Pozvánky na víkendové akcie

Piatok 01. 09. 2017 12:00  | Kultúra / Akcie  | Autor: red

Ak plánujete stráviť posledný prázdninový víkend mimo svojich obývačiek, máme pre vás tieto tipy:

Návštevníci už roky obdivujú zručnosť leteckých modelárov nielen pri zhotovení modelov, ale aj pri ich ovládaní za letu.

Návštevníci už roky obdivujú zručnosť leteckých modelárov nielen pri zhotovení modelov, ale aj pri ich ovládaní za letu. (Autor: Ladislav Novák)

Stretnutie útulkáčov

Majiteľov zvierat, ktorých domovom bol istý čas útulok, spája mnohé, najmä však dobré srdce. V nedeľu 3. septembra o 14. hodine sa budú môcť stretnúť a vymeniť si zážitky a skúsenosti i tí, čo svojich štvornohých členov rodiny našli v Útulku Piešťany. Priamo na Priemyselnej ulici pred areálom čaká na chlpáče občerstvenie, súťaže či fotografovanie. Ak ste majiteľom bývalého útulkáča, nahláste účasť vopred.

V prípade nepriaznivého počasia sa akcia nekoná.

Stretnutie je pre ľudí aj pre "chovancov" útulku.Stretnutie je pre ľudí aj pre "chovancov" útulku. (Autor: am)

Art Music Orchestra v Chtelnici

Kaštieľ Chtelnica pripravuje výnimočné podujatie. V nedeľu 3. septembra o 16.00 h sa uskutoční koncert filmovej hudby v podaní Art Music Orchestra. Sprievodným programom bude o 15.00 h burza kníh a o 17.00 h otvorenie burčiakovej sezóny.

Leteckomodelársky deň v Holíči

Ak ste milovníkom letectva a nemali ste príležitosť stráviť pekné chvíle na Leteckom dni na Sliači, ponúkame vám rovnako zaujímavé podujatie na letisku v Holíči. Oproti prv spomínanému je unikátne v tom, že sa tu predstavia desiatky lietajúcich modelov aeroplánov, ktoré v minulosti brázdili oblohu. Sú na nerozoznanie od originálov a modelári sa verejnosti predvádzajú v umení leteckej akrobacie. Okrem modelov sú tam prístupné aj ozajstné lietadlá a iná technika. Súčasťou leteckomodelárskeho dňa v sobotu 2. septembra bude aj vystúpenie leteckých akrobatov The Flying bulls aerobatic team, ktorí sa na Záhorí predstavia po prvý raz. Podujatie je vhodné pre deti i dospelých.

Pozvánka na letecký deň.Pozvánka na letecký deň. (Autor: red)

GARGO
Regal Burger

Anketa