Burza pre bezbúdovcov sa vydarila

Štvrtok 05. 04. 2018 11:00  | Kultúra / Akcie  | Autor: am

Milovníci štvornohých chlpáčikov sa opäť stretli za dobrým účelom. V sobotu 24. marca sa v priestoroch klubu ŽiWell v Piešťanoch uskutočnila jarná burza.

Na burzu prišli kamarátom pomôcť aj psy.

Na burzu prišli kamarátom pomôcť aj psy. (Autor: Útulok Piešťany)

Hračky, domáce potreby, doplnky, a najmä dobrá atmosféra. To všetko sprevádzalo charitatívnu akciu, na ktorej si Piešťanci mohli nielen nakúpiť, ale podporiť tým psy a mačky bez domova. Prvá tohtoročná burza sa naozaj vydarila.

Tovar celkom slušne ubúdal, záujem bol o hračky pre zvieratká, úspech ako vždy mali rôzne drobné predmety.Tovar celkom slušne ubúdal, záujem bol o hračky pre zvieratká, úspech ako vždy mali rôzne drobné predmety. (Autor: Útulok Piešťany)

„Postupne prichádzali naši štamgasti aj noví, niektorí i so psíkmi. Hoci sa to nezdalo, ešte bolo dosť chladno, ale zvládli sme to pre dobro psíkov. Tovar celkom slušne ubúdal, záujem bol o hračky pre zvieratká, úspech ako vždy mali rôzne drobné predmety. Hotoví sme boli do dvanástej,“ uviedla Ľubomíra Báleková, riaditeľka piešťanského útulku.

Všetci, čo sa zapojili, môžu byť na seba hrdí. „Ďakujeme návštevníkom aj za prinesené veci, aj nákup v prospech psíkov,“ dodala riaditeľka. Ďalšia burza na seba určite nenechá dlho čakať. V lete sa milovníci zvierat stretnú opäť.

GARGO
Regal Burger

Anketa