Hádzanári MHK prehrali v Stupave o bod

• Šport / Hádzaná
  • 16. apríla 2014, 08:06
  • Autor:th/mn

Hádzanári MHK Piešťany cestovali k tretej Stupave s cieľom pokúsiť sa o zisk bodov. Vo vyrovnanom zápase však napokon ťahali za kratší koniec, keď prehrali tesne o bod 20:21.

V prvom polčase oba tímy dobre bránili a na oboch stranách výborne chytali brankári. Až do 20. min bol stav neustále vyrovnaný, potom však domáci odskočili na 9:6. Piešťany sa nevzdávali a v 24. min znížili na 9:10 a o tri minúty neskôr vyrovnali na 11:11. Stupava však dvomi rýchlymi gólmi odskočila na polčasových 13:11. V druhom polčase Piešťanci svoju stratu postupne znižovali a v 38. min vyrovnali na 15:15, no domáci využili vylúčenie Boreka a odskočili na 18:15. Pred koncom zápasu bol vylúčený Paulík a diskvalifikovaný Olšavský za faul. Napriek tomu sa hostia nevzdávali a bojovali, dokonca znížili na rozdiel jedného gólu, no vyrovnať sa im už nepodarilo.
Martin Nedorost, tréner MHK: „V búrlivej atmosfére sme podali dobrý výkon, ale, bohužiaľ, opäť bez bodového zisku. Škoda, že sme nevyužili výborný výkon oboch brankárov a po diskvalifikácii našich spojok sme mali problém strelecky sa presadiť cez vysokú obranu domácich. Škoda v závere nepremenených šancí Bolješika a Varačku. Družstvo podalo výborný a bojovný výkon, mohli sme aspoň remizovať.“

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 16, ktoré je v predaji od 15. apríla.