Na horúce okamihy horúca sprcha

Nedeľa 22. 04. 2018 11:00  | Kultúra / Divadlo  | Autor: mo

On je architekt. Ona je terapeutka. Alebo skôr televízna hviezda TV-šou, ktorej vzácne psychologické rady zachránili už nejedno manželstvo. Ale ich vlastné manželstvo je práve v troskách. Aký paradox!

V Dome umenia hosťuje Divadlo Komédie.

V Dome umenia hosťuje Divadlo Komédie. (Autor: DUP)

Čo teda najviac chýba ku šťastiu špecialistke na riešenie manželských problémov? Tolerancia a porozumenie. Vydarený vzťah! Ako manželia žijú už niekoľko mesiacov odlúčene a práve vyrazili na svoju poslednú spoločnú cestu.

Chcú predať dom v Španielsku. Unavení dlhou cestou sa zastavia na noc v malom hoteli niekde na juhu Francúzska. Hotel je však v rekonštrukcii. V jedinej voľnej izbe sa nachádza manželská posteľ a v kúpeľni tečie len horúca voda. Nezostáva nič iné, len si vypiť pohár vína, aby sa noc dala v pokoji prežiť. Obaja manželia sa snažia byť k sebe korektní, nezádrapčiví, nekonfliktní… Ale príliš sa im to nedarí…

Ako to dopadne, sa dozviete v nedeľu 22. apríla o 18. hodine v Dome umenia. Zábavný príbeh Freda Apkeho Horúca sprcha síce neponúka stopercentne osvedčené rady na vyriešenie manželskej krízy, ale bez ohľadu na vek a teplotu v sále (ako aj na teplotu vo vzájomných partnerských vzťahoch) dokáže diváka osviežiť a pobaviť. V réžii Svetozára Sprušanského účinkujú: Zuzana Tlučková, Peter Kočiš, Marcel Ochránek, Přemek Boublík, Katarína Ivanková, Thomas Puskailer a Jakub Lorencovič.

GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa