Ondřej Štveráček Trio už v piatok v Kursalone

Pondelok 13. 03. 2017 09:10  | Kultúra / Hudba  | Autor: ts

V piatok 17.3.2017 sa v Art Jazz Gallery o 20:00 hod. predstaví Ondřej Štveráček Trio. Spolu s ním budú hrať Tomáš Baroš a Marián Ševčík.

Ondřej Štveráček

Ondřej Štveráček (Autor: Vojtech Hank)

Ondřej Štveráček je saxofonista, ktorý v súčasnosti patrí medzi najvýznamnejších saxofonistov v Českej republike a spolupracuje s mnohými špičkovými svetovými hudobníkmi, ako napr. Radovan Tariška, Jerry Bergonzi, George Mraz, Dennis Rowland, Philip Harper, Igor Buttman, Mel Canady, Erik Rothenstein, Milan Nikolič, Juraj Bartoš, Oskar Rózsa, Luboš Šrámek a mnohí iní.

Tomáš ,,Gaštan“ Baroš patrí v súčasnosti medzi popredných hráčov na kontrabas na jazzovej hudobnej scéne. Počas jeho hudobnej kariéry spolupracoval už s rôznymi domácimi, ako aj zahraničnými umelcami. Ide o hudobníkov ako Peter Beets, Uwe Plath, Milo Suchomel, Karen Edwards, Pavel Wlosok, Pablo Held, Elsa Valle, Emil Viklický a mnohí iní.

Marián Ševčík ako hráč na bicie spolupracoval s množstvom hudobníkov ako napr. Greg Burg, Rick Šiling, Oliver Kent, Marek Balata, Milo Suchomel, Peter Cardarelli, a účinkoval na rôznych hudobných festivaloch nielen doma, ale aj v Nemecku, Holandsku, Anglicku, Škótsku, či Rakúsku.

Vstupné: 3,- €

GARGO
Regal Burger

Anketa