V aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa sa dočítate

Utorok 15. 05. 2018 07:00  | Piešťany / Najbližšie číslo  | Autor: red

Na piešťanskej pošte v centre mesta to občas vrie. Niežeby tam bolo až tak neznesiteľne horúco, neznesiteľné sú dlhé rady, ktoré sa tam zvyknú tvoriť. Poznáme príčinu.

Najnovšie vydanie Piešťanského týždňa.

Najnovšie vydanie Piešťanského týždňa. (Autor: red)

Kollárikovej výpoveď z Bytového podniku Piešťany zamestnával minulý týždeň senát Okresného súdu v Piešťanoch. Ona bojuje za ušlú mzdu, bytový podnik zas, že jej neprináleží. Ako to dopadlo?

Urobili sme si malý prieskum, ako to je s nedostatkom parkovacích miest v centre Piešťan. Síce sme žiadnu Ameriku neobjavili, no účelom bolo pred tohtotýždňovým mestským zastupiteľstvom ukázať poslancom, v čom spočíva celý problém.

Taktiež sme rozoberali témy, o ktorých sa rokovalo na piešťanskej mestskej rade a následne mali ísť do zastupiteľstva. To bude "veselé", lebo opäť sa budú "rozhadzovať" milióny z daní obyvateľov mesta.

Vyberáme z ostatných článkov:

Ďakujem ti tráva, že si, bez teba by nebol život

Šípka ukazujúca  na rozpálenej asfaltovej ceste v Drahovciach svoj hrot smerom k lúke pri zbernom dvore doviedla uplynulú sobotu každého nadšenca kosenia neomylne do dejiska Majstrovstiev Slovenska v kosení ručnou kosou. Z lúky sa ozýval spev prašníckych žien zo skupiny Holeška, kontrovala im dvojica domácich muzikantov z Country kapely Tý 2.

Prieskumník kocúr zaliezol pod kapotu auta

Piešťanských hasičov zavolali v stredu 9. mája k špeciálnej udalosti na Žilinskú cestu.  V motorovej časti auta sa zasekla mačka. Ako sa neskôr ukázalo,  zvedavým štvornohým prieskumníkom bol kocúrik, ktorý sa zasekol medzi motor a prístrojový panel.

Majáles roztancoval celú Fontánu

V piatok si opäť schuti zatancovali na parkete Kultúrnospoločenského centra Fontána všetci mladí duchom. Majáles bol ako sa patrí, s disko i retro hudbou, ľudovkami aj slaďáčikmi. Niesol sa v znamení dobrej náladičky, tanca i stretnutí.

Osobnosti mesta získali ocenenie primátora

Ceny mesta Piešťany za rok 2017 sú rozdané.  Prijali ich v sobotu 12. mája z rúk hlavy mesta Miloša Tamajku na slávnostnom galavečeri v Dome umenia za svoje aktivity v sociálnej, humanitárnej a charitatívnej oblasti aktívni, charizmatickí, úspešní, ale aj ľudsky bohatí ľudia. 

GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa