Najnovšie vydanie Piešťanského týždňa prináša

Utorok 06. 02. 2018 09:00  | Piešťany / Najbližšie číslo  | Autor: red

Tamajkom prepustení zamestnanci si na súdnych pojednávaniach rozviazali jazyky a porozprávali, ako s nimi "zametali", tyranizovali ich a zastrašovali, len aby z mestského úradu odišli sami.

Najnovšie vydanie Piešťanského týždňa.

Najnovšie vydanie Piešťanského týždňa. (Autor: red)

Michal Verchola: Trénoval futbal, roznášal poštu a teraz šéfuje klubu Parkinsonikov

Učil strieľať góly a rozohrávky zo stredovej čiary celé generácie piešťanských futbalistov. Poznajú ho aj stovky ľudí, ktorým roznášal poštu: Michal Verchola. Všetci mu hovoria familiárne: Miško. Pracoval, trénoval, žil naplno až do chvíle, kým sa mu nezačali nejak podivne triasť ruky. Diagnóza Parkinsonova nemoc mu síce znemožnila prácu s futbalistami či poštárčinu, no nevzala chuť do života.

Na plesanici v Krakovanoch krepčila aj miss Universe

Tohtoročná Fašiangová plesanica v Krakovanoch bola piata v poradí, ale jedna z najlepších.  Pri cimbalovke, ľudovkách ale aj rôznych hitoch storočia si zatrsali ľudia z rôznych končín regiónu aj Slovenska. Na parkete sa zvŕtala aj Miss Universe 2007, Lucia Senášiová.

V Maduniciach vychovávajú netradičného záchranára

Frido je jeden z dvetisíc psov na svete, ktorí boli vycvičení na lov aliek. Vie sa šplhať po skalách, dokonca má na labkách až šesť prstov. Keď šteniatko vyrastie, malo by vyhľadávať zavalené osoby v sutinách.





GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa