Osobnosť mesta aj s bohatým programom

Nedeľa 16. 04. 2017 18:00  | Piešťany / Aktuálne  | Autor: inz

Tohtoročné odovzdávanie cien primátora sa uskutoční v noblesnom šate. V sobotu 6. mája o 19.00 h sa na pódiu Domu umenia Piešťany predvedú nielen ocenené osobnosti, ale aj známa moderátorská tvár či nadaní tanečníci.

Odovzdávanie cien primátora bude sprevádzať množstvo noviniek.

Odovzdávanie cien primátora bude sprevádzať množstvo noviniek. (Autor: red)

Galavečer s názvom Osobnosť mesta Piešťany, na ktorom sa odovzdajú Ceny primátora za rok 2016, bude sprevádzať množstvo noviniek. Verejnosť sa môže tešiť na sprievodný program tak, ako ho viacerí poznáme z televíznej obrazovky pri obdobnom oceňovaní osobností. Pozvanie dokonca prijal aj známy slovenský športový moderátor Peter Varinský, ktorý slávnostným večerom bude sprevádzať.

Podujatie organizačne a technicky podporili spoločnosti Bona Publica, portál iHashtag.eu, KIA - IQ Cars Piešťany, Marius Pedersen, Rink, Agira a Slovenská chránená dielňa. Aj vďaka nim sa môže uskutočniť odovzdanie cien laureátom v úplne novom formáte.

Príležitosť ukázať svoj talent pred zaplnenou sálou Domu umenia dostanú aj mladí nadaní tanečníci v kultúrnom programe, ktorý sa uskutoční ako celok, spoločne s kino-projekciou počas celého galavečera. Prichystané sú aj jedinečné kované trofeje z distribúcie Bona Publica.

Pozvanie a partnerstvo prijali všetky oslovené médiá v meste (Piešťanský týždeň, zPiešťan.sk, PNky.sk), a tak budú obyvatelia o všetkom dostatočne a včas informovaní. Aby organizátori zabezpečili čo najväčší dosah myšlienky motivovať ocenených, ale aj mladých ľudí, regionálna televízia bude vysielať kompletný záznam galavečera spolu so zaujímavými rozhovormi.

GARGO
Regal Burger

Anketa