrátila 115-členná skupina chlapov, ktorí si do ruksakov pribalili okrem svojich ponožiek a mikín aj odevy detí. Tatinovia z nášho regiónu si so svojimi ratolesťami užili v Tatranskej Lomnici pobyt plný zábavy, kúpania a výletov. Prišli opálení, nabití energiou a zážitkami, všetci zdraví a veselí.

06. 07. 2017 15:30  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Tony Páldy na  jednej z výstav zachytil čaro Londýna. (vd)

Tony Páldy opustil tento farebný svet

Piešťany opustil jeden z veľkých „snílkov“, ktorí sa cez objektív fotoaparátu díval na ľudí, mesto, rieku, oblohu, kolonádu aj stoličky na terasách s privretými, zasnenými očami. Okamih, keď stlačil spúšť fotoaparátu, bol pre neho vzrušujúci. V týchto súvislostiach môžeme hovoriť žiaľ, už len o minulosti nášho kolegu od fachu, Tonyho Páldyho. Otec dvoch milujúcich dcér Kataríny a Veroniky odišiel z tohto sveta príliš symbolicky - tak, ako žil. Zomrel vo veku 65 rokov. Dožil sa však ešte radosti z dvoch vnukov Huga a Denisa. Mal vždy plnú hlavu plánov, ktoré už nestihol zrealizovať. Nech mu je slovenská zem ľahká...

06. 07. 2017 10:28  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Srdečne blahoželáme! (Viera Dusíková)

Srdečne blahoželáme!

V piatok 9. júna o 8.05 h sa Kataríne a Dávidovi Beňovcom z Piešťan narodilo tretie dieťa - dcéra Alžbeta (2860 g, 48 cm). Dieťatku pomohol na svet primár piešťanskej pôrodnice, MUDr. Ladislav Gleso. So sestričkou v kočíku už na vychádzky do parku i na detské ihriská denne vyrážajú takmer päťročný brat Lukáš a dvojročná sestrička Katka.

02. 07. 2017 09:00  |  Piešťany / Narodili sa
Ladislav Gabovič sa narodil
27. júna 1932 vo Zvolene. (archív lg)

Jubileum pedagóga Ladislava Gaboviča

Bývalý zástupca riaditeľa piešťanského gymnázia a tiež telocvikár Ladislav Gabovič oslávil v utorok 27. júna 85 rokov. V dobrom zdraví i v kondícii sa po Piešťanoch pohybuje nielen pešo, ale aj na bicykli. Vídať ho na kultúrnych aj spoločenských podujatiach.

29. 06. 2017 16:00  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Prvú indíciu pátrači našli hneď pri kine. (am)

Hľadali poklad

Ani silné popoludňajšie slnko neodradilo aktívnych pátračov od hľadania pokladu ukrytého kdesi v zákutiach kúpeľného mesta. Mládežnícke zoskupenie PunkStream sa totiž rozhodlo v sobotu 24. júna pre všetkých, ktorým sa nelení, zorganizovať zábavné podujatie Treasure hunt.

29. 06. 2017 15:00  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Články 31 - 40 z 1692
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa