Čaro Orientu

Streda 16. 11. 2016 08:14  | Kultúra / Tanec  | Autor: red

Brušné tanečnice SHAMS srdečne pozývajú na siedmy ročník multižánrovej tanečnej šou Čaro Orientu, ktorá sa uskutoční v priestoroch Elektrárne Piešťany, Staničná 51, v sobotu 26. novembra o 18.00 h.

Všetci milovníci tanca sa môžu tento rok tešiť nielen na orientálne rytmy, ale aj na viaceré tanečné žánre vyzdvihujúce ženskosť a ladnosť pohybu. Okrem hosťujúcej skupiny SHAMS sa predstavia Irina Petrova & Anora Show (Bratislava), Alica Sativa Kuchtová & Karavana (Bratislava), Amar Bellydance Group (Žilina), Anwar (Piešťany), Raks Farah (Trnava), Petra Barboríková (Piešťany), Fine Spun Pole Dancers (Piešťany) a, samozrejme, nebudú chýbať absolventky kurzov tanečnej školy SHAMS.

Vstupenky sú v predpredaji dostupné na tel.: 0907/494 135.


Cena vstupenky je 4 eurá v predpredaji alebo 5 eur na mieste.
Súťaž o štyri lístky na Čaro Orientu


Chcete sa zúčastniť siedmeho ročníka multižánrovej tanečnej šou Čaro Orientu, ktorá sa uskutoční v priestoroch Elektrárne Piešťany, Staničná 51, v sobotu 26. novembra o 18.00 h, stačí, ak do SMS napíšete: win (medzera)caroorientu(medzera)telefónne číslo. SMS odošlite na číslo 6665 najneskôr 23. novembra 2016. Dvoch výhercov budeme telefonicky kontaktovať.Cena SMS je 0,80 € s DPH, službu poskytuje A SMS, s.r.o.

GARGO
Regal Burger

Anketa