Dom umenia bude burácať smiechom

Nedeľa 19. 03. 2017 15:00  | Kultúra / Divadlo  | Autor: red

Slovenská premiéra predstavenia z pera hosťujúceho Divadla Kalich z Prahy priláka milovníkov kultúry do piešťanského Domu umenia v utorok 21. marca o 19.00 h. Situačná komédia Pro tebe cokoliv otvorí otázku, čo sa stane, keď si vaša milovaná dcéra zmyslí, že sa chce stať humanitárnou pracovníčkou v Afrike.

V úlohe Jacqueline Du Vivier a Gerarda Du Vivier sa predstaví Jana Paulová a Pavel Zedníček.

V úlohe Jacqueline Du Vivier a Gerarda Du Vivier sa predstaví Jana Paulová a Pavel Zedníček. (Autor: archív DU)

Čo urobíte? Samozrejme, podporíte ju, pretože pre ňu by ste urobili čokoľvek! Aj keby to malo znamenať, že sa z kožušín prezlečiete do oblečenia z biobavlny, dáte dole parožie zo stien a znovu zariadite celý byt, namiesto steaku pripravíte zeleninové hody a na výberovú komisiu zahráte divadlo, že ste „alter-globalizační nadšenci”, aj keď nemáte potuchy, čo to je. A keby to bolo málo, z matky - skorumpovanej právničky urobíte obhajkyňu ľudských a zvieracích práv, otca - operného speváka vydávajte za sirotu a dôchodcov a brata za afrického bojovníka za slobodu. Zavŕšte to adoptovaním hluchého, slepého a krívajúceho králika a to by bolo, aby ste ich nepresvedčili!
Skvelá situačná komédia plná zvratov s vtipnými dialógmi, ktorá odhalí, čo všetko je rodina schopná urobiť pre svojho potomka, nech to stojí, čo to stojí!

GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa