Spoločenská rubrika

Srdečne blahoželáme!  (Viera Dusíková)

Srdečne blahoželáme!

V pondelok 3. júla o 9.50 h sa Hedvige Žitňanskej z Piešťan a Milanovi Šoošovi z Liptovského Mikuláša narodila dcérka Tamara Oľga (2970 g, 50 cm). V piešťanskej pôrodnici dieťatku pomohol na svet MUDr. Ladislav Gleso. Sestričku si doma privítajú dvanásťročný Eliáš a šesťročná Nataša.

23. 07. 2017 09:00  |  Piešťany / Narodili sa
Deti sa s chuťou zapreli do vesiel Hyperborey. (archív CVČ Ahoj)

„Ahoj“ povozil deti na útočnej lodi

Ani prázdninujúce deti v Piešťanoch nemusia sedieť doma a nudiť sa pri počítači. Počas júla im tunajšie Centrum voľného času Ahoj pripravilo niekoľko rôznorodých prímestských táborov. Už si vyskúšali dva, na jednom sa plavili i v dvojradovej veslici s útočným baranidlom.

21. 07. 2017 15:30  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Úspešný tím vrbovských kinballistov s učiteľkou Slávkou Mešencovou
a metodikom tohto športu Aurelom Bittnerom (uprostred). (archív školy)

Kinballisti z Vrbového bronzoví vo Francúzsku

Reprezentanti kinballu z Vrbového zažili svoj prvý veľký medzinárodný úspech na kinballovom turnaji vo Francúzsku. V konkurencii dvanástich družstiev sa tím žiakov zo Základnej školy na Komenského ulici umiestnil na tretej priečke v kategórii hráčov do pätnásť rokov. Prvé bolo družstvo zo Španielska, druhá Kanada.

20. 07. 2017 13:00  |  Región / Spoločenská rubrika
S účinkujúcimi sa v Piešťanoch odfotil aj sekretár indického veľvyslanectva. (archív organizátorov podujatia)

Farebný Indický večer

O Piešťanoch sa hovorieva ako o multikultúrnom meste. Potvrdzuje to i fakt, že sa tu dobre cítia ľudia z rôznych krajín. Na Indickom večere hudby spojenom s módnou prehliadkou, ktorý sa konal vo štvrtok 13. júla v Hudobnom pavilóne v mestskom parku, účinkovali pôvabné Piešťanky odeté v nádherných pestrofarebných šatách sárí.

20. 07. 2017 10:00  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Ilustr. foto (mp)

Prihláste sa na krúžky v Ahoji

Centrum voľného času Ahoj Piešťany otvára v školskom roku 2017/ 2018 záujmové krúžky.

18. 07. 2017 15:31  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Srdečne blahoželáme!  (Viera Dusíková)

Srdečne blahoželáme!

Najkrajší darček dostala Piešťanka Barbora Piovarčiová k svojim narodeninám v podobe tretieho dieťatka - Rastíka (3350 g, 50 cm), ktorý uzrel svetlo sveta v pondelok 3. júla o 10.55 h. Po dvoch deťoch, sedemročnom Brankovi a trojročnej Agátke, sa šťastná mamina rozhodla pomenovať bábätko po tatinovi - Rasťovi Piovarčiovi. Dieťatku pomohol na svet MUDr. Ladislav Gleso.

16. 07. 2017 09:00  |  Piešťany / Narodili sa
Novomanželom blahoželáme! (Katarína Káčerová)

Novomanželom blahoželáme!

V Kultúrno-spoločenskom centre Fontána v Piešťanoch si povedali svoje „áno“ Mária Nikodemová zo Solčian a Peter Jurčo z Topoľčian. Svadobný obrad sa konal v prvý júlový deň. Príjemné popoludnie sa preklopilo do ešte príjemnejšej fázy, keď nastala svadobná hostina v penzióne Benátky. Novomanželom želáme veľa lásky, radosti zo spoločného života v zdraví a porozumení.

15. 07. 2017 07:44  |  Piešťany / Zosobášili sa
Piešťanskí turisti budú na budúci rok hostiť kolegov nielen z celého Slovenska. (TJ Bezovec Piešťan)

Európski turisti zavítajú do Piešťan

Počas uplynulého víkendu sa na Duchonke konal 64. zraz Klubu slovenskej turistiky (KST). Zišli sa na ňom turisti zo Slovenska, Poľska, Maďarska a Čiech. Nechýbali ani členovia TJ Bezovec Piešťany, ktorí prevzali štafetu v organizácii podujatia.

11. 07. 2017 12:00  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Adam Ďurica a jeho manželka Kristína pri krájaní svadobnej torty. (FB A. Ďuricu)

„Sme svoji!“ vyspevoval ženáč Adam Ďurica v Piešťanoch

Krásnu štvorposchodovú tortu krájal spevák Adam Ďurica spolu so svojou manželkou Kristínou, rodenou Lorenzovou, v priestoroch Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch. Spevácky objav roka z roku 2008, držiteľ Zlatého slávika a niekoľkých ocenení OTO a tiež autor minuloročnej najhranejšej pesničky Neľutujem zmenil svoj stav slobodného mladíka na „ženatý“.

08. 07. 2017 08:00  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Tento rok sa tatinovia s deťmi mihali na chate i tatranských chodníkoch v žltých tričkách.
 (dk)

V Tatrách dominovala žltá farba

Bola to výprava, akú vo Vysokých Tatrách ešte nezažili. V štýle komédie storočia S tebou ma baví svet sa z našich veľhôr vrátila 115-členná skupina chlapov, ktorí si do ruksakov pribalili okrem svojich ponožiek a mikín aj odevy detí. Tatinovia z nášho regiónu si so svojimi ratolesťami užili v Tatranskej Lomnici pobyt plný zábavy, kúpania a výletov. Prišli opálení, nabití energiou a zážitkami, všetci zdraví a veselí.

06. 07. 2017 15:30  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Články 1 - 10 z 1666
Gargo - Krbové a interiér štúdio

Anketa