GEFCO

Podoby džezu perom Jána Babiča

Sobota 30. 12. 2017 13:00  | Kultúra / Hudba  | Autor: jb

Milí priatelia džezu a dobrej hudby, štvrtý adventný týždeň prežívame v prípravách najkrajších sviatkov roka. Často sa pýtame - čo ešte chýba - na čo nesmiem zabudnúť... Krásna, prajná atmosféra - škoda však, že len raz za rok... Ale taký je už svet a ľudia v ňom, a je len dobre, keď sa nájdu ľudia so snahou urobiť svet lepším.

Ján Babič

Ján Babič (Autor: red)

Za takých možno v každom ohľade považovať džezových skladateľov a hudobníkov, ktorí svojím kumštom a pracovitosťou prispeli, aby sme sa mohli po celý rok potešiť kvalitnou hudbou. Slovenská scéna je každoročne bohatá na novinky, ktoré rád nájde pod stromčekom každý džezový poslucháč...

Podoby džezu sa počas Vianoc na chvíľu odmlčia. Na Rádiu Piešťany budeme však stále s vami a budeme sa snažiť spríjemniť chvíle s vašimi najmilšími v radostnej nálade vianočných sviatkov. S reláciou Podoby džezu sa vám prihovoríme 7. januára 2018 v obvyklom čase o 20. hodine, aby sme vám predstavili novinky džezových vydavateľstiev.

Milí priatelia, dovoľte mi zaželať vám veselé a požehnané Vianoce. Aj touto cestou vám ďakujem za priazeň, ktorú ste nám prejavili počas celého uplynulého roka počúvaním relácie Podoby džezu. Vaša dôvera je pre nás veľkou cťou a do budúcnosti záväzkom urobiť chvíle s Rádiom Piešťany ešte príjemnejšie.

Želám vám veľa zdravia a spokojnosti v novom roku, veľa dobrého džezu, s ktorým sa s vami počas celého roka v relácii Podoby džezu radi podelíme.

Na stretnutia v nedeľu na Rádiu Piešťany sa v novom roku teší vám a džezu verný Jano Babič.

GARGO
Regal Burger

Anketa