Najnovšie vydanie Piešťanského týždňa prináša

Utorok 20. 02. 2018 07:00  | Piešťany / Najbližšie číslo  | Autor: red

Rádové sestričky sa vyfarbili. Na cirkevnej škole iniciovali raziu na desiaty žiakov a na Škaredú stredu im z nich vyhadzovali salámy a šunku do koša. Riaditeľ školy i sestričky to popierajú, no stále viac ľudí nás presviedča, že pravda je na strane rodičov.

Najnovšie vydanie Piešťanského týždňa.

Najnovšie vydanie Piešťanského týždňa. (Autor: red)

Piešťany zrejme prídu o eurofondy

Stavba zberného dvora na Žilinskej ceste v Piešťanoch v bývalom objekte Zväzarmu sa ešte poriadne ani nezačala a už s týmto projektom z eurofondov začínajú pre mesto prvé problémy.

 

Petícia občanom nepomohla, Vrbovskú cestu neopravia

Nespokojní občania jednosmerky na Vrbovskej ceste za koľajnicami s petíciou na piešťanskej radnici nepochodili. Dožadovali sa ňou riešiť hrozný technický stav vozovky pri ich obydliach. Rekonštrukciu mesto odsunulo.

 

V Rakoviciach nachystajú praktické ženy do života

V Strednej odbornej škole v Rakoviciach tento rok okrem už tradičných odborov nájdu svoje uplatnenie aj dievčatá, ktoré z akýchkoľvek dôvodov neukončili deväť rokov dochádzky na základnej škole. V Rakoviciach ich vzdelajú v dvojročnom odbore praktická žena. Dostanú druhú šancu a je len na nich, ako ju uchopia. A či budú ochotné a schopné dokončiť si aj základné vzdelanie.

Piešťanská korytnačka Pištinka má jedináčika – Adelku

Mať doma korytnačku je záväzok na celý život. Ak sa o ňu staráte dobre, môže sa vám odvďačiť  tak, ako sa rodine Piešťanky Kataríny Petrovičovej  odvďačila ich Pištinka, ktorá zniesla už druhú znášku vajíčok. Z tých prvých sa na svet zo „škrupinky“ vykotúľal malý korytnačí jedináčik - dcérka. Dali jej meno Adelka.

Potetovaný Piešťanec hrá filmové roly, ktoré už sám zažil

Minule si  azda najznámejší  a najobsadzovanejší slovenský komparzista Róbert Knotek z Piešťan zháňal čiernu bomberu. Mal točiť klip s Rytmusom.  Koženú bundu si pozháňal u kamošov a išlo sa nato.

A ešte oveľa viac

GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa