Na Holubyho frčí Školská autoškola

Štvrtok 12. 10. 2017 11:39  | Piešťany / Aktuálne

Chceš získať vodičský preukaz už ako ôsmak či deviatak na základnej škole? Nie je problém, ak zvládneš vcelku náročný dopravný test, jazdu zručnosti na motokáre a dokážeš poskytnúť prvú pomoc zranenému človeku . Toto všetko si vo štvrtok 12. októbra vyskúšali pod vedením učiteľa Martina Jankecha žiaci 8.A triedy Základnej školy na Holubyho ulici v Piešťanoch.

Žiaci z ôsmej "A" triedy spolu s učiteľom Martinom Jankechom absolvovali projekt Školská autoškola. K vodičáku sa prepracovali tí najzdatnejší. Spolužiaci si fandili, sú dobrá partia!

Žiaci z ôsmej "A" triedy spolu s učiteľom Martinom Jankechom absolvovali projekt Školská autoškola. K vodičáku sa prepracovali tí najzdatnejší. Spolužiaci si fandili, sú dobrá partia! (Autor: Viera Dusíková)

  Kritériá boli prísne, vodičák nedostal každý. Stačilo len niečo málo pobabrať  - hoci len nestihnúť časový limit jazdy a vidina "papierov" sa rozplynula ako bublina.

O tom, čo všetko bolo treba urobiť, aby splnili kritériá projektu s názvom Školská autoškola a kde na tejto škole vzali všetky potrebné materiály i dopravné "prekážky" sa dočítate v najbližšom vydaní Piešťanského týždňa.

 

 

GARGO
Regal Burger

Anketa