Topfest

Aktuálne

Novú kolekciu predstavila športová značka skutočne kreatívne. (archív Adidas)

V Elektrárni pózovali modelky aj športovkyne

Jedna z najznámejších športových značiek na svete spustila aj na Slovensku svoju aktuálnu kampaň #HereToCreate, ktorú pre miestny trh lokalizovala. Tvárami sa stali viaceré známe Slovenky, ktoré sa pred mesiacom nechali nafotiť pri športovaní v piešťanskej Elektrárni.

27. 04. 2017 15:00  |  Piešťany / Aktuálne
Teplická ulica: Dieru v rozšírenej komunikácii vysekali a zalievajú asfaltom. (am)

Nové parkoviská, nové diery v asfalte

Ešte začiatkom minulého týždňa sa na Teplickej ulici v Piešťanoch obyvatelia dívali na čudné rozšírenie príjazdovej cesty a spojenie nového parkoviska so starým asfaltom, kde vznikali hlboké a niekoľko centimetrov široké diery. Stavebníci sa pustili do opravy, a tak pomaly pribúdajú nové farebné pásy asfaltu. Parkoviska na Ulici A. Hlinku sa to však netýka.

27. 04. 2017 13:00  |  Piešťany / Aktuálne
V sobotu 29. apríla chcú milovníci cykloturistiky
podporiť vybudovanie cyklotrasy Piešťany - Vrbové. (vd)

Podporia prebudovanie železničnej trate na cyklotrasu

Už v sobotu 29. apríla chcú milovníci cykloturistiky podporiť vybudovanie cyklotrasy Piešťany - Vrbové. Získať do vlastníctva nevyužívanú železničnú trať a prebudovať ju na cyklotrasu je cieľom združenia obcí Zelená cesta. Založili ho mestá Piešťany, Vrbové a obce Trebatice a Krakovany, ktorými trať prechádza. Samosprávy plánujú peniaze na cyklotrasu získať z európskych fondov prostredníctvom programu na bezpečnú a ekologickú dopravu v regiónoch.

27. 04. 2017 10:00  |  Piešťany / Aktuálne
Kladenie podkladového vyrovnávacieho asfaltu z piatka 21. apríla. (vd)

Po Ulici A. Hlinku sa už preháňajú autá

Rekonštrukcia Ulice A. Hlinku v Piešťanoch za viac ako 200-tisíc eur sa blíži do finále. Minulý týždeň sa už po vyfrézovanej a očistenej podkladovej vrstve postupne raz v jednom, raz v druhom jazdnom pruhu pohybovali ťažké mechanizmy, ktoré kládli nový asfalt. Jeden pruh je už kompletne dokončený, aj po druhom zatiaľ nedokončenom sa v pondelok 24. apríla už preháňali automobily.

27. 04. 2017 08:20  |  Piešťany / Aktuálne
(osobnostmestapiestany.sk)

Galavečer Osobnosť mesta Piešťany už onedlho!

Oceňovanie osobností nášho mesta je veľmi dôležité hlavne preto, aby sme úspešných ľudí motivovali do ďalšej činnosti. I také je motto odovzdávania cien primátora, ktoré sa pod názvom Osobnosť mesta Piešťany uskutoční v sobotu 6. mája o 19.00 h v Dome umenia.

26. 04. 2017 14:00  |  Piešťany / Aktuálne
V križovatke pri kolonáde šlo o vyspádovanie cesty a chodníka. (Supa)

Po daždi už bude voda odtekať

Minulý týždeň si obyvatelia Piešťan všimli pracovníkov na Winterovej ulici v križovatke s Beethovenovou. V prvom momente nebolo jasné, či ide o sprehľadnenie križovatky po nedávnej nehode motocyklistu, alebo úplne iný druh prác, preto sme po podnete od občanov oslovili piešťanskú radnicu.

26. 04. 2017 10:00  |  Piešťany / Aktuálne
Slávnostné prestrihnutie pásky aj za prítomnosti kňaza. (Jozef Vojčiniak)

Nové Obchodné centrum DOMOSS je už otvorené

Piešťanská obchodná spoločnosť DOMOSS sa dočkala svojho prvého veľkého nákupného centra. A kde by to malo byť inde, ak nie v kúpeľnom meste, kde táto spoločnosť pred dvadsiatimi piatimi rokmi začínala podnikať. Z malého domčeka sa tak po štvrťstoročí spoločnosť prehupla do veľkého nákupného centra s rozlohou takmer 1600 metrov štvorcových. Slávnostné prestrihnutie pásky obchodného centra na Bratislavskej ceste sa uskutočnilo vo štvrtok 20. apríla a prví zákazníci do novučičkých priestorov zavítali hneď na druhý deň ráno.

25. 04. 2017 12:04  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Štvorgólový trebatický strelec Ondrej Macháč (vpravo).  (Ilustr. foto: M. Ledecký)

Víťazstvo Trebatíc nad Šaštínom-Strážami režíroval štvorgólový Macháč

Regionálne futbalové súťaže pokračovali počas uplynulého víkendu ďalším jarným kolom a opäť bolo vidieť zaujímavé stretnutia. Výhru Trebatíc nad Šaštínom-Strážami zariadil štyrmi gólmi Macháč, Veľké Kostoľany zvládli regionálny šláger s Drahovcami, Chtelnica zdolala Veselé 6:2 a Kočín-Lančár porazil Merašice 7:3.

25. 04. 2017 10:00  |  Šport / Futbal
Do nadstavby šatní mestskej polície sa dá vojsť len po rebríku. (Jozef Vojčiniak)

Radnica odoberala elektrinu načierno, dostala pokutu!

Rekonštrukcia šatní piešťanskej mestskej polície na Teplickej ulici má svoju dohru aj vo forme pokuty od západoslovenskej energetickej spoločnosti. Tú energetici radnici vyrubili za to, že tento objekt bol po ukončení jeho rekonštrukcie minulý rok do ich rozvodovej siete pripojený načierno.

25. 04. 2017 09:00  |  Piešťany / Aktuálne
Ilustr. foto (am)

„Bezbúdovci“ z piešťanského útulku hľadajú domov

22. 04. 2017 15:00  |  Piešťany / Aktuálne
Články 41 - 50 z 12686
Gargo - Krbové a interiér štúdio
Majáles 2017
CITYFEST 2017

Anketa