Ukážky vojakov a policajtov sledovali so zatajeným dychom

Sobota 09. 09. 2017 20:02  | Piešťany / Aktuálne  | Autor: gak

Občas plač, inokedy smiech, vypúlené oči od úžasu a do toho streľba či hukot leteckých motorov. Vzrušenie i zábavu priniesol už 11. ročník Dňa ozbrojených zložiek a záchranných systémov s deťmi, ktorý sa uskutočnil v priestoroch Areálu Vojenského historického ústavu v Piešťanoch.

Padákoví odborníci letectva to mali vďaka nárazovému vetru náročnejšie.

Padákoví odborníci letectva to mali vďaka nárazovému vetru náročnejšie. (Autor: gak)

Organizátorom i stovkám návštevníkov rôzneho veku v sobotu 9.septembra prialo aj počasie, najviac však dalo zabrať parašutistom, ktorí mali čo-to robiť, aby ich nárazový vietor nesfúkol. Ale zvládli to, čo dosvedčujeme aj na videu.

Viac informácií prinesieme v reportáži v najnovšom vydaní  Piešťanského týždňa.

Fešáci z hradnej stráže.Fešáci z hradnej stráže. (Autor: gak)

Prelet stíhačiek a štart a pristávanie vrtuľníka deti fascinovalo.Prelet stíhačiek a štart a pristávanie vrtuľníka deti fascinovalo. (Autor: gak)

Pristátie vo vyznačenom priestore všetci parašutisti nezvládli.Pristátie vo vyznačenom priestore všetci parašutisti nezvládli. (Autor: gak)

Príslušníčky jazdnej polície predviedli eleganciu koní i svoju.Príslušníčky jazdnej polície predviedli eleganciu koní i svoju. (Autor: gak)

Kukláči ukázali aj kerky.Kukláči ukázali aj kerky. (Autor: gak)

Piešťanskí mestskí policajti príprave podujatia i deťom venujú veľkú pozornosť.Piešťanskí mestskí policajti príprave podujatia i deťom venujú veľkú pozornosť. (Autor: gak)

Nechýbali ani atrakcie pre deti.Nechýbali ani atrakcie pre deti. (Autor: gak)

GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa