Pomôžte Dankovi spolu s Myškou superhrdinkou

Streda 10. 01. 2018 11:30  | Piešťany / Aktuálne  | Autor: red

Občianske združenie Myška už po druhý raz pripravilo benefičné podujatie s názvom Myška na ľade. To sa uskutoční už v piatok 12. januára o 15.30 h na mobilnej ľadovej ploche pri OD Prior v Piešťanoch.

(archív OZ Myška)

(archív OZ Myška)

Myška tentoraz chce pomôcť 23-ročnému Dankovi Bučencovi z Myjavy, ktorý trpí niekoľkými nevyliečiteľnými diagnózami, ako tuberózna skleróza, autizmus, mentálna retardácia stredne ťažkého stupňa, epilepsia, tumory na mozgu, cysty na obličkách, histamínová intolerancia, intolerancia kravského mlieka a vysoký tlak, depresie, stavy agresivity.

(archív OZ Myška)(archív OZ Myška)

Danko poberá invalidný dôchodok vo výške 327 eur a jeho mamina Soňa opatrovateľský príspevok vo výške 140 eur. Po uhradení nájmu a poplatkov im na život zostáva 70 eur mesačne. Danko by potreboval liek Daosin, probiotiká, chlorelu, zelený jačmeň a kozie mlieko a výrobky z neho.

Ak chcete Dankovi pomôcť a užiť si príjemné popoludnie, zastavte sa v piatok pri OD Prior. Čaká vás korčuľovanie s Myškou a maskotmi, kreatívna dielňa a detská diskotéka na ľade. Zohriať sa tiež môžete punči či čaji a vychutnať si môžete vystúpenie dievčat zo Skating Clubu Piešťany.

 

 

GARGO
Regal Burger

Anketa