Miss Piešťany sprevádzala jazdcov v Španielsku

• Kultúra a spoločnosť
  • 15. mája 2014, 10:19
  • Autor:Michaela Vanglová

Na okruhu v španielskom Jereze bola i Miss Piešťany 2013 – Michaela Dihlová. Cez víkend 3. a 4. mája sa tam konalo štvrté podujatie tohtoročnej sezóny majstrovstiev sveta cestných motocyklov MotoGP.

Boli to prvé európske preteky seriálu, ktorých sa mala možnosť zúčastniť aj víťazka minuloročnej piešťanskej súťaže krásy. V Jereze bola M. Dihlová už druhýkrát a aj tento rok sa jej podarilo pracovať pre najväčšieho sponzora pretekov. Zaradili ju do hlavnej zostavy Grid Girls, ktoré sprevádzajú jazdcov pri štartoch. Piešťanská misska sa stretla aj s trojicou momentálne najlepších svetových jazdcov kráľovskej kategórie MotoGP – Marcom Márquezom, Danim Pedrosom a Valentinom Rossim.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 20, ktoré je v predaji od 13. mája.