CityFest odštartuje kultúrne leto v Piešťanoch

Piatok 19. 05. 2017 09:16  | Piešťany / Aktuálne  | Autor: ts

Piaty ročník obľúbeného piešťanského festivalu CityFest sa uskutoční v dňoch 26.-27. mája. Piešťanský víkend plný hudby spestria slovenské kapely - domáce Slniečko, Iné Kafe, Polemic, Hex, Medial Banana, Puding pani Elvisovej a iné. V sobotu sa do Piešťan opäť vráti raper Kali, ktorého mnohí považujú za jedného z najlepších raperov na Slovensku. Po roku do Piešťan prídu aj King Shaolin a nitrianska formácia Everlong. Presné časy vystúpení nájdete na webstránke www. cityfestpiestany.sk.

Zvýhodnenú permanentku na celý víkend je možné zakúpiť od 13. mája do 24. mája  iba za 6 € (limitovaný počet 1000 ks, do vypredania zásob) v nasledovných predajniach: Espresso pod Lipou, stánok TIPOS v OD Prior, pohostinstvo Úspora, predajňa Yves Rocher, Lemon Bar a Leo cafe bar v Novom Meste nad Váhom. Deti do 10 rokov v sprievode rodičov majú vstup zdarma.



Súťaž: Pešia zóna ožije hudbou



Ak sa chcete zúčastniť festivalu CityFest, ktorý sa na Námestí slobody v Piešťanoch uskutoční v dňoch 26. mája a 27. mája 2017, posielajte SMS v tvare: win(medzera)cityfest(medzera)telefónne číslo na skrátené číslo 6660 do stredy 24. mája do 20.00 h. Cena spätnej SMS je 1,20 € s DPH. Výhercov dvoch lístkov budeme telefonicky kontaktovať. Službu SMS poskytuje A SMS, s.r.o.





GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa