GEFCO

Energický Robo Opatovský zaspieval Piešťancom

Streda 23. 08. 2017 15:00  | Kultúra / Akcie  | Autor: am

Známe hity, ale i čerstvé novinky speváka Roba Opatovského zazneli v jeho podaní v piešťanskom Kursalone v nedeľu 13. augusta. Nadšené publikum sa mu za hudobný zážitok odmenilo výdatným potleskom.

Spevák potešil divákov hitmi ako Natália či Hovorila po španielsky.

Spevák potešil divákov hitmi ako Natália či Hovorila po španielsky. (Autor: Š. Kučkovský)

„Chceli sme si otestovať nové pesničky v nejakom spriaznenom klube, ktorým Kursalon určite je. Tiež sme chceli vybrať z mojich už známych skladieb tie, ktoré dáme na nový album Unplugged,“ povedal R. Opatovský, ktorý je známy tým, že na koncertoch vydá zo seba maximum energie.

Dôležitá pre neho bola reakcia publika na nové, ale i staršie overené piesne, pričom diváci nesklamali a ďakovali za zážitok ováciami. Podľa slov speváka určite nebudú chýbať skladby Natália, Hovorila po španielsky či Prší.

Na štvorici nových skladieb sa po novom podieľali všetci muzikanti, a nie iba jediný producent, ako býva zvykom. Originálny zvuk i na koncerte tvoril Andrej Urminský na gitare, Ondrej Juraši na trúbke, harmonike a akordeóne a Štefan Bugala na perkusiách či vibrafóne. „Chceme hrať kvalitnú popovú muziku a venovať sa hlavne koncertovaniu,“ dodal na záver spevák. 

GARGO
Regal Burger

Anketa