GEFCO

Čiary, až keď sa oteplí

Utorok 13. 03. 2018 15:00  | Piešťany / Aktuálne  | Autor: am

V roku 2017 sa Piešťanci tešili z rekonštrukcií viacerých komunikácií. Nový asfalt pribudol na Ulici A. Hlinku, Sládkovičovej i Poštovej ulici.

Poštová ulica: Vodorovné značenie bude kompletne doplnené.

Poštová ulica: Vodorovné značenie bude kompletne doplnené. (Autor: am)

Kým na Sládkovičovej sú už všetky práce, vrátane vyznačenia vodorovného dopravného značenia a priechodov pre chodcov, hotové, zvyšné dve ulice na svoj čas ešte len čakajú.

A. Hlinku: Na zrekonštruovanej ulici pribudnú ešte priechody pre chodcov.A. Hlinku: Na zrekonštruovanej ulici pribudnú ešte priechody pre chodcov. (Autor: am)

Mestskí úradníci na ne nezabudli, čaká sa len na teplejšie počasie. „Obnova pôvodného vodorovného dopravného značenia bude zrealizovaná v jarných mesiacoch 2018 podľa poveternostných podmienok,“ uviedla Beáta Palkechová z oddelenia stavebných služieb a rozvoja mesta.

Sládkovičova ulica: Značenie je už hotové. Z chodníka na Ulici D. Tatarku (vľavo) však na druhú stranu neprejdete, najbližší priechod je odtiaľ vzdialený 300 metrov.Sládkovičova ulica: Značenie je už hotové. Z chodníka na Ulici D. Tatarku (vľavo) však na druhú stranu neprejdete, najbližší priechod je odtiaľ vzdialený 300 metrov. (Autor: am)

Na Ulici A. Hlinku ešte pribudnú priechody pre chodcov a na Poštovej kompletné vodorovné značenie.

GARGO
Regal Burger

Anketa